Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

aha, tak to je ten estrogen, co jsem ti doplňovala do tabulky 😉 tak to se nedivím, že ti bylo špatně, všechny tyhle hormony jsou pěkné hnusy a není nám z nich dobře. ale na druhou stranu pokud to pomůže k miminku, tak to vydržíme 😉

jerryjanka
24. dub 2009

aha takže estrogen - tak to treba len vydržať fakt

moa
24. dub 2009

nam teraz ho mam 1x po Clostile 1xdenne po dobu 7dni ☹
teda asi ho budem musiet brat pred spanim to bude asi najlepsie.som zvedava ak by sa nahodou nepodarilo aku budem mat MS

mannerka
24. dub 2009

moa, tak to je asi fakt najlepsie uzivat na noc, nech ta co najmenej potrapi 😒

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

moa, před spaním je to lepší. já i clostík brala radši před spaním, to nejhorší jsem zaspala a hlavně nechodila jsem ospalá do práce 😉

moa
24. dub 2009

ked som mala Clost bolo to des ale slo to teraz sa zobudim v noci lebo mam pocit,ze sa varim v 1minute sa spotim a potom mi ostane zima a idem dalej spat a toto je zakazdym ked sa zobudim 😖
to je ina sila len sa boji aky budem ma t z toho zaludok

jerryjanka
24. dub 2009

baby ja si neviem predstaviť jesť clostik 3x denne 😕

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

moa, tohle jsem teď prožívala s clostíkem - snad 10x za noc jsem se vzbudila zpocená, odkopala jsem peřinu a byla mi zima. na chvíli jsem usnula a zase vzbuzená procená. fuuuj, to bylo hrozný 😠
a to mám 1 clostík denně. mít 3, tak to asi nemůžu přežít 😝

jerryjanka
24. dub 2009

asi mi vybuchnu vaječníky 😀
alebo vybuchnem ja 😀
to bude des a panika teda

a žaludok - no to ani nehovorim - a chudak pečeň 😠

moa
24. dub 2009

leni myslis ze ho doki moze zvysit az tak?
my sme ale chudence a este ked si ku tomu pomyslim na tu zensku zo vcera pane boze peco tak musime trpiet?

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kočky, budu se loučit. blíží se 22 hodina, vrátí se mi milošek z práce, tak jdu do sprchy a čekat na něj v postýlce.

všem přeji krásnou vášnivou noc a určitě o víkendu napište 😉

paaaaaaaa 😵

jerryjanka
24. dub 2009

moa - no ja ho tak idem brať 3 denne
je to maximalna davka

a poviem ti moja znama jedla 5 denne - je to naddávka - ale ked nereaguješ môžu ti to naordinovať

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

moa, jsou tu holky, které berou 3 denně. ale to jsou spíš ty, které mají PCO (že vůbec nemají ovulku).

mě úplně stačí ten jeden clostík, užívám si ho dost. ale co je hlavní - funguje a folíky jsou vždy pěkný 🙂

jerryjanka
24. dub 2009

lenik - dobru noc a uži si to 😀

moa
24. dub 2009

leni dobru

jeri a pred tym si ho mala 1xdenne alebo ti to postupne zvysoval az takto .

moa
24. dub 2009

jeri neplanujes nejake stretko konika ?

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kočky brou nocku a taky si to pěkně užijte 😝 😵

jerryjanka
24. dub 2009

lenik - ja mam 28 dnovy cyklus, normalne ovulujem - mam sice pco ale nizkeho stupna a aj tak mam 3 😀
nie teraz som ho brala prvykrat a to dva denne
a na dalši cyklus mi dal tri - asi just chce aby sme mali trojičky :D

moa
24. dub 2009

ja som dnes pisala do iscaru po nejake infosky a zenska odtial mi odpisala uplne nieco ine ako som sa jej pytala.
chcem sa poistit,ze ak nahodou ked pojdem zasa dom na dovo nic by nebolo tak chceme ist do nejakeho centra ale z tohoto som trosku sklamana .

jerryjanka
24. dub 2009

moa - na iscare baby strašne nadavaju
ja chodim do heliosu a musim povedať že ten prístup ma velmi prekvapil - su tam strašne zlatí

moa
24. dub 2009

vies citala som tie ich stranky a iscar mi prisiel ako velmi dobry ale ta odpoved mam pocit,ze ta zenska odpisovala dakomu inemu a pomylila si mailove adresy ☹
napisalami take veci co som sa ja ani len nepytala a ani ma nezaujimaju,ale nevadi ze 😉
musim pozriet este raz ten helios a dalsi je potom v KE Gyncare,ze?
nevies ci je daco aj v trencine

jerryjanka
24. dub 2009

su tu kočky čo ti povedia svoje
ale iscare ani zadarmo
v tn nie je myslim nič od tn najbližšie maš martin a BA
ale každopadne - helios je vraj najuspešnejšie sanatorium a druha vec - ma najlepší personál

moa
24. dub 2009

ak sa smiem spytat kolko x do mesiaca tam musis ist na kontrolu

jerryjanka
24. dub 2009

no zaleži čo ti robia
na začiatku som šla 3.3. potom som šla 20.3 na dalšie odbery a pct test
potom až o mesiac - a to som šla 2x za sebou
a teraz zasa až o mesiac
zaleži čo sleduju

moa
24. dub 2009

dobre a to potom ked doberies Clost kto ti potom robi sono alebo kto ta vlastne sleduje.chodis popri tom aj ku tvojmu dokimu v PB?
prepac,ze som taka otravna ako plyn ale vdzy je dobre mat info a este ked sa chystam v auguste dom tak aby som toho co najviac vedela
ani neviem ci sa mam objednat ku svojej doki alebo rovno tam

jerryjanka
24. dub 2009

nie k svojmu nechodim
ja to mam tak prišla som na sono - kukol - dal mi pichnuť pregnyl na ovulku, a rovno mi dal recept na clostil na dalši cyklus ak by tento nevyšiel.
takže zasa idem o mesiac na utz po dobrati clostilu

moa
24. dub 2009

a to som myslela,ze to sa chodi dajako intenzivne ked si v takomto centre.
lenze co by mne potom pomohli ked ja budem doma 2tyzdne ☹
boze nech sa to uz podari

jerryjanka
24. dub 2009

no tak za dva tyždne neurobia ani kompletny hp

moa
24. dub 2009

no takze zasa smola pre mna.
ja som tu dostala od svojho dokiho list na takuto kliniku a mam cakaciu dobu 11mesiacov,silaco .ludia som mozu byt stastny,ze zdravotnictvo funguje aspon tak ako funguje

lenka_bohousek
autor
25. dub 2009

dobré ráno clostilky 🙂 vy jste teda včera ponocovali pěkně dlouho 😝