Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
7. led 2011

@lifinka vdaka 😉
@aduskatt aj nabuduce 🙂

aduskatt
7. led 2011

@linka no, ak budem mat nejake otazky, urcite s nimi pridem sem🙂

lifinka
7. led 2011

linka dneska jsem si chovala 8m Terezku, má velká kukadla od kamošky, tak si mě stále prohlížela, no paráda 😵

linka
7. led 2011

@lifinka ja som male miminko nedrzala uz ani nepamatam,je to nadherny pocit,co si budeme hovorit 😵

lifinka
7. led 2011

linka neboj už to bude brzy, kdy budeš chovat miminko a nééé cizí, ale to svoje 😵

lifinka
7. led 2011

holky, tak co s tím těhulkováním provedem?která nás hodláte nakazit těhu bacily? 😀

linka
7. led 2011

@lifinka niekolko krat som mala sny,kde som sa starala o nase babo,to bol pocit,ako zivy,skoda,ze to bol sen 🙂 ale skoro v kazdom to bolo dievcatko 🙂

linka
7. led 2011

tehu bacily sem !!!!!!!!!! 😀

lifinka
7. led 2011

linka, jééé to byl krásný sen, ať je brzy skutečnostííííí 😉

aduskatt
7. led 2011

@linka poznaaaaam, aj ja to mavam v poslednej dobe dost casto..........teda tie sny

linka
7. led 2011

@lifinka
@aduskatt kiezby sa nam to tento rok kazdej splnilo,nic na svete sa takemu stastiu nevyrovna 😵

kamillka100
7. led 2011

@kamilkka prepac,ze ta otravujem, ale chcem sa este opytat, ze kedy ti lekar vypocital ovulku ? kedy si bola na folikulometriu? lebo ked rozmyslam, ja som clostil brala do 5DC, tak ovulka sa kludne moze posunut a preto mozno lekar videl maly folikul, ja som z toho jelen, nemozem mat ovulku na 14 den, ked beriem neskor clostil, tak potom vy co beriete od 3DC tak by ste mali mat ouvlku na 12DC, ci nie????

nathali
7. led 2011

Tabulky z 7.1.2011

Snažilky:
veronicka33...33r....snž..14m...29DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....29DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....24DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...23DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....23DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...18DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............15DC.....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...11DC.....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž...............10DC......(PC29dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....8DC......(PC40dní)

ahojky babulky tak konence som doma 🙂 az teraz som prisla boola som dnes cely den na brigate nech sa len doma neflakam 😀
ale ste toho pekne vela popisali tak sa musim pustit do citania len co si vydychnem 🙂 tak dnes teplota o pol siedmej rano bola 36,8 myslim ze by bola aj vyzsia keby meram neskor no nevadi uvidim zajtra ale myslim ze sa hlasi ms :( citi slabucko brusko a mam vytok bielo slabo ruzovy prepacte ze to takto pisem 😔
a ako ste sa dnes mali vy??co linka ty ako je to s tebou? a lifinka u teba teplota ako??

linka
7. led 2011

@nathali ahoj,boli ma brucho,takze som jasna,ale lifinke stupla 😵

linka
7. led 2011

@nathali kym je zatial len vytok,tak este to moze dobre dopadnut,drzim palce 😉 a dakujeme za tabulku 🙂

nathali
7. led 2011

@linka ale ty s tymi teplotami vyzeras tiez zaujimavo a flintu do zita by som nehadzala 🙂
no to mas pravdu ale ja uz moc nevrim neviem preco no ale bolo by to skveleee prekvapenie 🙂 a za tabulku nemas zac ja rada 🙂
a lifinke teeda kraase stupla teplota 🙂 super 🙂

linka
7. led 2011

@nathali ked ja to mam tak kazdy mesiac,po ovu ma zacne pobolievat brucho ako na mrchu a trva to az do mrchy,tak to je jasny dokaz,ze dostanem 😒

kamilkka
7. led 2011

@kamillka100 ja som brala clostil 3 - 5 DC 2x1 tbl.
mala som folikul 10 DC 15 mm
13 DC 20 mm
a ovulku 15 DC
dokazanu aj ultrazvukom, lebo folikul praskol, ovarium bolo neskor čisté
potvrdila to aj teplota.

