Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cabalkova
20. led 2011

@kamillka100 Kamilko a ty uz jsi ve dnech, kdy bys mela normalne dostat ms, nebo jeste ne?? Treba bylo na testicek jeste brzy!

lifinka
20. led 2011

KAMILLKA100 NEPLAKEJ, JEŠTĚ NÁDĚJ MŮŽE BÝT...

cabalkova
20. led 2011

Jinak pridavam svuj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova neviem,ja mam mrchu pravidelnu ako hodinky, kazdych 28DC, ale ci mi to clostil neposunul,to neviem, minuly mesiac som ju mala tiez ako hodinky, ale prisla poobede, tak ju cakam ako na zjavenie 😀 , boli ma strasne hlava, ale brucho vobec, tak ja som z toho jelen 😀 , ja musim dostat dnes, chcem ist zajtra ku endokrinologovi na krv fnuuuuuuuuuuk ☹ ☹ ☹ , kazal mi prist na 2DC a vraj keby nahodou tak mozem na 4Dc,ale lepsie je na 2DC povedal ☹

cabalkova
20. led 2011

@kamillka100 Tak to bys stejne zitra nestihla, den ms se pocita, kdyz krvacis ten den uz od 6. od rana, tak i kdybys to dostala dnes vecer, tak z pohledu lekaru budeszitra teprve 1dc. Ale treba jeste bylo na testicek brzy, jeste vydrz do te sobotky.

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova ty mas taky dlhy cyklus???

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova ok, si zlatucka, vsak co mi ine zostava, ja som stale zacala brat clostil na 5DC, len ked som mala slabo ruzovy vytok, tak som to pocitala za prvy den, to som ozaj nevedela, tako to mam riadnu smolu,tak pojdem v pondelok, vsak endokrinolog nebude vediet kedy som vlastne dostala, joj normalne som z toho nervozna 😠 😠 😠

veronicka33
20. led 2011

@kamillka100 žIADNE FNUK ☹ NEBOJ BUD TO DOBRé 🙂

cabalkova
20. led 2011

@kamillka100 JA mivala i mnohem delsi cykly, ale lutealni fazi jsem mela vzdycky max 11-12 dnu. Dneska jsem 13. den a zatim nic, tak jsem zvedava... zitra rano udelam testik.

azeretka
20. led 2011

@cabalkova já myslím, že tvůj grafík je ukázkově těhotenský, v 10DPO bylo krásně vidět uhnízdění vajíčka, tak přeji, aby se udrželo 😉

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova joj aspon ty nas potes a povedz , ze ho mas pozitivny,velmi ti to prajem 😉 😉 😉

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova presne tak, suhlasim, tvoj graf je ozaj krasny , nechcem sa hrat za mudru, lebo meriam si prvy krat, ale baby pisali,ze ked ti klesne a potom stupne ide o uhniezdovanie, tak to 100% tutovka ze si v tehu, tesiiiiiiiiiiiiim sa, este zajtra to potvrd s testom a daj vediet, hned sa mi zlepsila nalada 😀

kamillka100
20. led 2011

baby este som sa chcela opytat, ze ked sa mi posunie ovulka, tak sa mi posunie aj cely cyklus? ci to s cyklom nema nic spolocne?

cabalkova
20. led 2011

@kamillka100 Kamilko, prave proto jsem se te ptala, jestli uz mas mit ms. Obecne plati, ze faze do ovulky se muze mesic od mesice ruznit, prave pod vlivem klostiku a podobne, ake od ovulky do ms (pokud tedy nebres nejaky ten progesteron) je vzdycky stejne dlouha... prave proto vim, ze uz jeden az dva dny "presluhuju", obvykle mam 11-12 dnu lutealni fazi, tak jsem na ten testik zitra taky zvedava. Ja bych si to taaaaaak prala, holky, to si ani neumite predstavit. ted jsem ale samozrejme nervozni, ze dojde ms, takze furt litam na wc kontrolovat, jestli uz jsem to nedostala, no magor!!! Tak jeste do ranka a pak budu moudrejsi.Clovek by si myslel, ze po tech letech snazeni bude ve vetsi pohode a nebude to pokazdy tak resit, ale opak je pravdou. :(

cabalkova
20. led 2011

@kamillka100 Jo takze abych ti poradne odpovedela, pokud se ti posunula ovulka, tak je pravdepodobne, ze se ti posune i cely cyklus.

jania023
20. led 2011

@veruska72 ahoj a nevies FF sam vyhotovy ovulku??tou linkou cervenou ci to musim manualne??

