Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
22. led 2011

@jania023 pokud je pozitivní, není pochyb, teploty jsou nízko, takže když se tí zítra zvednou, budeš to mít i potvrzené 😉 gratuluji 🙂

cabalkova
22. led 2011

Kamilko, ja myslim, ze testik bude krasne pozitivni. Mne ms prisla vzdy do dvou dnu od vysazeni utrogestanu, tak to uz je u tebe davno. Verim, ze dnes budes mit krasne zpravicky a bvecer se prijdu podivat na fotecku testiku. 🙂

leeena_4
22. led 2011

mě tedy mrcha po progesteronu přišla jedou za 4 dny a jednou dokonce za 8, ale takový krásný grafík, jako kamilka jsem neměla 😉

lifinka
22. led 2011

@leeena_4 pěkný grafík, pěkně teplotky stoupají 🙂 držím pěsti

leeena_4
22. led 2011

@lifinka děkuju moc, jsem možná víc nervní, než kdyby tak vysoké nebyly 😀

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 mě kříže bolí a první dny to byla strašná bolest, každý večer jsem měla masáž levandulovým olejem od mm...a teď už dobrý

lifinka
22. led 2011

@leeena_4 to ti věřím, já bych šílela, mít takové vysoké teploty!!!!

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 kdy jsi si ten test dělala posledně, který den DPO? ten 9???

leeena_4
22. led 2011

@lifinka no, já mám normálně trošku vyšší, tak možná je to tím, ale takhle vysoké jsem ještě neměla, uvidíme, uvidíme, bude to dlooouh týden 😀

lifinka
22. led 2011

@leeena_4 přeji, aby týden brzy uběhl a ty našla // na TT... 😵

leeena_4
22. led 2011

@lifinka děkuju 😵 a kdyby ne, mám ještě dva cykly s clostíkem 😉

lifinka
22. led 2011

@leeena_4 😉 ale byla bych radši, aby už to bylo!jsem tu jen S cabalkovou těhu a chceme další kočky k sobě 😵 teď je na řadě kamillka, ty a další holky v pořadí...

kamillka100
22. led 2011

@lifinka no ja som testovala aj na 28DCa bol negativny, tak sa mi nechce verit ,ze dnes 30DC, bude pozitivny, ale skusim, vsak za to nic nedam ☹ , viacej sklamana ako som bola uz nebudem, nechcem si uz robit nadej, vsak mam este jednu sancu s clostilom, tak mozno by to uz vyslo 😉

kamillka100
22. led 2011

@cabalkova no aj mne minuly mesiac pekne prisla na 28DC a 3 dni po dobrati duphastonu, ale minuly cyklus som mala ovulku na 14DC, to bola potvrdena dr., ale teraz sa mi mohol cely cyklus posunut 😉 no uvidime co bude na TT

leeena_4
22. led 2011

@lifinka no, snad budeme přibývat 😵

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 no ale ovulku jsi měla později třeba o 2dny než jindy, takže to se může o ty dva dny vše posunout a dnes jsi 30Dc takže by to sedla až na dnešek, jestli to dobře chápu, však vyzkoušej!!!

kamillka100
22. led 2011

@lifinka presne tak, tak preto si myslim, ze moze este dnes prist a mozno patrim medzi vynimky a dostanem aj v takej BT ako mam dnes 😉 , ja to beriem uz sportovo, ako mohlo by to uz konecne vyjst 😉 , mozno ze si trochu poplacem a prejde to, no uvidime 😉

linka
22. led 2011

ahojte
@kamillka100 som na teba zvedava,drzim prsty

lifinka
22. led 2011

linka ahojky máš novou fotečku, pěkná, pěkná pěknááá 🙂

linka
22. led 2011

@lifinka dakujem 😵 pozerala som,ze uz to mas potvrdene aj z krvicky,tesim sa 😵 😵 😵 😵 ako sa citis?

lifinka
22. led 2011

linka, v pondělí jdu znovu na krsv, zda HCg roste a i mi udělá už UTZ, tak se těším jestli tam bude už nějaký náznak..občas mívám zimnice, už mi nebývá nazvracení, tak se to uklidnilo, jinak bříško už cítím méně než v týdnu to jsem ještě měla strach, ale už je dobře beru untrogestan na udržení 😉 a co ty?

linka
22. led 2011

@lifinka ja idem buduci tyzden k dr.,ze co dalej a aj na utz,BT meriam a zapisujem 🙂

veronicka33
22. led 2011

ahojte dievčatá ste tu niektorá?🙂ako sa dnes máme? 🙂

veronicka33
22. led 2011

@linka pekná fotečka🙂

veronicka33
22. led 2011

@kamillka100 ahoj tak držím všetky prstíky nech nájdeš // čiaročky 🙂

lifinka
22. led 2011

@linka hoď grafík?

linka
22. led 2011

@veronicka33 dakujem,ja oddychujem a cakam na muza,kym pride z prace a ty? 🙂

@lifinka http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

veronicka33
22. led 2011

@linka ja som pri pc manžel spí a dcéra je vonku so spolužiačkami🙂

lifinka
22. led 2011

@linka jééé luci, to je můj graf!Jakto?

veronicka33
22. led 2011

@lifinka ja ked kliknem na to tak sa mi zase ukáže môj graf🙂