Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
21. led 2011

@leeena_4 jasne, a dost vyrazne ma bolelo.......

leeena_4
21. led 2011

je to děs. člověk na sobě s těma hormonama nic nepozná 😠

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 😀 😀 😀 presne tak

nathali
21. led 2011

@aduskatt ved nemozme len dufat do nekonecna uz sa to musi aj niekedy stat 🙂
@leeena_4 ze odrela toaletakom 😀 tak to je dobree 😀

leeena_4
21. led 2011

@nathali 😀 😀 jojo - když chodíš 5x za hodinu na záchod, tak se to stane raz dva 😀

aduskatt
21. led 2011

@leeena_4 preto treba miesto toaletaku pouzivat vlhcene obrusky, tie ta neoderu 😀

leeena_4
21. led 2011

@aduskatt já to řekla jako nadsázku, odřenou jsem ji ani neměla 😉 😀 ale ubrousky můžou být určitě příjemnější

nathali
21. led 2011

@leeena_4 to ja poznam tiez dobre 🙂 stale mas pocit ze ms uz prisla a ono nic..................
ja som si kupila v obchode tie obrusky pre miminka 😀 a suu vazne super take jemnuckee 🙂 a v kabelke nosim vzdy take male balenie intim.obruskov ze keby nieco 😀

leeena_4
21. led 2011

holky já se snažila si to nepřipouštět, ale už 24 DC jsem nervní jak sáňky v létě 🤐

jika10
21. led 2011

No koukam, ze jsou tu nove tehulky. Tak to mooooc gratuluji a tise zavidim. A my ostatni vzhuru do toho,at je hotovo 😀

Me doktor clostik posunul na 3 DC, tak uz opet bastime. No uvidim jak dopadneme. Ale jak pisete o pregnylu, ultrogestanu atd., tak ja nic takoveho nemam, ja jsem pouze na clostikach, tak doufam, ze je to tak spravne

leeena_4
21. led 2011

@jika10 pokud nemáš problém s délkou cyklu, tak je to v pořádku 😉

aduskatt
21. led 2011

@leeena_4 n, odrenu ani ja, ale tie obrusky su fakt prijemnejsie🙂

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 ako to myslis s dlzkou cyku? nechapem, to od toho zalezi aj potom kedy sa bude brat clostil? lebo mne ho kazal brat od 3DC, vsak som to aj tak chcela 😀

nathali
21. led 2011

ked som brala clostil tak som mala len pregnyl a niektore baby pisu ze im daval aj duphaston alebo utrogestan ja som zvedava ze ako to budem mat ja buduci mesiac by som mala zas zacat s liekymi

jania023
21. led 2011

ahoj co si myslite bude z toho ovulka??mne sa nejako nechce verit ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

aduskatt
21. led 2011

@nathali ja som mala clostyl samotny, potom som o mesiac isla na folikulometriu bez clostilu ten cyklus a bolo 19mm jedno vakicko, tak hned pregnyl a utrogestan.........nezabralo.....teraz mam clostil spolu s utrosom a cakam na mrchu, aby som to mohla zacat brat

aduskatt
21. led 2011

a keby sa dalo, aj preklepy si opravim, ale uz ma nechce pustit do prispevku system🙂

1zabka
21. led 2011

ahojte, pripojím sa aj ja do diskusie ... mám za sebou prvú skúsenosť s clostilom, aj s pregnylom, takže teraz čakám, či v nedeľu dostanem menzes ... dúfam, že nie 😉
inak, tie pocity po injekcii boli strašné, som myslela, že mi vypadne maternica 😲

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 to nevím, na čem záleží kdy budeš brát clostil. Minulý cyklus jsem měla 29 dní, ale brala jsem proveru o den míň, takže teď b to mělo být tak 31 dní, ale možná to clostík šoupne. No, jsem teprve 5DPO 😒

@jania023 takhle to nepoznáme, může být dnes, ale taky nemusí, to záleží jak se budou vyvíjet teploty, nebo si udělej ovutest 😉

puckal
21. led 2011

Ahojky, tak jsem po obídku a o pauzu jsem si sjela koupit ovu testy, at potom už jsou připravené, koupila jsem nový teploměr, tak doufám že tento měsíc pokud ovu bude, tak budu vědět kdy 😉 . Pokud jít nechytnu, tak další cyklus zajdu radči k Dr. at jí chytne on.
@leeena_4- koukám, že teplota se ti hezky drží nahoře 😉 Aspon, že ovu byla určitě, a pokud bude ovu, tak je šance vždycky, né jak minulý rok, když ovu nebyla. Jsem na tebe zvědavá a myslím si že leden bude tvůj.

jania023
21. led 2011

@leeena_4 no ved ze ovu testy su stale negativne ☹ tak neviem ci pride ovu okolo 16-17DC normalne ju mavam tak

leeena_4
21. led 2011

@puckal kéž by, ale snažím se v sobě neživit naději, může klidně hned zítra klesnout a já se toho bojím 😀. Ale máš pravdu už je to mnohem veselejší, než vloni, uvidíš, taky to u tebe bude veselejší 😉

leeena_4
21. led 2011

@jania023 tak ještě nebyla 😉

puckal
21. led 2011

@kamillka100 Ahojky, já ho také začala brát od 3.dne. Nevím jaký je v tom rozdíl. Ale měla jsem cyklus dost nepravidelný, ted ten poslední dokonce až po injekci po 48 dnech. Beru ho od 3-8dne 2x1, a potom od 14 do 25 orgametril.

puckal
21. led 2011

@leeena_4 já tento cyklus budu ráda vlavně za ovu, pokud jí chytím 😉

leeena_4
21. led 2011

@puckal jojo, to jsem si taky říkala, ale jak byla, tak chci víc a víc 😀 s jídlem roste chuť 😀 ba né, za ovulku jsem šťastná, ale naděje si dělám stejně

puckal
21. led 2011

@leeena_4 no já po ovu budu chtít taky těhu 😵 . Ale pokud bude, jako u tebe, tak aspon už budu vědět, že je větší šance, než byla předtím....

leeena_4
21. led 2011

@puckal tojo, to je moc důležitý a hřeje ten pocit, že máš vejce 😀 😉

lucka_0906
21. led 2011

@leeena_4 😀 😀 😀 baby, no dnes teda davate.. bavim sa. Ja rovnako.. len som lietala na wc a vzdy musel byt po ruke biely toaletak

leeena_4
21. led 2011

@lucka_0906 jo a já debil koupila teď 12 rolí oranžového!! 😠 😀