• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
halo halo je tu niekto? :sweat_smile:
9. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ja som tuuu :slight_smile:
9. led 2011 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali co si robkala? ja som si dala kupel a nejak ma to zmohlo,spala by som,ale musim vydrzat,lebo si brusim zuby na pukance,minule si mi spravila chut :wink:
9. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka ja som si citala casak lebo priatel bol na pc a hral sa hru
inak ked ta potesim tie pukance my voobec nechutili lebo som ich troska dost pripalila :grinning: :sweat_smile:
a mamina nespi :grinning: este mas cas :grinning: ja stale chodim na wc uz ma to nebaviiii a teraz som si len tak skusila BT a mam ze 37,4 :grinning: tak som zvedava na rano :grinning:
9. led 2011 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ze mamina :grinning: rozosmiala si ma :grinning: a inac ta teplota je riadne vysoka a co vytok? :slight_smile:
9. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka kto by tu jedol?:slight_smile:))caute krasavice:slight_smile:
9. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt ahoj moja,lebo nathali mi minule urobila chut a doma som nemala a az vcera som si ich kupila a teraz ma lakaju :grinning:
9. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka hej hej mam sak mam niekedy pocit ze som si bud cvrkla alebo ze ms prisla ale teraz som zas spinila a ked som sla zas na wc tak spinenie nebolo to jak u debilov???
a co ty jak je??
9. led 2011 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka tak si treba dat:slight_smile:) ja som tak minuly tyzden gastanove pyre robila, do 4 poharov a nakoniec sa cela rodina obetovala pre mna a zjedla som 3 a pol:slight_smile:
9. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt no vitaj medzi nami babami :grinning:
mne asi sibe babule ale som taka stastnaaa vnutorne ani nemam byt preco :grinning:
9. led 2011 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt mnaaaam gastanove pyreeee :grinning:
a zas som koli vam hladnaaa idem si dat polievku :grinning:
9. led 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali jezis ty si cislo :grinning: ze jak u debilov :grinning: nie u debilov,ale u tehuli :dizzy_face: ja? nic pohoda,brucho boli,otrava cervena je na ceste :unamused:
9. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ja som sa najedla predchvilou.teda pomlsala som si, dorazila som vianocne oblatky.,..vecerat budem neskor
9. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka no, mne otrava odisla predvcerom.a docela som bolôa smitna, ze dosla.uz som si robila nadeje a zasa nic......
9. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali mali v kauflande fajnove mrazene, tak som si cerstvu slahacku vyslahala, nastruhala pyre a objedla som sa, xixi
9. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt ved to je na tom najhorsie,ze dufame,ze uz uz kazdy mesiac a ono prd a zas dookola :confounded:
9. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka ze ciiislo :grinning: no je pravda ze niekedy som :slight_smile:ale este sa s toho nechcem radovat alebo si robit nadeje lebo ms moze prist kedykolvek :unamused:
@aduskatt mnam oplaatky my sme ich zjedli vsetky cez vianoce
hned sa vratim musim si spravit prestavku na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a idem si zohriat tu polievku :grinning:
9. led 2011 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka sak to............ale bola som teraz s liekmi, a vyzeralo to par dni fajnovo.neva, teraz tri mesiace bez lekarov, potom uvidime, co dalej
9. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ja som ich mala 400, dvesto som sprasila este pred vianocami, 100 cez a poslenu stovku vcera a dnes.......:slight_smile:)ja tomu neviem odolat
9. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt ja tiez oplatky milujem,doslova ich zerem :grinning: ake lieky si brala?
9. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka pred dvoma mesiacmi clostil, teraz pregnyl a utrogestan
9. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt a teraz pauza?
9. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som tu :grinning:
mnaaam oplatky tych sa ani ja neviem dojest :grinning:
@aduskatt a ty ich vies robit???
9. led 2011 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka musime, lebo kvoli praci nebudemm moct par mesiacov dochadzat do CARu. Idem tam v stredu a poradim sa s lekarom, co za tu dobu robit, pripadne, ci mi nieco da.....a niekedy v maji pokracujeme, ak sa dovtedy nejakou nahodou nepodari, zasa v CARe
9. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali nie, mne ich vzdy, ani neviem preco a ZA CO, DONESIE SUSEDA PRED VIANOCAMI A NIKDY NIC ZA TO NECHCE:slight_smile:
9. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
trosku nakuknem a pekny vecer poprajem
9. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, krasavice, mna uz vyhadzuje synator od compu, takze pekny vecer prajem, este neskor sem nakuknem.......... :slight_smile:
9. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt aha,no to je blbe,prajem vam,aby ste uz do Caru nemuseli ist :wink:
@eerikaa3 ahoj :slight_smile:
9. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka aj my by sme, ale uz skoro 5 rokov sa nedari...........
9. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt no ale tentop rok je plodny takze CAR nebude potreba :wink: drzim palceky :slight_smile:
a susedu pozdravujem aj ja chcem taku :grinning:
@eerikaa3 vitaaaj :slight_smile:
9. led 2011 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali kedy testnes? :wink:
9. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek