Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
24. led 2011

@nathali vcera vecer konik aj mne strajkoval

nathali
24. led 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/331739
co si myslite o mojom grafe??viem je asi este skoro

nathali
24. led 2011

@aduskatt mne dnes konik teda leze riadne na nervy najprv mi to nacitalo a potom ze error a stale mi ukazovalo ze naslo chybu na stranke a nie a nie sa normalne nacitat tak ale teraz uz je to konecne ok 🙂

aduskatt
24. led 2011

@nathali ja mam dnes zatial v pohode konika

linka
24. led 2011

@lifinka hlien nejak extra nepozorujem,lebo sa mi zda,ze je stale rovnaky cely mesiac... 😒

lifinka
24. led 2011

@nathali a co kdyby jsi se také zeptala na ten utrogestan, je na udržení, co???být tebou bych ho brala...za to nic nedáš... a ty máš jakou BT?Už bude ovu?

lifinka
24. led 2011

@linka aha no tak někdo ho mít nemusí asi 😉

lifinka
24. led 2011

@nathali co nevidět by mohla teplota stoupat, že?

lifinka
24. led 2011

@nathali jinak špatně mi už není, jen třeba v autě, včera jsem například v půli cesta řekla mm ať zastaví, že budu řídit a on co se děje, a já na něj zastav nebo se nevidím a budeš pobl...tý 😅 😅 😅 takže už jen auto, min, týden to bylo horší a i s křížemi, strašná bolest...

lifinka
24. led 2011

@aduskatt jejda teď ti nerozumím? 😅 😕

aduskatt
24. led 2011

@lifinka chudak mm, asi rychlo zastavil, ze?🙂)

leeena_4
24. led 2011

holky co děláte, abyste nemysleli na to, jestli se to povedlo? 😀
co jsi myslela těmi křížemi?

aduskatt
24. led 2011

@lifinka no, ze ty tie bacilky tehu uz nepotebujes, tak si ich nemusis sama sebe posielat, su tu aj ine zaujemkyne, xixi

lifinka
24. led 2011

@aduskatt no stačilo se na mě podívat, jak se nadavuji....a brzil hned
leeena_4 no min. týden mě strašně bolely kříže, tak mě nebolely ani když jsem měla mít ms....asi jak se vše roztahovalo v břiše, myslíš, no já nevím no...Jinak já na to myslela stále, že jestli to vyšlo, stále jsem se pozorovala v zrcadle, zda nejsem hezčí 😀 a co prsa, zda už mám prokleslené žíly, no mazec, ale prostě jiné holky, co na to nemyslí otěhotní bez problémů a my co se nemůžeme dočkat stále se jen pozorujeme, no co už, když to má být bude...ale vydržať 😵

lifinka
24. led 2011

@aduskatt jojo, však jen vám už je posílám 😵 chci abyste všechny do jedné byly těhulky 😵 😵 😵 no a na sex, nemám vůbec chuť tak si mm může odpočinout, z toho věčného sexu, který byl poslední půl rok.... 😉

aduskatt
24. led 2011

@lifinka ahaaaaaaaa🙂......no, dufam, tze aj u nas to bude do polroka🙂) som ja ale optimista

leeena_4
24. led 2011

@lifinka no mě právě bolelo v kříži minulý týden od úterý teď do soboty, myslela jsem že umřu a nic nepomáhalo - voltaren, ani prokřupat, ani bederní pás, ale to už fakt zase špekuluju 😀. Jinak jsem ráda, že nejsem jediná, které to nejde se nepozorovat, díky 😉

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 a kolikátý jsi DC? nebo DPO?

nathali
24. led 2011

@lifinka no snad bude BT pekna a ukaze mi krasne ovu 🙂 nejak ma to meranie zacalo bavit 😀 a cez tyzden by som chcela zajst na gyndu na kontrolu a poviem dr.nech by mi dal utros ved uvidim ze co mi povie
inak k tym vytokom ja mam tak strasny vytok niekedy ze mam pocit ze som si cvrkla 😅 tak nosim vecsinou intimku neni to nejak skoro???
ale je fajn ze uz ti je o nieco lepsie 😉

leeena_4
24. led 2011

DC 27, ale teprve 8DPO, to je ještě brzy na cokoliv asi

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 bez masáže jsem neusla bolestí,,,měla jsem levanduli, ale už ji nemám ☹

aduskatt
24. led 2011

@leeena_4 no to iste nie si.ja si poviem, ze sa nebudem sledovat, nech je ako chce.a ako sa blizi mrcha, tak uz sledujem, kde ma co pichne a zaboli🙂

leeena_4
24. led 2011

@aduskatt přesně, takže se to nedá to neřešit, co? já si to střídavě zakazuju a střídavě to dělám, takže si přijdu jako schizofrenik 😀

leeena_4
24. led 2011

@lifinka tak to já se bála si na to nechat sáhnout. teď to samo přešlo

leeena_4
24. led 2011

@lifinka já to ale nejspíš měla z nastydnutí - nosila jsem dost krátký trička

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 no 7-10 DPO může být hnízdění, ale já nevím, myslím, že jsem měla už poz, testy jak mě tak bolely kříže.... a ty fakt počáš až do neděle s testem?

nathali
24. led 2011

@leeena_4 ja vzdy ked som vedela ze uz som nejaky ten den DPO tak som pozorovala prsia ci su ine ako obvykle no pekne mi s toho hrabalo 😅 ale ked som sa raz nepozorovala tak vtedy to vyslo 🙂 len skoda ze koniec nebol taky stastny

leeena_4
24. led 2011

@lifinka 😀 no tak chtěla bych, ale už dneska jsem brouzdala ve ff kdy měly holky nejdřív pozitivní těhutest 😀 😀. kdy bys na mém místě testovala? já teda když půjde teplota víc dolů, tak testovat nebudu a počkám

leeena_4
24. led 2011

@nathali nojo, ale jak jsi to dokázala?

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 no to jsi mohla také nastydnout, teď krárká trička?Chtěla jsi být sexi co? 😀