Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
10. led 2011

nathali, podle grafu je vyznačen pokles a to zrovna na 7DPO a to značí hnízdění takže špinění u některé holčiny k tomu patří, četla jsem to na této stránce:

implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. Opakuji, že přítomnost tohoto poklesu nutně neznamená těhotenství a naopak jeho absence ho nevylučuje, přesto bývá s těhotenstvím často spojován. Nepleťte si ho ale s poklesem před MS - pokud například Vaše luteální fáze trvá obvykle 11 dní a 11.DPO dojde k prudkému poklesu, daleko pravděpodobněji se jedná spíše o znak přicházející MS nežli o těhotenství ☹
- třífázová křivka - po ovulaci dochází k trvalému teplotnímu vzestupu, na určitém % těhotenských křivek se pak může objevit ještě vzestup druhotný, po uhnízdění vajíčka. Nejčastěji se objeví, stejně jako implantační pokles mezi 5.-11.DPO. Například před ovulací se teploty pohybují mezi 36,3-36,6, po ovulaci pak 36,7-36,9 a po uhnízdění se ještě jednou zdvihnou na 37,0-37,2.
- implantační špinění - opět pouze v některých případech se může objevit v období implantace slabé špinění.

veronicka33
10. led 2011

@linka kolko dní už tak máš? 🙂

linka
10. led 2011

@veronicka33 dnes 11 den 😉

lifinka
10. led 2011

veronicka33, no právě já měla zato, že musí být nad 37, ale není tomu tak, po ovulaci jde o to, aby teplota neklesla opět dolů hodně....pak může být i těhu křivka jako naty

veronicka33
10. led 2011

@lifinka no ty si šikulka🙂 to je zaujímavéa pri akej teplote dochádza k ovu?to je jedno? 😒 alebo musí byt 37?ja sa v tom nevyznám a možno aj preto sa nám nedarý,dnes som si kupila kvapky na podporu vaječníkov a manželovy čajík🙂

veronicka33
10. led 2011

@linka a kedy máš dostať ms?držím palce 🙂

lifinka
10. led 2011

linka, dnes jsi 11DPO??? myslíš? nebo nevíš na který den padla ovulka?

nathali
10. led 2011

@lifinka tak co to pre mna znamena??? som s toho nejaka zmetena

linka
10. led 2011

@veronicka33 zajtra 😉
@lifinka na 17DC uz bola 37,0 tak z toho som vysla 😅

lifinka
10. led 2011

veronicka33 36,7 a více jsou už teploty po ovulaci,takže nizké a až do 36,6 jdou předovulační, a pak když jdou výš je to jen dobře, ale každá jsme jiná!!!!!

veronicka33
10. led 2011

@lifinka ahá a na tom grafe to ukáže kedy je ovu?ja som išla na ten kalendár a tam je také očko že 17teho a v slabo zelenej kolonke to je 😒 čo to znamená ?že vtedy by mala byt ovu? 😒

lifinka
10. led 2011

veronicka33 a den ovulace je ten, když je poslední teplota v těch předovulačních a pak vzroste nad těch 36,7....takže např,36,4 vzroste na 36,7 to jsem měla já, takže ovu nastala v ten den kdy jsem měla 36,4 🙂

nathali
10. led 2011

@lifinka a aj ti ukazalo graf?? ukaz jak vypada??

lifinka
10. led 2011

veronicka33 na kalendář ne, ale v tom grafu právě, když po ovulce se ti teploty dva nebo tři dny drží vyšší nad 36,7 tak pak zpětně, ti fertility vyznačí červený kříž a to vyznačí tu ovulaci, no je to vymakané, mě když to vyznačilo, byla jsem hotová a šťastná, že to jde 😉

linka
10. led 2011

@lifinka skus ty urcit..............12DC-36,6 13DC-36,6 14DC-36,7 15DC-36,8 16DC-36,9 17DC-37,0 18DC-37,0 a od 19DC az doteraz sa pohybuje medzi 37,2-37,1 😉

veronicka33
10. led 2011

@lifinka ja som asi trdlo tak kedy sa potom snažilkovať?ešte pred ovu alebo práve v ten den?dnes som mala 36 a to som 6den po ms 🙂

veronicka33
10. led 2011

@lifinka ahá no sranda robím to prvý krát tak som zvedavá ako to bude fungovať 🙂

lifinka
10. led 2011

NATHALI, JE TO OK, JAK MÁŠ TY TEPLOTY, NĚJAK JSEM TĚ ZMÁTLA? já jen, že říkají, že může nastat špinění a obvykle to bývá, když klesne teplota a to vypadá, že to bylo tak dneska u tebe, víš, ten 7DPO, jakože pokles, zítra bude zase teplota vyšší 😉 hlavně klidek 🙂

lifinka
10. led 2011

nathali, jakože hnízdění

lifinka
10. led 2011

nathali ten tvůj co jsem vytvořila je výše, mrkni

lifinka
10. led 2011

linka no podle teplot to vypadá, že ovu mohla být 11DC, škoda, že nevíme kolik tam bylo, kdyby tam byla nízká tak je to ovulka na 11DC, škoda, no jsi zaregistrovaná aspoň na fertility?Tam je složitá registrace ta trvá, potřebovala bych když tak tvůj mail a tam ti dojde heslo, já už nevím na koho byych to napsala, chce to mail.

nathali
10. led 2011

@lifinka ty si moje zlalatiiicko a najradsej by som ta vybozkavala 😀 tak len takto cmuk cmuk cmuk 🙂¨
dakujem za graf ja som asi nemehlo ale mne to neslo spravit to tak jak si to spravila ty 🙂
tak preto bola ciarka takaaa slabaaa jeeej tak to necham tak a uvidime co bude dalej 🙂
DAKUJEEEEEEEEEEEM 🙂

lifinka
10. led 2011

nathali,uvidíme další dny.....zítra zkus testit a pak hned napiš.Jen tu nebudu dopoledne, jdu do CAR a tobě také posílám pusinky, jelikož si mimi zasloužíš, jsem ráda, že se mi to povedlo, byla jsem u toho napjatá!!!

linka
10. led 2011

@lifinka nie som zaregistrovana,ale ten mail ti mozem poslat do IP 😉

lifinka
10. led 2011

linka jdu na to a ještě poslední ms? a kolik dní!

linka
10. led 2011

@lifinka ty si zlato 😵 posledna ms-15.12. 5 dni

nathali
10. led 2011

@lifinka jasne dam vediet snad budu teploty uz len vysoke 🙂 moc si to prajem a vam babulky to prajem tiez vsetkym 🙂
teraz som zvedava na linku ze ako dopadne kedy testnes??

nathali
10. led 2011

tak babulky idem ja uz off ide mi chlap domov tak nech nesedim cely vecer tu tak papa zatial a zajtra sa vidime 🙂
lifinka dakujeem 😀

kkamca
10. led 2011

@lifinka iui.. 😵

linka
10. led 2011

@nathali myslim,ze nestihnem,mrcha je v zatacke 😅 😒

lifinka
10. led 2011

kkamca, tak to držím moc pěsti, to budeme obě zítra v CARu 🙂 my jdem na první konzultaci.