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova aha, tak som mudrejsie, tak ja kludne mozem dostat sobotu, duphaston som skoncila brat v nedelu, tak som 4 dni cista, 😀 , tak uvidime, ale ked v sobotu nepride, tak zase testnem, ale ja si myslim, ze do sobotu mi bude BT pekne pomalicky klesat a pride mrcha, bude to prvy krat v zivote co mi bude mrcha meskat
pisem tak a este dnes vecer pride 😀
uprimne ti to prajem, nech ti to vyjde 😉

azeretka
20. led 2011

@jania023 FF ti ji vyznačí sám. Zpravidla tak bývá 3 dny po ovulaci, tzn. 3 následující dny, kdy je teplota (tuším) o 0,2 stupně výší než předchozí pokles. snad jsem to napsala srozumitelně 😉

azeretka
20. led 2011

@cabalkova jestli tomu rozumím, tak se již nějaký rok snažíte bez úspěchu a teď máš nasazení Clostilb.? nebo máš už něco za sebou, myslím jinou léčbu či pokusy o umělé oplodnění?

Já jen, že by jsi mi dodala hodně naděje, pokud by se povedlo jen po Clostilb. 😉

cabalkova
20. led 2011

@azeretka Azer, mame za sebou mnohocetne IUI, dve IVF a z toho jsem byla 4krat tehu, dvakrat po IVF a dvakrat pouze po clostiku, ale vzdycky to odeslo...

Tento cyklus jsem clostik nebrala, jsem "cista", neberu ani utrosek, ale mam za sebou temer uz ctyrmesicni dietku, ktera mi moc pomaha, tak pokud by se to ted povedlo, bylo by to jen a vyhradne diky novemu zivotnimu stylu. Ale nechci predbohat... uvidime, co prinese dnesni noc a zitrek. 🙂

azeretka
20. led 2011

@cabalkova jůůů, tak držím palečky 😉

kamillka100
20. led 2011

@cabalkova aj ja sa pridavam 😉 velmi ti to prajem a vsetkym snazilkam, uz sme sa dost natrapili, uz stacilo 😠 😠 😠 , teraz postupne kazda jedna nech ma pozitiny tehotensky testik

leeena_4
20. led 2011

@cabalkova krásný grafík, moc bych ti to přála 😵 držím pěstičky zítra na testování 😉

cabalkova
20. led 2011

Holky moje, moc vam vsem dekuju, bylo by to samozrejme super, ale po tech nasich letech snazeni a vsech tech peripetiich mi to pripada jako sci-fi. Kazdopadne rano pisnu, jak to dopadlo.

leeena_4
20. led 2011

Ahojky holky, tak mi ve 12 volal manža, že je zle s Tesinkou (8 měsíční boxerka). Seděli s Aguškou (4 letá boxerka) na křesle (obě na jednom blbky, hlavně, že má každá svoje) a zavolal je, že jdou ven a Tesince tam zůstala noha, spadla na zem, pokajdila se a už na nohu nestoupla. Vzala jsem si půl dne dovolenou a mazali jsme na veterinu a co myslíte? To naše telátko má zlomenou stehení kost, nechali si ji tam (prvně úplně sama, chůťátko) a v 7 ji operujou. Kočička naše ☹. Jo a jen tak mimochodem - operace bude stát 15 - 20 tisíc 😠

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 co???? to myslis vazne??? tolko penazi, nieco strasne, to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ , dnes sa dozvedam len negativne spravy, to nie je spravodlive ☹ ☹ ☹ , zajtrajsok bude lepsi.....velmi si to prajem

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 zítřek bude určitě lepší 😉 Ty peníze jsou hrozný no - titanové součástky do kolene - to je tak drahý. Ale člověk by pro mazlíčka udělal cokoliv. Ještě jsi to nedostala? já myslím, že na testík fakt mohlo být brzy

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 este nie, lietam na WC jaka salena 😀 ,mam biele a cire vytoky a nic, dnes ma ani brucho neboli, tak ja som z toho blazon 😠 😠 😠 , uvidim zajtra aka bude teplota a pisala mi aj cabalkova, ze sa mi ovulka posunula, tak aj cyklus sa mi mohol posunut, tak teoreticky by som mala dostat v sobotu, neviem ci testo som si robila skoro, ale nadej mi uz spadla, zmierila som sa a cakam netrpezlivo mrchu, test by uz mal zachytiti, vsak som 12DPO po ovulacii, tak tehotna urcite nemozem byt ☹

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 znám i holky co měli pozitivní test až 14 dpo a není to žádná výjimka 😉 a výtok mývají těhulky 😀

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 no ja neviem ☹ ☹ ☹ dnes som sa na plnej ciare sklamala ☹ uvidime zajtra