Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
23. dub 2009

dobru noc lenka.. ja ma nejak pod psa naladu..ale hadam bude lepsie ved zajtra je piatok.

amisa
23. dub 2009

to vsetci kukate ruzovu? 😠

papus
23. dub 2009

kránou dobrou noc všem 😉 Leni klidnou noc 🙂

moa
23. dub 2009

tak zasa ste asi vsetky fuc no ja som zasa domotala co sa dalo.vcera som skoncila Clost dnes som sla na sono a ked sm vosla do ambulancie doki sa na mna pozrel a hned tehotna?tak hovorim,ze nie a on no to nie je dobre a co potrebujes?tak hovorim,ze po skonceni Clost som mala prist na 6den na sono.on na mna pozrel a hovori na 6 den od skoncenia uzvania Clostilu.
tak zasa som sa citila ako debil ☹
inak na kolaky den chodite vy na sono ?

jerryjanka
23. dub 2009

moa ja na 11ty den cyklu a teda 5 dni po clostile

moa
23. dub 2009

jeri a ako ho ty uzivas

jerryjanka
23. dub 2009

3-6 DC

moa
23. dub 2009

no a ja mam prist na 6od skocenia uzvania ,ale to vies ked si v zahranicii tak sa to rychlo pomiesa
juuj ale citim sa ako magor

jerryjanka
23. dub 2009

moa kašli na to hod to za hlavu
hlavny je vysledok

moa
23. dub 2009

no ja viem ale mne sa uz 1trapas stal ked som bola na sono.mala som ovu na pravej strane prisla som na sono a hovorim mu ,ze mam ovu na pravej a drzim si lavu.on urobi sono na pravej a ved tam nic nie je .a ja zasa ale je ved minule ste povedal,ze zacina rast.tak pozrel do papierov na obrazok a potom pozera na mna a hovori,ale ty mas ovu na lavej.ja som ostala v pomykove ved si drzim lavu,ale hovorim ,ze na pravej strane je ovu 😒

jerryjanka
23. dub 2009

stane saaaaaaaaaaaa
sranda musi byť 😀

moa
23. dub 2009

este vam poviem jednu vec ked sme sli od dokiho ,tak sme sli okolo porodnickej nemocnice.pozerala som von oknom a urcite neuhadnete co som videla.porodnicka nemocnica ,babatka a vsetko okolo toho nadherne ,ze?
ale to nie je to co chcem vonku stalo par ludi a medzi nimi jedna zena v cervenom zupane s obrovksym bruskom asi takym,ze moze ist rovno rodit.stala tam len tak a v jedej ruke mala cigaretu a pomly pofajcievala.no je to pravda ja ked som to videla som myslela,ze asi vyskocim z auta a jednu jej tam vrazim.
dokazete si to uvedomit,ze idete mat dietatko ale este pred tym si skocite na JEDNU 😖
ako cudujem sa,ze jej tam tak nikto nic nepovedal
.asi krava jedna blba nevie ake ma stastie
ja som z toho rozculena este teraz moj,mna sa to sice netyka ,ze ona fajci ale prislo mi to strasne luto,ze mnohe sa snazime a nic a dakto este aj pred porodom si odskoci zapalit

kikina666
23. dub 2009

ahojte ... takze hlasim ten dotaznik s tymi zaludnymi otazkami mame vypisany ... uz nam zostalo len dostylizovat ziadost a muzove zdravotne potvrdenie ...

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

dobré ránko clostilky 🙂 jakpak jste se vyspinkaly? je pátek, tak už to v práci vydržíme a hurá do víkendu 😉

moa, já beru clostík 5-9 DC a na UTZ chodím 14-15 DC 😉
teda jako ta ženská s cigaretou, co šla rodit - to je teda síla, přece v těhotenství se nekouří vůbec, to snad ani není možné, jak jsou některé matky nezodpovědné. a my, které bysme byly zodpovědné, tak k nám děťátko nechce 😢

kikina, no vidíš, jak jste šikovní a pěkně jste to zvládli 🙂

jinak já se dnes konečně v noci nepotila a spala jsem bez jediného probuzení 😉

Šárko, jak se máš ty, v kolik jdeš dneska do práce a jak dlouho tě tam zase budou trápit?

Amisa, proč máš náladu pod psa, copak tě trápí?

kikina666
24. dub 2009

lenka ahoj ... no sikovni .... no dlho som rozmyslala co na tie otazky popisat vela ste ma inspirovali vy a cosi som nasla na nete a nejako sme to dali dokopy ...

konecne je dnes piatok, baby ma tak boli brucho a vajecniky ... kurnik uvidime v nedelu

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

ahoj kiki, to je fajn, že jsme tě tu inspirovali, ono je dobré poznat i názory druhých 😉
ale i tak věřím, že to bylo hodně těžké a obdivuji vás, že jste to zvládli 🙂

a teda když tě tak bolí břicho, tak to tam jsou pořádná vajca 😉

moa
24. dub 2009

ahojte kocky
leni tiez som sa mohla spytat aj vas kedy chodite na sono,ved sa mi to aj zdalo akosy zavcasu na 10DC ved co tam moze vtedy ten doki vidiet,ze?
no co aspon sa dobre zasmial 😀
idem na to sono teda na 15DC aso to mozes aj poopravit v tabulke 🙂

