Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
9. led 2011

halo halo je tu niekto? 😅

nathali
9. led 2011

ahoooj ja som tuuu 🙂

linka
9. led 2011

@nathali co si robkala? ja som si dala kupel a nejak ma to zmohlo,spala by som,ale musim vydrzat,lebo si brusim zuby na pukance,minule si mi spravila chut 😉

nathali
9. led 2011

@linka ja som si citala casak lebo priatel bol na pc a hral sa hru
inak ked ta potesim tie pukance my voobec nechutili lebo som ich troska dost pripalila 😀 😅
a mamina nespi 😀 este mas cas 😀 ja stale chodim na wc uz ma to nebaviiii a teraz som si len tak skusila BT a mam ze 37,4 😀 tak som zvedava na rano 😀

aduskatt
9. led 2011

@linka kto by tu jedol?🙂))caute krasavice🙂

linka
9. led 2011

@nathali ze mamina 😀 rozosmiala si ma 😀 a inac ta teplota je riadne vysoka a co vytok? 🙂

linka
9. led 2011

@aduskatt ahoj moja,lebo nathali mi minule urobila chut a doma som nemala a az vcera som si ich kupila a teraz ma lakaju 😀

nathali
9. led 2011

@linka hej hej mam sak mam niekedy pocit ze som si bud cvrkla alebo ze ms prisla ale teraz som zas spinila a ked som sla zas na wc tak spinenie nebolo to jak u debilov???
a co ty jak je??

aduskatt
9. led 2011

@linka tak si treba dat🙂) ja som tak minuly tyzden gastanove pyre robila, do 4 poharov a nakoniec sa cela rodina obetovala pre mna a zjedla som 3 a pol🙂

nathali
9. led 2011

@aduskatt no vitaj medzi nami babami 😀
mne asi sibe babule ale som taka stastnaaa vnutorne ani nemam byt preco 😀

nathali
9. led 2011

@aduskatt mnaaaam gastanove pyreeee 😀
a zas som koli vam hladnaaa idem si dat polievku 😀

linka
9. led 2011

@nathali jezis ty si cislo 😀 ze jak u debilov 😀 nie u debilov,ale u tehuli 😵 ja? nic pohoda,brucho boli,otrava cervena je na ceste 😒

aduskatt
9. led 2011

@nathali ja som sa najedla predchvilou.teda pomlsala som si, dorazila som vianocne oblatky.,..vecerat budem neskor

aduskatt
9. led 2011

@linka no, mne otrava odisla predvcerom.a docela som bolôa smitna, ze dosla.uz som si robila nadeje a zasa nic......

aduskatt
9. led 2011

@nathali mali v kauflande fajnove mrazene, tak som si cerstvu slahacku vyslahala, nastruhala pyre a objedla som sa, xixi

linka
9. led 2011

@aduskatt ved to je na tom najhorsie,ze dufame,ze uz uz kazdy mesiac a ono prd a zas dookola 😖

nathali
9. led 2011

@linka ze ciiislo 😀 no je pravda ze niekedy som 🙂ale este sa s toho nechcem radovat alebo si robit nadeje lebo ms moze prist kedykolvek 😒
@aduskatt mnam oplaatky my sme ich zjedli vsetky cez vianoce
hned sa vratim musim si spravit prestavku na wc 😝 a idem si zohriat tu polievku 😀

aduskatt
9. led 2011

@linka sak to............ale bola som teraz s liekmi, a vyzeralo to par dni fajnovo.neva, teraz tri mesiace bez lekarov, potom uvidime, co dalej

aduskatt
9. led 2011

@nathali ja som ich mala 400, dvesto som sprasila este pred vianocami, 100 cez a poslenu stovku vcera a dnes.......🙂)ja tomu neviem odolat

linka
9. led 2011

@aduskatt ja tiez oplatky milujem,doslova ich zerem 😀 ake lieky si brala?

aduskatt
9. led 2011

@linka pred dvoma mesiacmi clostil, teraz pregnyl a utrogestan

linka
9. led 2011

@aduskatt a teraz pauza?

nathali
9. led 2011

uz som tu 😀
mnaaam oplatky tych sa ani ja neviem dojest 😀
@aduskatt a ty ich vies robit???

aduskatt
9. led 2011

@linka musime, lebo kvoli praci nebudemm moct par mesiacov dochadzat do CARu. Idem tam v stredu a poradim sa s lekarom, co za tu dobu robit, pripadne, ci mi nieco da.....a niekedy v maji pokracujeme, ak sa dovtedy nejakou nahodou nepodari, zasa v CARe

aduskatt
9. led 2011

@nathali nie, mne ich vzdy, ani neviem preco a ZA CO, DONESIE SUSEDA PRED VIANOCAMI A NIKDY NIC ZA TO NECHCE🙂

eerikaa3
9. led 2011

trosku nakuknem a pekny vecer poprajem

aduskatt
9. led 2011

no, krasavice, mna uz vyhadzuje synator od compu, takze pekny vecer prajem, este neskor sem nakuknem.......... 🙂

linka
9. led 2011

@aduskatt aha,no to je blbe,prajem vam,aby ste uz do Caru nemuseli ist 😉
@eerikaa3 ahoj 🙂

aduskatt
9. led 2011

@linka aj my by sme, ale uz skoro 5 rokov sa nedari...........

nathali
9. led 2011

@aduskatt no ale tentop rok je plodny takze CAR nebude potreba 😉 drzim palceky 🙂
a susedu pozdravujem aj ja chcem taku 😀
@eerikaa3 vitaaaj 🙂

linka
9. led 2011

@nathali kedy testnes? 😉