• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@vera_j no len ze fotak nam nejde :frowning2: ale snad budu silit a potom aj uvidis :slight_smile: ale duchy su tam :wink:
11. led 2011 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali Ahojky, taky ducha vidím, na všech :wink: Tichounce gratuluji
11. led 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal dakujem :slight_smile: ale bojim sa
a co ty jak je?? vravela si ze budes testit :slight_smile:
inak tesim sa co nam povie kkmaca a lifinka obe boli v care a co linka-ako to s tebou vypada???co teplota??testila si??
11. led 2011 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vera_j ahojky, já mám zatím taky jen ducha, tak uvidíme :slight_smile: věřím, že přijde, ale jsem napnutá, jak kšandy :grinning:
11. led 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali jé, // supeer, to mám za tebe velikou radost! držím palce ať sílí a věřím tomu, že jsi těhu, už jen kvůli tomu, že jsi právě dostala práci - zákon schválnosti funguje :grinning:
11. led 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali Ahojky, jo testila jsem a je sněhobílo. S tím jsem počítala ale kde je ta mrcha :astonished: No co, už musím vydržet do pátku a vyrazit k dr. Jen musím vymyslet co řeknu v práci....
11. led 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal tak to ma mrzi :( uz som myslela ze by bola dalsia tehulka :slight_smile:
v praci povedz ze ides na preventivku co ich do toho no nie??
@leeena_4 joj dakujeeem :slight_smile: aj ja si to myslim......... najskor nic ani praca ani tehu a teraz obe naraz :grinning: ale nestazujem sa som rada :slight_smile:
11. led 2011 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali víš u nás je to těžký, je tu opravdu super kolektic, spíš kamarádky, ale já prostě toto s nima nechci řešit. Na preventivní jsem byla v prosinci a to vědí. Proto musím vymyslet bezbolestnou výmluvu, když jim řeknu kam jdu, tak jsou to bezva ženský a bud je napadne těhu, což ne a nebo problém.... a já nějak nejsem scopna se o tom s nima bavit. Ale už mě napadlo, že jsem si měla volat na výsledky tak řeknu, že mi řekly at se zastavím. a je to.
11. led 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal no vidis a mas to a ani im vlastne klamat nebudes :wink:
11. led 2011 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zavolala do ordinace a můj dr. má dovolenou...tak jsem se sestře svěřila s problémem a mám přijít ve čtvrtek, bude tam primář, tak dobrý. A dokonce to vyřídím v době mé polední přestávky....
11. led 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal super, že jsi se tam vecpala, paráda :wink:
11. led 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal tak super a este primar to mas stastie :slight_smile: a mozno koleginiam ani nic nebudes musiet hovorit
11. led 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali Nebudu, už jsem jim řekla že potřebuju si ve čtvrtek něco zařídit od půl 11, tak mám povoleno. Ani se neptaly kam jdu :wink: Hlavně jestli mi dám primář včeličku....
11. led 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal a casto chodis na vyvolavacky??
nedali ti nejake lieky??
11. led 2011 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali - ne nechodím, půjdu poprvé. Od července se snažíme, první 2 měsíce MS po 30 dnech a potom se to začalo prodlužovat až na 39DC. V prosinci jsem byla na prevenci, tak jsem to řekla dr. a kouknul na mě ultrazvukem a prý nejsou žádná vajíčka. Tak mi dal clostíka orgametril a měla jsem počkat na MS a začít brát. Potom mi řekl, že když MS nepřijde do 40 DC tak at zajdu na vyvolání... asi to předpokládal.....
11. led 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal určitě ti dá včeličku a určitě bude poslední :wink:
ahojte kočky :slight_smile: tak sa pekne zväčšujeme ale nás tam je :slight_smile:
@puckal ti měl dát ten orgametril hned po tom utz, ale teď už je to jedno. Ve čtvrtek dostaneš včličku a pak už to bude dobrý. Mě ta provera krásně zabrala na srovnání cyklu. :wink:
11. led 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal bude vcelicka a supky do dalsieho snazenia :slight_smile:
@leeena_4 ja som brala jeden cas proveru ale vobec mi nezabrala aspon som cykly mala stale vselijake ale to je asi u kazeho cloveka ine super ze zabrala tebe :slight_smile:
11. led 2011 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 věřím a taky ti přeji aby léčba zabrala :slight_smile: Já také věřím v ty prášky a léčbu celkově , ale už se spíš nemůžu dočkat až prot to začnu něco dělat, né jen čekat na MS....ted jsem aspon od prosince začala pravidelně jíst vitamíny a železo s litovkou , co jsem dostala na imunologii.... za chvíli budu jak feták ale doufám že brzo jak těhotný feták :wink:
11. led 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal věř mi, že vím o čem mluvíš. Já ráno zobu 3-5 tabletek, vitamínky, hormonky :grinning:
@nathali a co ti zabralo?
Já když měla teď cyklus 29 dní, tak jsem málem bouchala šampáňo :grinning:
11. led 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ja som s prverou mala jeden krat 54DC :sweat_smile: a dokopy ma dal dr. na sk a nasadil mi najskor duphaston asi na mesiac dva a bud potom alebop este ked som brala duhaston mi dal clostil a ten som brala 3 mesiace a ked som mala lieky tak mi ms chodila pekne :slight_smile:
11. led 2011 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@puckal ja tiez viem o com hovoris :slight_smile: Ja ked som vysadila antikoncepciu, tak cca 45 dni mi nic neprislo. Ani dve vyvolavacky nepomohli. Potom mi hned nasadila Duphaston (vraj nieco podobne ako Provera) a teraz ich mam ukazkove 28 dni.. hned to zabralo a beriem to cca 3/4 roka.
Ovulka u mna tiez nie.. teraz druhy mesiac s Clostilom folikulky narastli :slight_smile: Ale asi nic z toho, lebo citim prichadzajucu MS :frowning2:
11. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
este som zabudla..ze po tych 2 vyvolavackach to neskor prislo same..potom mi nasadila Duphaston
11. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali příroda je mocná, u každého to funguje trošku jinak, ale hlavně, že něco zabralo :wink:
11. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tabulka 11.1.2011

Snažilky:
puckal...........28r.....snž.....7m....40DC...(PC35dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....33DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....28DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...27DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....27DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...23DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............19DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..16DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...15DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...14DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......14DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....12DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....12DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......7DC...(PC27dní)

jen jsem u sebe doplnila délku snažení :wink:
11. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
tak jsem se vrátila s CAR, podle toho, co jsem jí řekla tak usoudila, že IUI je u mě zbytečné, takže jedině IVF :pensive: jo jsem smutná..., :pensive: když se mě ptala na operace tak jsem jí řekla, že v roce 2007 byla v březnu laparka a v listopadě, tj, už ve 30tt jsem byla na operaci se slepákem a pak pro 5dnech doma, co jsem se vrátila z nem., jsem krvácela a vycucly ze mě z rány po apendixu 1l hnisu a tak to se zhrozila a na to řekla, že je to jasné, že mám srůsty....takže můj ortel: počkat zda náááhodou nejsem těhule :grinning: a pak ještě jednou clostyl , ale jen 2x1tbl od 3-7dc. to už je příprava na IVF a plus další injekce do břicha(nevím, kdo je bude píchat, já určo neee) a pak podle domluvy, na IVF do Brna :pensive: Myslela jsem si fakt, že nám postačí jen inseminace, ale asi ne....jo a ještě půjdu na rentgen dělohy a vejcovodů a to není při narkóze bojím, musí to být nepříjemné dost....abych nemusela na laparku, když už půjdu na IVF...ach jo....a co vy? Ani nemám chuť číst nemám chuť na nic :cry:
11. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lifinka kočko upřímně u IUI je mnohem menší pravděpodobnost, že se to povede. Injekce zvládneš a až se trošku proklepeš, tak se začneš na IVF těšít :wink:
11. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lifinka tak to ma mrzi ze vas hned na ivf poslali :(
ale mozno neni nic stratene a si tehulka :slight_smile:
teda rentgen delohy?to som este nepocula ze by sa robilo ale snadna nic s toho nebudes muset lebo mimis je uz u teba :slight_smile:
@leeena_4 v pohode ved tabulku moze robit kto chce :grinning: nemusim len ja
11. led 2011 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
NATHALI a co ty? a teplotka //?
leeena_4 mm je nadšený, že to pěkně vše dr., vysvětlila aže se IVF musí povést, stále mě pusinkoval...prostě je mi to líto, že to jinak nejde, furt nějaké problémy..........
11. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek