Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
20. led 2011

Ahojte stu tu niektorá 🙂 asi som niečo poplietla v grafe lebo mi od zajtra ukazuje že CD 2 neviete čo to znamená?Lifinka nemožeš mi urobiť ten graf prosím?

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 2. den cyklu 😉

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 ja som aj tak myslela, ze ho oklamem a poviem, ze mrcha dorazila, ale bojim sa, ze ked budem ozaj tehotna 😀 , tak to bude take blbe 😀 , ale asi to tak urobim, ze zajtra pojdem aspon so spermiami a poviem mu, ze citim, ze kazdu chvilu pride, nech mi predpise clostil a ked dostanem, tak ho zacnem brat, neviem ci si on mysli,ze som taka truba a zacnem ho brat aj tak ked mi mrcha nepride, alebo co?nechapem preco mi nechcel ho predpisat v pondelok 😒

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 taky nechápu, běž tam a takle mu to řekni, jak si psala. Prostě to udělej, jak cítíš, že je nejlepší, ale nekecej mu, to se vždy obrátí proti tobě 😉

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 klamat ho nechcem, vsak ja bolesti ako pred mrchou mam a poviem mu, ze som z toho uz nervozna,manzel len tak zbytocne nepostil 5 dni 😀 , keby som zajtra neisla, musel by zase minimalne 4 dni 😀

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 souhlas, jen tam jdi a řekni mu to takhle 😉 určitě do dobře dopadne, někdy se těch doktorů bojíme zbytečně 😉

kamillka100
20. led 2011

@veronicka33 veronika ja by som ti ho rada urobila, ale sama neviem ako som si ho urobila, teraz sa obavam, ze ked dostanem mrchu, ako budem pokracovat, potrebujem novy graf a neviem ako si ho urobim
ale poradim ti, otvor si google prekladac a vsetko si prekladaj, je to super,mne prelozilo aj celu stranku a tak som sa postupne na ten graf dostala, potrebujes aj mailovu adresu, aspon mne kazdy den chodi po vyziadani heslo a az tak sa mozem prihlasit, tak skusaj a prides na to

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 presne tak a ty ako na tom stojis, aky den si po DPO???

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 tak to mám zase odznova napísať nový graf?alebo sa to dá nejako vrátiť spät?ja som dnes 16 den od ms ☹

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 já nevidím co tam přesně máš, tak nemůžu poradit :-/ to bych musela vidět

veronicka33
20. led 2011

@kamillka100 ja to viem urobit len niektorým veciam nerozumiem napr ako nastavit aby my to ukazalo ovu a poslat to na stránku atd 🙂 mám s toho zmätok asi som trdlo 😠

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 no stratili sa mi teploty čo som merala a teraz mám iba dnešný den a od zajtra mi to ukazuje cd2 ☹

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 no vyzera asi nadejne, len nech sa ta teplota tak drzi a mozno to vyjde, drzim moc prsteky, aky mas dlhy cyklus?

kamillka100
20. led 2011

@veronicka33 nie si trdlo 😀 ani ja som nevedela, jedna baba mi napisala ako na to, poslat graf uz viem, musis kliknut na sharing a do prava na *Home page setup a tam sa ti hore zobrazi odkaz v ramceku, to das kopirovat a potom tu prilepit, skus ci ti pojde 😉

kamillka100
20. led 2011

@veronicka33 skus si urobit este raz a uvidis 😉 asi si nieco stlacila 😉

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 já si zatím naděje nedělám, už mi takto stoupla tepolota minulý cyklus a nic z toho nebylo. Teď to dostanu tak 31DC 😉

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 no uvidime, ale aspon nech tebe to vyjde a tabulku uz nikto asi nerobi ☹ nathali sa tu uz neukazuje a mame z toho mishung, kto je aky den DC a ako na tom stojime 😉

puckal
20. led 2011

@leeena_4 Ahojky prosímtě mám jednu otázečku k FF, jak jsi tam nastavila, že si tam dáš kdy bereš clostík a potom ty další prášky??? Nemůžu to najít.... díky. A neztrácej naději, hezky teplota stoupá 🙂

leeena_4
20. led 2011

kyž zadáváš teplotu, máš tam pod tlačítky save a save next nějakou tabulku ještě,nebo už ne?

veronicka33
20. led 2011

@veronicka33 už som to našla a niesom 16dní od ms ale 12 ja trúba 😠 😀

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 😀 hurá, záhada vyřešena 😉

puckal
20. led 2011

@leeena_4 - už jsem to tam nějak dostala....snad dobře, uvím až začnu zapisovat jak se to bude tvářit a co z toho vyleze, díky. 🙂

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 Text Color: [color=red]Text[/color]

veronicka33
20. led 2011

prepáč len skušam poslať graf ale nejde mi to 🙂

veronicka33
20. led 2011

@kamillka100 lenže v ktorom rámčeku to je? 🙂

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 já ho poslat fakt neumím, já ho většinou zkopíruju do malování, uložím jako jpeg a vložím sem 😀

kamillka100
20. led 2011

baby musi vam to ist, v lavo je menu a tam pod menu pise sharing, chodte so sipkou na to a na boku sa vam zobrazi home page setup, kliknete na to a hore pise Your Charting Home Page Web Address: a pod tym je vas odkaz, dajte s kopirovat len ten odkaz a prilepit tu kde piseme, no skusajte 😀 , mne to tiez neislo,

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 nojo, funguje to 😀

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 tesim sa 😀 😀 😀 😀 , tak uz mozes kopirovat tak 😀 😀 😀