Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
26. dub 2009

Krásné sluníčkové den všem clostilkám 🙂

Já jsem po včerejším výletě v noci vytuhla jak miminko 😉 ,ale ještě před tím jsme s miláčkem zlobili 😀 byli jsme na Řípu vyšlápli jsme až nahoru 😝 byla tam i pouť tak tam bylo lidí jako smetí až až až moc 😒 Hezkou neděli všem 🙂

lenka_bohousek
autor
26. dub 2009

Hezké skoro poledne 🙂
Opět krásně svítí, ale u nás duní ještě větší vichr než včera, ani prádlo nemůžu mít venku, protože se jen omotává kolem šňůr 😠

Šárko, tak jste včera měli krásný den a ještě vyšlo počasí, co víc si přát. My taky byli celé odpoledne až do večera venku a chodili jsme pěšky, takže i my jsme večer usnuli jako miminka, akorát s tím rozdílem, že jsme si zlobení nechali na ráno, protože jsme ulehli a byli oba dva okamžitě tuhý 😀

Užijte si krásnou neděli 🙂

papus
26. dub 2009

Leni tady je taky pěknej fičák mám prádlo na balkoně a čekám kdy zmizí 😠 jdeme se teď projít snad neodlítneme 😀

carmenuska
26. dub 2009

Ahojte baby,ako sa mate? Leni ako si na tom nestiham tu vsetko citat. Ja cakam na tu laparku a ty ako?co je nove?

lenka_bohousek
autor
26. dub 2009

Ahoj kočky, tak jsem opět zde. Venku se zatáhlo, je tam hrozná zima a tak jsme si doma zatopili, uvaříme si nějaký dobrý čajík a děláme hezký podvečer.

Šárko, doufám, že jste neodlítli 😉

Carmenuska, já čekám v pondělí-úterý ovulku a pak nastanou dlouhé 2 týdny čekání, jak to asi dopadne. Už máš termín na laparku? Mrzí mě, že se tomu nakonec nevyhneš ☹ .

papus
26. dub 2009

ahojky clostilky 🙂
Leni tak jsme neodlítli je to síla mám foukanou raz dva 😀

lenka_bohousek
autor
26. dub 2009

No vidíš Šári a ještě jí máš zadarmičko 😀
Já jsem se pustila do přebírání bot, některé mi už několik let je líto vyhodit a přitom je nenosím, takže dneska už fakt půjdou, protože se všude pletou a stejně už je v životě nevezmu na nohy.

moa
26. dub 2009

ahojte kocky tak vam tam svieti slniecko a nam cely den poprcha ☹ sedime cely den doma akurat som zacala varit a snad vecer pojdeme aspon dakam na prchadzku ak prestane.

v utorok mam to sono ale akosy nemam dobry pocit z toho.ani vajecniky ma nebolia a uz nemam ani ziadny hlien 😒 teplota mi beha hore dole ako sa jej zachce.tento cyklus mam riadne rozbity
je to na 100/ iste,ze ten Clost stimuluje vejecniky?

papus
26. dub 2009

ahoj moa určitě stimuluje vaječníky já jsem ho měla teď poprvé 😉

papus
26. dub 2009

Leni taky jsem dnes přerovnávala botky 😉

mariettka27
26. dub 2009

ahoj clostilky 😉
dlho som nebola u vás,čo tu nové? 😕
ja akurát končím s mrchou,takže zasa nič z toho...

moa
26. dub 2009

papus a uz si ho dobrala ?na kolkaty den si mala ovu

mannerka
26. dub 2009

ahojte clostilky 😉

my sme tiez dnes vybehli von, ale ked zaslo slniecko za mrak, hrooozne sa ochladilo, tak sme to zabalili a rychlo do teplucka domov 🙂

mariettka,
a pokracujes znovu s clostikom?

moa,
clostil je naozaj na stimulaciu funkcie vajecnikov, podporuje rast a pocet folikulov.

papus
26. dub 2009

moa brala jsem ho od 3dne MC ráno a večer po dobu 5dnů a ovu jsem měla od 12dne to mi dělali IUI

kikina666
26. dub 2009

ahojte

takze foliky mam 20mm a 22mm, sliznica 7mm, dnes vecer o 21,00 picham pregnyl a v utorok o 9,00 IUI ...
tak tehulky nase plut plut plut plut a este raz plut na mna poriadne vela virusov

lenka som zvedava zajtra na teba

papus
26. dub 2009

ahoj Kiki to je super držím pěstičky 😉

mannerka
26. dub 2009

kikina,
specialne pre teba tfuj-tfuj a vela stastia prajem 😉

kikina666
26. dub 2009

papus dakujem ... uvidime, len aby nepraskli foliky skor aby to pekne vydrzali do utorka rana

papus
26. dub 2009

musí vydržet tfuj tfuj 😉

kikina666
26. dub 2009

papus dakujem ... no musi musi ... uz som nasrata a vytocena do maxima, dost bolo trapenia skratka to tentokrat musi vyjst a basta

mariettka27
26. dub 2009

manerka,teraz sme dali pauzu a len duphaston,lebo nemám manžela doma...A ked dojde,tak mi zasa vychádza mrcha,takže snaženie sa odkladá na neurčito...Ale minimálne pojde potom na spg,už ma serie,že sa tomu tak bráni 😠 Objednám ho a bud tam pojde dobrovolne alebo aj nasilu,nech vieme na čom sme 😉

a tebe sa ako darí?To budete mat akurát Vianočný darček ako sa tak dívam... 😉 Velmi držím palce,aby všetko išlo dobre a aby ste to úspešne dobojovali....Ty si brala tiež clostil?

mannerka
26. dub 2009

papus,
kedy planujes testik? 🙂

jerryjanka
26. dub 2009

papus aj mneeeeeee - aj ked ja na iui nejdem ja už len čakaaaaaaaaaam 😅

kikina666
26. dub 2009

mannerka dakujem dakujem dakujem

papus
26. dub 2009

mannerko až když bych to nedostala tak 30DC 🙂

papus
26. dub 2009

jerry tobě takyyyyyyyyyyyy tfuj tfuj 🙂

jerryjanka
26. dub 2009

papus aj tebeeeee - na kedy ti vychadza 30 DC?

saska1
26. dub 2009

ahojte babulky... 🙂
marietka...furt som sem chodila šmírovať, čo je u teba nové.....tá mrcha ma mrzí, tak som verila, že oznámiš //
ty si mala aj pregnyl???
aj ja som začala tento cyklus s clostilom... 😉

jerryjanka
26. dub 2009

sasi - prvy cyklus s clostilom? tak aj ja - bude prvý a posledný? :-P 😵

mannerka
26. dub 2009

mariettka,
hej vyzera to na taky maly-velky vianocny darcek 😵 Tak si len zaklopat na drevo, nech vsetko dobre dopadne .
A ano, brala som clostil 2.cykly - v tom druhom sa zadarilo, aj ked Dr hovoril, ze ovu nebola 😅