Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pavlinamr
24. led 2011

@kamillka100 ja mám kamarátku ešte z detstva, čo sme si písali. ona bola z bardejova. no ja som mala prvú diagnozu ako 16 ročná, PCO. vtedy mi bolo povedané, že do 25 tky by som mala otehotnieť, lebo inak nič. vidíš a mám už 29 a nič. mám nového lekára, ale ten mi nič také nehovoril. dal mi clostil a že ak do pol roka neotehotniem, tak ma pošle do CARu. a kľudne choď aj sama od seba. niektorí lekári sú hrozný mumáci. ten predtým ma vôbec neliečil iba mi pchal antikoncepciu. vraj na úpravu cyklusu. no odmietala som to.

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt tak si myslim, ze mi tiez budu robit HP, ked mam prist na 2DC, vraj mi urobia vsetky vysetrenia, ale ja teraz idem na hormonalny profil, to im asi nebude stacit? ci hej, oni si asi robia svoje testy......

aduskatt
24. led 2011

@pavlinamr clostil na pol roka? sa zblaznil,

pavlinamr
24. led 2011

@aduskatt to si ma nepotešila : ( ja som ho začala užívať

kamillka100
24. led 2011

@pavlinamr presne tak, moj je asi riadny debil, on mi neurobil ziaden hormon.profil a usudil, ze nemam ovulku, tak som sa musela sama objednat na endokrinologii aby mi urobili tam, nieco strasne,

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 jasne, to bude prve, co urobia.HP v CARe je podrobnejsi, doslednejsi a skumaju aj to, co obvodak nema ani paru o tom..........

pavlinamr
24. led 2011

@aduskatt no čo som si čítala tu, tak tiež som bola prekvapená. aj som zvažovala, že ak mi tento c yklus nepomôže, tak mu poviem nech pauzneme

kamillka100
24. led 2011

ja som pocula, ze sa ma brat len tri mesiace, mozu sa urobit cysty, no nechcem ta strasit, ale pocula som aj o tom, ze vela bab to berie aj dlhsie, ale musis byt pod dohladom lekara, musis chodit na ultrazvuk

pavlinamr
24. led 2011

@kamillka100 hm, tak mne ten profil aj urobil. ja som sa dlho liečila na endokrinologii. ako ja som už zvažovala aj adopciu, ale vlastné je vlastné..

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 on je jasnovidec, ked to len tak ususdil? to je co za magora? nestracaj s nim cas moja.......

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt ale mne nerobi hormonalny profil obvodak, ale ednokrinolog, tam mam toho riadne rozpisane, dokonca som bola prekvapena, ale na 22DC tam bolo napisane aj inzulin atd.........

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 presne..len tri mesiace

kamillka100
24. led 2011

@pavlinamr a co ti vysli zle vysledky z endokrinologii?

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 v CAre ti urobia aj ine....

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt a ked som mu to teraz spominala, ze som bola na endokrinologii a ze mi budu robit HP, ci mozem vlastne brat clostil, vraj ano a nic viac sa o tom nepytal, debil jeden, ja mu uz ozaj prestavam doverovat

kamillka100
24. led 2011

@aduskatt ok, no som zvedava ake mi vyjdu vysledky teraz, ale do CAR urcite pojdem, hoci mozno nie hned na umele, ale aspon sa informovat co je so mnou

pavlinamr
24. led 2011

@kamillka100 áno, je to so mnou raz horu, raz dole

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 clostil mozes, to nie je hormon a nejako neovplyvnuje hladiny hormonov.......

kamillka100
24. led 2011

baby, idem spinkat, tak dobru nocku, zajtra rano tu mrknem v robote, tak sa majte a snazilkujte, kto moze 😀 ja nemozem 😀

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 ved nie na umele...........ja chodim do CARu a umele sme zvazovali ako poslednu moznost, lekar chce skusit nastavit spravne hladiny hormonov, j to jeho navrh, ktorz v plnej miere akceptujem.....IVF fakt az ako poslednu moznost, ked sa vycerpaju ostatne

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 bru noc🙂 ja mam zajtra celodenku a z prace mrkat nemozem, takze zajtra az vecer okolo deviatej

aduskatt
24. led 2011

@kamillka100 som zvedava, ako dopadnes🙂

pavlinamr
24. led 2011

@kamillka100 dobrú nocku 🙂)

jania023
24. led 2011

@kamillka100 ano som ze Ke ale tijem vo svajciarsku..

kamillka100
25. led 2011

@jania023 ja len som sa chcela opytat ci nahodou nevies nieco o dr. Hermanovi, chcela by som za nim ist, mam najblizsie do KE, tak preto som sa ta to pytala

kamillka100
25. led 2011

ahojte babenky, nikto tu dnes rano nie je??? tak co sa deje, krv odobrana, este ma caka na 22DC a potom vysledky, som velmi zvedava, len musim odpocitavat, uz len 20 dni 😀

leeena_4
25. led 2011

ahojky to jde teda ale dneska pomalu 😀 tady je můj dnešní grafík a nervozita stoupá 😀

puckal
25. led 2011

@leeena_4 Ahojky, jsem napnutá, doufám že ti to vyjde 😉

lifinka
25. led 2011

@leeena_4 tak zatím se drží BT!!!