Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt ahoj, ja som to poslala sebe, 😀 , no ani ja nezarastam, vazim 55kg, vyska 165cm, myslim si,ze je to tiez dobre, ja som si to tiez nasla, ako sa to prejavuje, ale nic take nemam, cyklus 28DC pravidelny, len ako som pisala teraz mi meskali, ale myslim si,ze to bude tym clostilom a mala som posunutu ovulku, BT mi namerala ovulku na 16,17DC, tak si myslim, ze mrcha prisla spravne, mozno 1 den meskala,normalne neviem kde je problem

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt aj ja mozem rozdavat 😀 huste, dlhe, kucerave 😀

aduskatt
24. led 2011

@pavlinamr no, ak nechces otehotniet, tak PCO nie je potrebne riesit

kamillka100
24. led 2011

@jania023 ahoj janka, mozem sa ta opytat , ze odkial si??? lebo neviem ci som precitala spravne, ze si z KE?

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 ja mam 60 kg, tiez nie je vela

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 no ved ja tiez nastastie nemam tie neprijemne prejavy.......🙂

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt tak to nie je , ale kamoska ma tiez PCO, je chuda, ale ma problem s cyklom, niekedy vobec nedostane, niekedy ma strasne dlhy cyklus, tak preto som bola zaskocena a ked som to hovorila svojmu dr. tak on na to nic nehovoril, ja by som ho hned menila, keby som mala za koho, lenze tu v BJ nie je velky vyber ☹

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt co si myslis, mam sancu otehotniet riadnym sposobom? alebo mam ist do centrumu neplodnosti, babo by som chcela uz, nedari sa rok ☹ , nechcem stracat cas a aj tak sa nepodari

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 ja som menila, ked som zistila, ze zo mna taha prachy, nic neriesi a dorazil ma, ked mi odmietol dat ziadanku do CARu.tak som isla do CARu sama a od neho som si dala odchod.no, mne v lete tri mesiace vynechala....az a 75 den som dostala.........som sa uz chvilku tesila, ze som tehu

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 urcite chod do CARu....ja sa snazim uz piaty rok a druhe..prve prislo prirodzene, ale tiez po 5 rokoch.....urcite chod, tam maju lepsie vysetrenia a skusenosti........urcite nemas na co cakat a trapit sa......mna zacali riesit az v CARe, porobili odbery, co sa inde nerobia, urcite je to krok blizsie ako riesit to u obvodaka....

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 da sa aj pri PCO, ale sanca sa rovna zazraku.nemozem povedat, ze sa neda, lebo mam syna

pavlinamr
24. led 2011

@aduskatt lenže ja chcem a veľmi :((

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt tak to muselo byt riadne sklamanie, ja som bola teraz, uz som si robila nadej,baby mi pisali, ze mam ukazkovy graf , ze na 100% v tehu, nejaky trojfazovy a nic, teplota bola vysoka a na 31DC klesla a hned na to poobede som dostala ☹ , tak sa spolieham do tretice vsetko dobre 😉
ty mi odporucas aby som vyskusala HAK alebo mam to skusit 3 mesiace bez nicoho? ja som rozmyslala, ze skocim do CAR po clostile, lebo nemozem brat vraj ziadne hormonalne lieky, oni vraj robia svoje testy

aduskatt
24. led 2011

@pavlinamr to chceme vsetky, preto sme tu a riesime to

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 hej, citala som to s tym, tvojim grafom...skor ako HAK by som skusiola clostil s kombinaciou utrogestanu...ono totiz clostil posobi proti sliznici maternice, cize ak by sa aj vajko oplodnilo, enma sa kde uhniezdit........kazdopadne je to na tebe, ale ja by som nebrala HAK.resp. ja ju brat nemozem, HAK som nemala snad uz 8 rokov......

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt co je to utrogestan? duphaston? lebo duphaston som brala

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 utrogestan je lepsi...teda podla skusenosti lekarov z CARu.maju s nim lepsie skusenosti ako s duphastonom.............

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt ok, dakujem velmi pekne, ked doberiem clostil, tak to skusim jeden mesiac bez vsetkeho a az tak pojdem do CAR, nech mi povedia co si o tom myslia,

pavlinamr
24. led 2011

@aduskatt to je pravda. najradšej by som vyskúšala všetky recepty, všetky rady...

aduskatt
24. led 2011

@pavlinamr treba selektovat, niektore rady z teba akurat tak tahaju prachy🙂

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt aha, no skoda, ze sa neda kupit na volny predaj, o tom som nevedela

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 myslim, ze neda...ale v CARe by to nemali robit problem s predpisom.a potom je tu roibrika mam/nemam lieky na IFV, tak sa skus spyta, ci neostal niektorej utros🙂)

pavlinamr
24. led 2011

@aduskatt a tie sojove tablety, tie sú ti známe? neviem čo si o nich mám myslieť. vraj nahrádzajú clostil

pavlinamr
24. led 2011

@kamillka100 ahoj kamilka, aj my sa snažíme rok. ty si z bardejova? lebo to je krásne mesto

aduskatt
24. led 2011

@pavlinamr pocula som o tom, ale nemam s tym skusenosti, takze neviem.....mozno na tom nieco bude.ale keby to bolo tak prevratne, tak by to asi v CARe odporucili🙂skusit mozes..........ale napr Femigard je reklamny oblbovak, slusne napisane

aduskatt
24. led 2011

babenky, idem ulozit maleho do postele, neskor sa vratim, zatial pekny vecer

kamillka100
24. led 2011

@pavlinamr ahoj, ano ja som z Bardejova, je to pekne mesto, ty si zo Ziliny? tam som nikdy nebola 😀 , len prechadzala 😉 ten rok co sa snazime je nekonecne dlhy a to som lekara oklamala, ze uz 1,5 sa snazime aby nieco so mnou robil, ale to aj tak nepomohlo, lebo ma nechce poslat na laparku, vraj je to krajny pripad 😠 , musime sa snazit viac ako 2 roky, je normalny??? ja mam vydrzat 2 roky bez baba, to v ziadnom pripade, u nas CAR nie je, najblizsie je v KE, tak asi tam pojdem, nech uz nieco riesim, aspon budem vediet co bude dalej, zbytocne si platim take peniaze na DPN a nic, ani to tento rok nevyuzijem ☹ , ale nevadi len nech sa to uz konecne podari
joj rozisala som sa riadne
a ty mas co za problem? tiez mas PCO?alebo nemas ovulku?

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 kasli na lekara, do CAru mozes aj sama........

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 Ak pojdes do CARu, tak oni usudia, ci treba laparku........

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt urcite pojdem, len chcem to skusit posledny krat s clostilom a potom mesiaz bez neho, lebo volala som tam a oni mi povedali, ze nemozem nic brat, vraj musim odmenstruovat a az tak prist, vraj nie je problem aj cez vikend, zalezi kedy mi mrcha vyjde na 2DC