myslim že davkovanie je individualne u každej ženy....
ine u ženy s PCO a ine u inej, ja som mala male folikuly a neskoro ovu
potom aj nízky progesteron...
doktor skusil davku a povedal, že sadla, tak idem dalsi mesiac s tou istou davkou
ak by to nestačilo, zvyšil by mi davku
myslim že mam mudreho doktora 😉

nathali
7. led 2011

@linka a kedy si mala ovu??a ako dlho ti trvaju vysoke teploty? ja som citala ze ak trvaju dlsie vysoke teploty tak je zena tehu ale ved uvidis ze co s toho bude radsej mysliet na ms ako byt potom sklamana

kamillka100
7. led 2011

@kamilkka tak ty asi hej, ale ja.............. ☹ pomlcim, vidim, ze sa do toho rozumies, teraz ked pojdem, tak sa ho opytam ci nemozem brat tiez od 3DDC a uvidim co mi povie, lebo teraz sa mi vytvorili polycysticky vajicka,neviem co to je a velmi mi to nevysvetloval. len sa ma opytal ci chcem pokracovat este jednu davku clostilu alebo mi predpise ine lieky, tak este skusim clostil a uvidim ☹ ☹ ☹ , ja som z toho nestastna a bojim sa, ze to zacinam nezvladat ☹ ☹ ☹ , stale na to myslim, uz mi z toho hrabe,vraj vela robi psychika ☹ ☹ ☹

linka
7. led 2011

@nathali podla teplot to vyzera na ten 15DC,meriam prvy cyklus 😉

kamillka100
7. led 2011

@linka ja som zase pocula, ze ked ta brusko boli dlhsiu dobu pred ms, tak ze sa ti moze maternica prisposobovat, tak neni to stratene, drzim palce a TT si nerozmyslala vyskusat?

linka
7. led 2011

@kamillka100 neskusala,nema to zmysel,bol by biely ako stena,len som trochu nahnevana na moju dr.,ze preco mi nedala aj duphaston ak by som nahodou otehotnela vdaka clostilu,vela bab pisalo,ze im dr. duphaston predpisal,ked uzivali clostil 😒

kamillka100
7. led 2011

@linka ☹ ☹ ☹ dufajme, ze ti ho uz potrebny nebude, nechapem preco ti ho nedala, ale bud mozno aj rada, ze ho neberies, ja ked som ho zacala brat, tak ma hned zacalo boliet brucho ako pred MS a trvalo to do vtedy do kym som mrchu nedostala, tak neviem ci to som len ja taka babovka, ci to na kazdy babu vplyvaju tie lieky, po clostile ma boli strasne pravy vajecnik a ked prestane, okonahle vezmem duphaston tak brucho ☹ ☹ ☹

nathali
7. led 2011

@linka no mohla si tt skusit tym nic nestratis
no ani ja nemam duphaston ale vraj je dobry a udrzi plod ked by si bola tehu ale nehnevaj sa ked tam mimis bude tak to este stihnes povedat dr a ta ti duphaston nasadi 🙂

linka
7. led 2011

@nathali a just neskusim 😀

aduskatt
7. led 2011

@linka no bodaj by...ja som sa tesila chvilku uz tento mesiac a zasa nic☹( ale prezijeme a snazime sa dalej

linka
7. led 2011

@aduskatt co ine nam ostava,asi nic 🙂

nathali
7. led 2011

@linka no ako chces ved aj tak je to na tebe ale myslim ze dlho nevydrzis netestit 😀

nathali
7. led 2011

babulky moje tak ja sa s vami asi pre dnesok lucim som total hotova a unavena ledva vidim a to som sa este teraz kraasne nejadla no to sa mi bude spinkat 😀 a este som chcela ist citat casopis som si kupila novu mama a ja 😅 😀 tak sa majte kraasne pekne snicky 🙂