Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
11. led 2011

@vera_j no len ze fotak nam nejde ☹ ale snad budu silit a potom aj uvidis 🙂 ale duchy su tam 😉

puckal
11. led 2011

@nathali Ahojky, taky ducha vidím, na všech 😉 Tichounce gratuluji

nathali
11. led 2011

@puckal dakujem 🙂 ale bojim sa
a co ty jak je?? vravela si ze budes testit 🙂
inak tesim sa co nam povie kkmaca a lifinka obe boli v care a co linka-ako to s tebou vypada???co teplota??testila si??

leeena_4
11. led 2011

@vera_j ahojky, já mám zatím taky jen ducha, tak uvidíme 🙂 věřím, že přijde, ale jsem napnutá, jak kšandy 😀

leeena_4
11. led 2011

@nathali jé, // supeer, to mám za tebe velikou radost! držím palce ať sílí a věřím tomu, že jsi těhu, už jen kvůli tomu, že jsi právě dostala práci - zákon schválnosti funguje 😀

puckal
11. led 2011

@nathali Ahojky, jo testila jsem a je sněhobílo. S tím jsem počítala ale kde je ta mrcha 😲 No co, už musím vydržet do pátku a vyrazit k dr. Jen musím vymyslet co řeknu v práci....

nathali
11. led 2011

@puckal tak to ma mrzi :( uz som myslela ze by bola dalsia tehulka 🙂
v praci povedz ze ides na preventivku co ich do toho no nie??
@leeena_4 joj dakujeeem 🙂 aj ja si to myslim......... najskor nic ani praca ani tehu a teraz obe naraz 😀 ale nestazujem sa som rada 🙂

puckal
11. led 2011

@nathali víš u nás je to těžký, je tu opravdu super kolektic, spíš kamarádky, ale já prostě toto s nima nechci řešit. Na preventivní jsem byla v prosinci a to vědí. Proto musím vymyslet bezbolestnou výmluvu, když jim řeknu kam jdu, tak jsou to bezva ženský a bud je napadne těhu, což ne a nebo problém.... a já nějak nejsem scopna se o tom s nima bavit. Ale už mě napadlo, že jsem si měla volat na výsledky tak řeknu, že mi řekly at se zastavím. a je to.

nathali
11. led 2011

@puckal no vidis a mas to a ani im vlastne klamat nebudes 😉

puckal
11. led 2011

Tak jsem zavolala do ordinace a můj dr. má dovolenou...tak jsem se sestře svěřila s problémem a mám přijít ve čtvrtek, bude tam primář, tak dobrý. A dokonce to vyřídím v době mé polední přestávky....

leeena_4
11. led 2011

@puckal super, že jsi se tam vecpala, paráda 😉

nathali
11. led 2011

@puckal tak super a este primar to mas stastie 🙂 a mozno koleginiam ani nic nebudes musiet hovorit

puckal
11. led 2011

@nathali Nebudu, už jsem jim řekla že potřebuju si ve čtvrtek něco zařídit od půl 11, tak mám povoleno. Ani se neptaly kam jdu 😉 Hlavně jestli mi dám primář včeličku....

nathali
11. led 2011

@puckal a casto chodis na vyvolavacky??
nedali ti nejake lieky??

puckal
11. led 2011

@nathali - ne nechodím, půjdu poprvé. Od července se snažíme, první 2 měsíce MS po 30 dnech a potom se to začalo prodlužovat až na 39DC. V prosinci jsem byla na prevenci, tak jsem to řekla dr. a kouknul na mě ultrazvukem a prý nejsou žádná vajíčka. Tak mi dal clostíka orgametril a měla jsem počkat na MS a začít brát. Potom mi řekl, že když MS nepřijde do 40 DC tak at zajdu na vyvolání... asi to předpokládal.....

leeena_4
11. led 2011

@puckal určitě ti dá včeličku a určitě bude poslední 😉

veronicka33
11. led 2011

ahojte kočky 🙂 tak sa pekne zväčšujeme ale nás tam je 🙂

leeena_4
11. led 2011

@puckal ti měl dát ten orgametril hned po tom utz, ale teď už je to jedno. Ve čtvrtek dostaneš včličku a pak už to bude dobrý. Mě ta provera krásně zabrala na srovnání cyklu. 😉

nathali
11. led 2011

@puckal bude vcelicka a supky do dalsieho snazenia 🙂
@leeena_4 ja som brala jeden cas proveru ale vobec mi nezabrala aspon som cykly mala stale vselijake ale to je asi u kazeho cloveka ine super ze zabrala tebe 🙂

