Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
21. led 2011

@cabalkova prosim ta ten digitalny ten ukazuje ze v ktorom si tt?? alebo ako to je?kraaasne ciarky 🙂moc moc drzim palce 🙂

nathali
21. led 2011

@leeena_4 ahaaaa a ja ze ty uz cakas na ms a ze budes testovat 😅 ale aj to bude za chvilku ze? ale graf mi neukazalo neviem preco :(

leeena_4
21. led 2011

@nathali jojo, čekám a zatím nebudu testovat a nevím, proč se ti neukáže, netuším

nathali
21. led 2011

@leeena_4 nevadi skusim neskor 🙂
ja som si povedala ze testovat uz asi nebudem nikdy a pockam kym mi zacne brucho rast 😀 len neviem ci by som to vydrzala pozerat sa na tehu testiky co mam doma 😀
@lifinka a ty ako??co nove??ako dopadli vysledky krvi??a kedy pojdes na utz ukazat miminko aj doktorovi??? 🙂

puckal
21. led 2011

@kamillka100 Ahojky, a necheš si dojít sama do laborky udělat krev. test na HCG? Myslím si, že začít brát clostík když nevíš, zda si těhu, je riskantní. Já jsem to nedávno dostala až po injekci, ale to se na mě dr. první podíval.

puckal
21. led 2011

@cabalkova- potichoučku gratuluji a držím palečky. Nezajdeš potom k Dr. aby ti těhu podpořil?

lifinka
21. led 2011

@nathali já mám zimnice skoro každé dopol., jinak HCG 14 dní po početí bylo 194, takže v pondělí mám dojít na kontrolní HCG a mrkne i na UTZ, ale to asi ještě nebude nic vidět...a ode dneška netestuji a neměřím BT 😀 no a mám na udržení untrogestan...

lucka_0906
21. led 2011

@kamillka100 cau kami.. samozrejme urcite pockaj, kym ti dorazi MS.. mozno nepride 😉 Nechcem ta vsak strasit, ja som bola na tom uplne rovnako. Pravidelny cyklus a minuly mesiac som mala 33 dni.. bolesti MS som uz mala tyzden pred tym, TT negativny. Lekarka povedala, ze zvykne Clostil posunut cyklus. Ved uvidis.. pockaj este par dni.
@vera_j ty si mi tusim pisala, ze sa ti prihodilo to iste, vsak? Ze ti meskalo po Clostile..

Poriadne som sa vyplakala a zacala brat treti mesiac Clostil. Drzim paste!!!!! 🙂

kamillka100
21. led 2011

@lucka_0906 no dufam, ze dostanem a nebudem musiet ist k dr. na vyvolacku, to by bol trapas, lebo som ho oklamala, ze som dostala 😀

vera_j
21. led 2011

@lucka_0906 jojo, vždy jsem měla ukázkové 28DC a s clost. to bylo 33 a hrozné bolesti...takže jsem zvědavá jak to bude teď, uvidíme tak za týden 😎

lucka_0906
21. led 2011

@kamillka100 radsej dufaj, ze nedostanes 🙂

lucka_0906
21. led 2011

@vera_j to som zabudla.. mala som tiez hrozne bolesti. Uplne sa to vygradovalo v den ked som MS dostala (dorazila vecer). Som myslela, ze udrela moja posledna hodina 😀
Tak daj urcite vediet, ci buduci tyzden 😉

leeena_4
21. led 2011

holky, kdo berete clostík + progesteron: taky vás tak od ovulky pobolívá podbřišek?

zujka2
21. led 2011

@leeena_4 áno a dosť

lucka_0906
21. led 2011

@leeena_4 ano, moja.. pobolieva. Beriem Duphaston

leeena_4
21. led 2011

@lucka_0906 díkes za info 😉

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 presne tak, aj mna ☹

leeena_4
21. led 2011

to je pěkně trapný. Nás bolí břicho pořád - při mrše, po mrše kvůli ovulaci a od ovulace a a zas do mrchy 😀

kamillka100
21. led 2011

to je strasne, tolko si vytrpime, mohli by sme si zasluzit aj aby sme ostali v tehu, niektora nevie ani ako otehotnela, ziadne boleste cez ovulku, ziadne uhniezdovanie a ani nevie kedy ma dostat mrchu /moja svagrina/je tehotna na prvy sup a ma 35 a ja da sa povedat v najlepsom veku 25 a nic 😠 😠 😠 , ten svet nie je spravodlivy 😠

vera_j
21. led 2011

@lucka_0906 přesně tak, v ten den, kdy to přišlo, tak jsem měla návaly horka, neskuteční, ležela jsem v tílku v obýváku v křečích, ale trvalo to tak 10 minut a pak se to spustilo, ale nic horšího jsem nezažila, manžel už říkal, že mě někam odveze...no nechme se překvapit 😉

nathali
21. led 2011

@lifinka tak to je super ze hcg tam bolo a bolo krasne 🙂 myslim ze na utz sa na teba usmeje veeelmi maly drobcek 🙂
@kamillka100 svet vobec nie je spravodlivy :( hlavne ked vidim v spravach ako nejaka zena odhodi dieta ako nejaky odpad lebo ho nechce :(chce sa mi plakat a radsej to prepinam ina zena si musi tolko vytrpet aby mala aspon to jedno mimi

lucka_0906
21. led 2011

@leeena_4 😀 😀 Presne toto isto som aj ja nedavno vyslovila. Ja mam pocit, ze ma stale boli brucho..pred, po, pocas..
Snad za to vsetko raz pride sladka odmena 🙂

nathali
21. led 2011

a co sa tyka tych bolesti aj ja som mavala silne ale nie zdy len obcas a to vazne stalo za to :( najskro mi prisla migrena ale taka ze som ani oci nemohla otvorit priatel musel prist pre mna do prace nebola som schopna ist busom a doma som si len lahla na gauc a nic ani sa pohnut tak ma priatel vyzliekol dal ibalginy dva zakril paplonom lebo strasna triaska na mna prisla a potom som to trocha zaspala a bolo dobre

vera_j
21. led 2011

@leeena_4 jojo, taky jsem říkala manželovi, že bych mu přála půl roku být v mém těle, aby musel prožívat ty bolesti, počítat dny, řešit hormony, každý den brát prášky atd...aby to pochopil, že to fakt není procházka růžovým sadem...

lifinka
21. led 2011

nathali, díky...však tento rok je plodný a všchny do jednej otěhotníte nebojte, přeci to trápení nesmí být nekonečné 😉

nathali
21. led 2011

@vera_j chlapi si silny len ked vedia odniest nejaku tazku skrinu ale keby boli chvilu v nasom tele tak by prisli aby si to mohly vymenit 😀 a ze chlapi!!
@lifinka to mas pravdu tento rok zacal super a my vas holky tehulky nenechame gulatiet same a pomaly sa popridavame vsetky 😉

leeena_4
21. led 2011

taky jsem to manželovi říkala, že si to představuje, jak hurvínek válku 😀

kamillka100
21. led 2011

este dobre, ze mam v obchode kabinku a chodim kukat na intimku, nechcelo by sa mi lietat tolko na WC ci tam nahodou neuvidim krv 😀 , nieco strasne a stresujuce

aduskatt
21. led 2011

@nathali no bodaj by si mala praVDU S TYM PRIDAVANIM SA🙂))

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 to znám, já se zas málem odřela bílým toaleťákem vždycky 😀 😀