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

ahoj moa, nic si z toho nedělej,to se může stát každé z nás 😉 a aspoň jste si užili legraci 😀
tabulku ti opravím 😉

moa
24. dub 2009

leni a mozes tam aj doplnit,ze teraz od 10DC do 17DC beriem estrogen.
som velmi zvedava co mi povie ,na sono idem v utorok rano
no s tou zenskou je to riadna sila,ale co uz tu je to normalne.som tu skoro 4roky a nikde som nevidela tolko postihnutych ludi ako tu.ci uz ide o male deti alebo starsich.je to hroza.tu ked si tehu ,tak to beru ako keby nic .stale sedis v fast foode a napchavas sa burgermi alebo si v pube a popijas si pivo 😖
toto tu je normalne

moa
24. dub 2009

ok bezim do prace vsetkym pekny den nech vam to rychlo ujde a snad dakoho zastihnem vecer papa 🙂 🙂

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

moa, všechno ti do tabulky doplním. také ti přeju krásný den 🙂

kikina666
24. dub 2009

lenka no to dufam, ze su tam poriadne foliky, stale mam tie navaly tepla ... moze to byt po tom clostilbegyte

baby uprimne teraz, chcem vediet vas nazor na tento prispevok ... aj vy mate zo mna takyto nejaky pocit ?

summer_c • Včera o 23:22

kikina, to ides revat a neznasat kazdu tehotnu zenu, zato ze vam sa nedari? Svagrina nema pravo tesit sa z tehotenstva, a nema to oznamit slavnostne vsetkym len preto ze ty nemozes otehotniet? Preco si taka pokrytecka? Keby si ty bola tehotna myslim, ze by si to vykricala celemu svetu bez ohladu na ostatnych. Prepac za tento nazor ale citam toto forum uz dlho poznam vas z prispevkov a prajem vam vsetkym fakt velmi ale velmi z celeho srdca nech sa vam splni tuzba po dietatku, ale toto tvoje vyplakavanie ma uz vyprovokovalo k napisaniu tohto nazoru. Som si ista, ze si chces adptovat dieta len preto, ze sa vela babam podarilo otehotniet len zato ze sa zaoberali myslienkou na adopciu a venovali tomu vsetok volny cas. Lenze oni sa uz vzdali myslienky na svoje vlastne dieta a tak na to uz nemysleli, kdezto ty adopciu chces pouzit na to aby sa ti podarilo otehotniet, ale nepride to pokym to budes takto brat, lebo z tvojich nazorov vyplyva ze ty ani tvoj muz adoptovane dieta vlastne nechcete. Ma to byt len nastroj tvojich pokusov? Je to nespravodlive, ale co je v dnesnom svete spravodlive...NIC...prestan mysliet na to ako otehotniet, uzivaj si zivot a neber svet tak tragicky a hlavne NEREV, ked vidis dieta alebo tehotnu zenu ale im to praj z celeho srdca...a to sa ti vrati...

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

teda kikina, to ti fakt někdo napsal? to snad ani není možné 😠 ani ve snu mě nenapadlo, že bys měla být pokrytecká kvůli tomu, že se trápíš a že tě bolí, když jiné holky kolem tebe těhotní a vám se nedaří. to přece snad člověk, který ví, čím jste si prošli a co zažíváte, musí pochopit, že tě to bolí.
klidně se vyplakej, když potřebuješ, hodně se ti tím uleví. znám to tady všechny, každá z nás to oplakala, když se dozvěděla, že jiná holčina čeká miminko a my nic.

kikina, prosím, netrap se s tím, rozhodně nejsi pokrytecká a takové názory vůbec nečti. jen ty sama víš, co už jsi prožila, jak je to složité a máš právo si poplakat a říct svůj názor 😉

kikina666
24. dub 2009

lenka napisala to baba do fora ... sanatorium helios

dakujem za podporu ... nemyslim si ze tu adopciu vybavujem len preto aby som otehotnela ... je to uprimne a dorazilo ma ze si niekto mysli toto

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kikina, jako vybavovat adopciu len preto abys otehotnela - to si snad nemůže nikdo normální myslet. a i kdyby jo, tak si to snad nechá pro sebe a nebude ti psát do fóra.

a neděli tedy jdeš na UTZ a dostaneš pregnyl?

kikina666
24. dub 2009

hej v nedelu idem na utz a povedia kedy pregnyl tipujem ze v nedelu vecer a IUI bude v utorok ... uvidime a ty ako mavas aj ty tie navaly tepla ??? sa tesim co mi to povies po utz kolko budes mat folikov

amisa
24. dub 2009

ahojte uz vidim ze vas je tu viac 🙂 pisali ste ze chodite na sono.. mne moj lekar nepovadl ze mam prist an sono a to uz beriem druhy mesiac.. uvidime co bude potom..

amisa
24. dub 2009

kikina a ak to naozaj myslis uprimne tak nech ta netrapi ze niekto si ymsli opak.. neboj vy dvaja s muzom to viete ako to naozaj je

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kikina, já měla návaly těch 5 dní, co jsem měla clostík, dneska v noci už to bylo v pohodě 😉 a to mi povídej, taky už se těším, jaká bude úrodička folíků 🙂

ahoj amisa, některé holky nechodí na sono vůbec, záleží na doktorovi, jak si to zorganizuje, ale v letáku píšou, že pacientka by měla být pod lékařským dohledem 😉

kikina666
24. dub 2009

lenka som zvedava na tie tvoje foliky prajem ti aby si ma predbehla a mala aspon o jeden viac a hlavne na obidvoch stranach ja ich mam len na jednej