puckal
11. led 2011

@leeena_4 věřím a taky ti přeji aby léčba zabrala 🙂 Já také věřím v ty prášky a léčbu celkově , ale už se spíš nemůžu dočkat až prot to začnu něco dělat, né jen čekat na MS....ted jsem aspon od prosince začala pravidelně jíst vitamíny a železo s litovkou , co jsem dostala na imunologii.... za chvíli budu jak feták ale doufám že brzo jak těhotný feták 😉

leeena_4
11. led 2011

@puckal věř mi, že vím o čem mluvíš. Já ráno zobu 3-5 tabletek, vitamínky, hormonky 😀
@nathali a co ti zabralo?
Já když měla teď cyklus 29 dní, tak jsem málem bouchala šampáňo 😀

nathali
11. led 2011

@leeena_4 ja som s prverou mala jeden krat 54DC 😅 a dokopy ma dal dr. na sk a nasadil mi najskor duphaston asi na mesiac dva a bud potom alebop este ked som brala duhaston mi dal clostil a ten som brala 3 mesiace a ked som mala lieky tak mi ms chodila pekne 🙂

lucka_0906
11. led 2011

@puckal ja tiez viem o com hovoris 🙂 Ja ked som vysadila antikoncepciu, tak cca 45 dni mi nic neprislo. Ani dve vyvolavacky nepomohli. Potom mi hned nasadila Duphaston (vraj nieco podobne ako Provera) a teraz ich mam ukazkove 28 dni.. hned to zabralo a beriem to cca 3/4 roka.
Ovulka u mna tiez nie.. teraz druhy mesiac s Clostilom folikulky narastli 🙂 Ale asi nic z toho, lebo citim prichadzajucu MS ☹

lucka_0906
11. led 2011

este som zabudla..ze po tych 2 vyvolavackach to neskor prislo same..potom mi nasadila Duphaston

leeena_4
11. led 2011

@nathali příroda je mocná, u každého to funguje trošku jinak, ale hlavně, že něco zabralo 😉

leeena_4
11. led 2011

Tabulka 11.1.2011

Snažilky:
puckal...........28r.....snž.....7m....40DC...(PC35dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....33DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....28DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...27DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....27DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...23DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............19DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..16DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...15DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...14DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......14DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....12DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....12DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......7DC...(PC27dní)

jen jsem u sebe doplnila délku snažení 😉

lifinka
11. led 2011

ahojky holky,
tak jsem se vrátila s CAR, podle toho, co jsem jí řekla tak usoudila, že IUI je u mě zbytečné, takže jedině IVF 😔 jo jsem smutná..., 😔 když se mě ptala na operace tak jsem jí řekla, že v roce 2007 byla v březnu laparka a v listopadě, tj, už ve 30tt jsem byla na operaci se slepákem a pak pro 5dnech doma, co jsem se vrátila z nem., jsem krvácela a vycucly ze mě z rány po apendixu 1l hnisu a tak to se zhrozila a na to řekla, že je to jasné, že mám srůsty....takže můj ortel: počkat zda náááhodou nejsem těhule 😀 a pak ještě jednou clostyl , ale jen 2x1tbl od 3-7dc. to už je příprava na IVF a plus další injekce do břicha(nevím, kdo je bude píchat, já určo neee) a pak podle domluvy, na IVF do Brna 😔 Myslela jsem si fakt, že nám postačí jen inseminace, ale asi ne....jo a ještě půjdu na rentgen dělohy a vejcovodů a to není při narkóze bojím, musí to být nepříjemné dost....abych nemusela na laparku, když už půjdu na IVF...ach jo....a co vy? Ani nemám chuť číst nemám chuť na nic 😢

leeena_4
11. led 2011

@lifinka kočko upřímně u IUI je mnohem menší pravděpodobnost, že se to povede. Injekce zvládneš a až se trošku proklepeš, tak se začneš na IVF těšít 😉

nathali
11. led 2011

@lifinka tak to ma mrzi ze vas hned na ivf poslali :(
ale mozno neni nic stratene a si tehulka 🙂
teda rentgen delohy?to som este nepocula ze by sa robilo ale snadna nic s toho nebudes muset lebo mimis je uz u teba 🙂
@leeena_4 v pohode ved tabulku moze robit kto chce 😀 nemusim len ja

lifinka
11. led 2011

NATHALI a co ty? a teplotka //?
leeena_4 mm je nadšený, že to pěkně vše dr., vysvětlila aže se IVF musí povést, stále mě pusinkoval...prostě je mi to líto, že to jinak nejde, furt nějaké problémy..........