Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
7. led 2011

idem uz aj ja,tak dobru noc 😉

aduskatt
7. led 2011

@linka no, ved snazit sa, xixi

veronicka33
7. led 2011

@kamillka100 ani môj nebol,ja mám štítnu v poriadku tak už len manžela 🙂 dotlačit na spermiogram a možno bude 😲

nathali
8. led 2011

Tabulka z 8.1.2011

Snažilky:
veronicka33...33r....snž..14m...30DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....30DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....25DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...24DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....24DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...20DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............16DC.....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...12DC.....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž...............11DC......(PC29dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....9DC......(PC40dní)

dobre ranko 🙂
tak vcera som bola v posteli od pol desiatej a celkom som sa skvelo vyspinkala 🙂 dnes rano teplota zas o kusok vyzsia je 36,9 no ale po rannom sexiku som troska spinila taku ruzovu krv tak som uz cakala ze sa to rozbehne lebo aj brusko ma riadne bolelo ze som sa ani pohnut nemohla ale zatila po ms ani stopi a spinenie skoncilo.
zas mam Problem a neviem co varit naposledy som este nasla nejaky dobroty v mraznicke ale teraz uz tam mam akurat mesko ktore caka na spracovanie a ja netusim na aky sposob 😒
inak vonku pocasie nic moc asi prsalo celu noc lebo je zatiahnuta obloha takze skvele na depresiu 😅

lifinka
8. led 2011

ahojky všem 😉 já dnešní tepl.36,7 ☹
nathali, to je zvláštní to špinění a bolení bříško po sexíku, nejsi těhu?

nathali
8. led 2011

@lifinka kiez by si mala pravdu 🙂 ale ja sem tam pri sexe spinim ale nie takto o nieco menej vraj je priatel na mna velky povedal mi gyndos 😀 no ale uz je dobre a....... myslim ze tehule mavaju aj tak vyssiu teplotu ze je ta moja ale uvidim dalsie dni pockam este tyzden a ked sa ms neohlasi tak skusim testnut ale s ms pre istotu pocitam nech nie som sklamana¨
a tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/32dc55
sice je od 20DC do teraz
a co ta tvoja teplota??zas klesla?? :( a ako sa inak mas??

lifinka
8. led 2011

holky nejste některá zdrav, sestra...malej spadl ze sedačky na hranu od kachliček (práh) a valila mu krev z hlavy, má malou bouli, zorniči zatím ok. jsem celá vytřepaná, krev už neteče, 😔

linka
8. led 2011

ahojte
@lifinka nie je nejak skoro na pokles teploty? ☹
@nathali som zvedava na teba,ze ako to bude pokracovat 😉 ja dnes 37,2 dnes som sa nemohla vyhrabat z postele 😅

linka
8. led 2011

@lifinka a ma ju rozbitu?

lifinka
8. led 2011

linka, tak do půl cm rýha, dala jsem tam betadine dezinf.

linka
8. led 2011

@lifinka na tvojom mieste by som vyckala a ak by to zacalo znova krvacat a malemu by bolo nejak spatne,tak by som isla na pohotovost 😉

lifinka
8. led 2011

linka ok. díky

linka
8. led 2011

@lifinka vobec neni zac 🙂

eerikaa3
8. led 2011

ahoj vsetkym.Chcela by som sa opytat ,teraz som mala moznost rano merat si BT t.j.19 a 20 den cyklu a oba dni 37,2.Ma zmysel si merat aj v tejto fazy cyklu?

lifinka
8. led 2011

tak jsme se všichni uklidnili a vklídku poobědvali,uf, už je to hodina 😉 snad bude vše ok....

lifinka
8. led 2011

eerikaa3 smysl to má v tom, zda jste se trefili mít sex na ovulku, jinak tohle jsou pěkné teploty a jsou už po ovulaci.Kyž klesne dostaneš ms, když ne jsi těhu....vysoké teploty by se měly držet nahoře 18dní. 😉

eerikaa3
8. led 2011

@lifinka dik este 2 dni budem mat moznost si merat tak skusim,S tou ovulkou neviem,pisala som o tom uz skor ,robila som si testy tri dni mi silnela druha / na stvrty len jedna.tak vobec neviem ci bola

linka
8. led 2011

@lifinka to som rada,uz bude dobre podla mna,ja teraz musim odist,ideme na synovcovu oslavu,ma 15.rokov,vecer nakuknem,tak paa 🙂

lifinka
8. led 2011

linka ahojky

veronicka33
8. led 2011

@nathali ahoj chcela by som aj ja používat ten graf fertility ale nerozumiem anglicky 🙂 je to dobré ako dlho to používaš? 😉

lifinka
8. led 2011

veronicka33 musíš si přečíst návod na http://merenibt.xf.cz/index2.html a pak si ho uděláš, já to taky zvládla a ang. neumím 😀 dělám ho první cyklus a poprvé vidím ovulaci 😀 držím pěsti ať se ti graf povede.

lifinka
8. led 2011

nathali, no mám se tak nějak všelijak, před obědom malý spadl, ale je to už dobrééé....jinak jsem měla dneska sen, že jsem naměřila 48,6 BT dobrý co? Nevím, čím je ovlivněna dneska teplota, jelikož to nechápu pořád jsem chodila na WC a i 2h před měřením, no nevím pak jsem si po hodině od měření zase změřila, i kdy\ž to nemá už význam a měla jsem 37,0, je to zajímavé, uvidím další dny....jinak mám od po 2kg dole 😀 jedeme pryč tak večer kuknu....

nathali
8. led 2011

ahojky holky tak ja som sa na net dopstala az teraz lebo som varila dva druhy cestovin jedny pre mna a druhe pre priatela 🙂 a polievocku ktora sa mi dnes vaaazne podarila 🙂 sa musim pochvalit 😀
@lifinka juuj ta to ma mrzi ze maly takto spadol ale snad je uz v pohode a na ziadnu pohotovost ste nemuseli
@veronicka33 ja som na feritility asi 11 dni 😀 a anglicky apsoluutne neviem
@eerikaa3 aj ja meram BT od 20DC tak bud v pohode ja som tiez zacala merat len preto lebo som zvedava ze ako mi telo funguje ale ani netusim ci ovu bola a ak ano ze kedy lebo od 11DC mam slabe ciarky na ovu t. potom sa jedna trosku zosilnela ale inak vsetky boli rovnake alebo slabsie inak teploty mas kraasne vysoke tak drzim palce aby to bolo tehu a teploty vydrzali 🙂

nathali
8. led 2011

@lifinka este som zabudla ty si aka sikulka ty tu dietu asi vaazne dodrzujes coo? zavidim(ale v dobrom) ze si schudla to mne sa asi nepodari 😒 no ta druha teplota teda vyzera byt lepsia ale aj ja ked som merala o 4:30 tak som mala 36.5 a potom ked som meral zas o 8:00 tak uz bola 36,7 tie teploty si robia asi co chcu 😀

lifinka
8. led 2011

nathali, ty to nepotřebuješ dát kg dolů, ale já jsem min, rok zhubla těch 21kg a mám to zpět 😔 musím vydržet, jen mi je dnes šoufl, mám zvířátka 😝

nathali
8. led 2011

@lifinka aspon nieco malo by sa patrilo zhodit ja som asi po liekoch tak pekne pribrala alebo neviem
a s coho ti je spatne?? ja som mala rano tazky zaludok ale uz je dobre som sa najedla ale asi skor prejedla 😀

lifinka
8. led 2011

nathali, jakmile mám den zvířátek(více nevydržím) tak jím šopský salát a na oběd kuřecí prsa kořeněná a na zelenině a to máš vlastně bez přílohy a to je mi pak zle, můžu i čokoládu slazenou fruktózou, tak aspoň něo, ale prostě nejsem na samotné maso, je mi zle, už bych šla spát,abych dnešek přežila 😝 a zítra zase rostlinky(brambory, rýže, sója)už se moc těším....

lifinka
8. led 2011

tady jsem něco našla, no hledám, co bych tak užívala 😉

Jeřáb ptačí - tinktura z pupenů, 50 ml
Tinktury z pupenů 129,00 Kč
Obsahuje přírodní látky podobné ženským hormonům. Použití je možné u většiny problémů s ženskými orgány, ať již při normalizaci menstruačního cyklu, proti neplodnosti, potíží v klimakteriu, úspěšně pomáhá likvidovat v těchto orgánech cizí nežádoucí útvary.

Kotvičník pozemní - tinktura z pupenů, 50 ml
Tinktury z pupenů 129,00 Kč
Vyznačující se mimořádnými účinky při podpoře tvorby počtu spermií a jejich životnosti. Přispívá k dozrávání vajíček. Nadějný regenerační prostředek pro osoby středního a staršího věku. Účinný prostředek proti hučení v uších, závratím a poruchám vědomí. Regeneruje svalové vlákno, rozpouští ledvinové a žlučníkové kameny, zlepšuje peristaltiku střev.

Černý rybíz-maliník - tinktura z pupenů, 50 ml
Tinktury z pupenů 129,00 Kč
Reguluje hormonální činnost vaječníků, dělohy, řeší sterilitu, přechodové potíže, cysty.

nathali
8. led 2011

@lifinka vsetky tie tinktury vyzeraju super nevedela by som si vybrat
a to co jes si si vybrala sama alebo to ti niekto dal ze aby si to tak jedla??

lifinka
8. led 2011

nathali, no je to SPLK, je to dělená strava Lenky Kořínkové, najíš se dosytosti, ale u mě jen v rostlinkách 😀