Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
25. led 2011

no zatím jo, ale asi mě trefí napětím 😀 😀 svým způsobem se mi možná uleví, až klesne 😀 už si začínám vymýšlet netěhu program na jaro, aby mě další neúspěch moc nepoložil 🙂

lifinka
25. led 2011

@kamillka100 jej 20dní? To je doba, ale musím si říci, že se posuneš zase o krok dál a budeš vědět více 😉 Ten kůň snad měl přes noc pařbu, že jede tak pomali 😅

nathali
25. led 2011

Tabulka 25.1.2011

Snažilky:
lifinka..............30r....snž...5m......41DC.....(PC34dní)....//
cabalkova.....36r....snž......3r......39DC....(PC35 dni) ....//
eerikaa3.........39r.....snž..14m...37DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..30DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...28DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...28DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......28DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....26DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....26DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......21DC...(PC27dní)
pici..................27r....snž.....25m.....18DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........12DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........12DC....(PC31dní)
jika10.... .......31r....snž.....10m.......9DC ...(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.......9DC...(PC33dní)
puckal...........28r.....snž.....7m.........8DC...(PC46dní)
kamillka100...25r....snž..................2DC....(PC30dní)

kamillka100
25. led 2011

@leeena_4 ani sa ti necudujem, este ked ti baby napisu, ze to vyzera nadejne, ja ti to radsej nebudem pisat, uz som sa poucila, ale drzim prsty aby ta mrcha neprisla 😉

puckal
25. led 2011

@leeena_4 To je krása, koukám že už nebereš proveru, tak držím palce at to vyjde. Kdy testneš??

nathali
25. led 2011

cau holky 🙂
tak dnes je teda konik extremne pomaly :(
@leeena_4 super teplota sa kraasne drzii 🙂 snad ms nepride 🙂
@lifinka a co ty kedy ides na utz??alebo si uz bola?

vera_j
25. led 2011

@leeena_4 dobré ráno holky....ahojky, tak graf máš výstavní...to jsem opravdu taky moooc zvědavá....já zítra testuji, jelikož si myslím, že to nemá cenu, bolí mě břicho, takže ms přijde... ☹

leeena_4
25. led 2011

@lifinka 😀 😀 jojo propařil celou noc a teď se sotva vleče 😀
@kamillka100 děkuju kočko
@puckal no, až když to nedostanu do neděle, zkusím to vydržet.
@vera_j každou druhou těhulku bolí břicho jako na mrchu 😉 držím pěstičky na zítřejší testování 😉

nathali
25. led 2011

holky kam ste zdrhli?? snad ma tu nenechate samu ☹

leeena_4
25. led 2011

mě štvala ta pomalost, ale už je to dobrý

nathali
25. led 2011

@leeena_4 mne uz to ide normalne 🙂

jania023
25. led 2011

@kamillka100 Jooj moja ved o nom hovorim..jà ked som bola u neho som mala asi 20-22rokov..zhodou okolnosti tam pracoval moj sused ako laborant..mrazil a odmrazoval embria na prenos..jasom bola 2x n'a IVF a zakazdym mi vzali 13 vajicok z coso sa vsetko oplodnilo takze som Mala 26 embrii.. Dali mi 2x po 3 embria a 20 ostalo zamrazene...ked som k nemu isla potom po nejakej dobe ze chem aby mi vkladal iba tie mrazene embria bez stimulacie hormonmi tak mi oznamil ze vsetky umreli pri rozmrazovani co je blbost lebo on nemal dovod ich rozmrazat pokual by mi ich nechcel dat...no a moj sused mi potom povedal ze moje embrijka boli vo vybornom stave a ze lekar ich predal zenam ktorym sa vajicka netvoria...ni je to humus!!! Dodnes sa otacam ked vidim nejake dieta co sa mi podoba alebo mojmu manzelovy...lekar sa potom vyjadril mojmu znamemu ze sme mlady ze my ich este budeme mat...no jeho praktiky su hrozne..raz som si u neho vypocula rozhovor z pacientkou-cigankou kt nemohla mat deti a cheli darcovske vajicko ale bielej zeny.... On jej nasluboval hori doly a ked zlozil tel.prve co mi povedal.. Jà jej dam biele dieta tal jej dam vajicko od ciganky ako by som potom vysvetloval tomu decku ze som ho poslal do ciganskej rodiny...no to je charakter ten pan doktor.!!! Ale to je iba moj osobny nazor na neho..

jania023
25. led 2011

@nathali Aj ja cel byt v tabulke:(((

nathali
25. led 2011

@jania023 jezisi kriste to co je za lekara???az mi spatne ostalo ked som si to citala??ja by som ho dala na sud

nathali
25. led 2011

@jania023 zlatko tak mi napis udaje a hned tam budes 🙂
a ja som myslela ze uz si taaam 😅
takze :vek, ako dlho sa snazite ,ktory DC si a posleny cyklus trval?? a to je vsetko 🙂

leeena_4
25. led 2011

@jania023 to si děláš srandu??? 😨 😨 😨 to bych je normálně zažalovala!! to snad není možný

lifinka
25. led 2011

@vera_j tak zítra jsi kolik DC? a ky má dojít ms?
nathali, včera jsem byla na ultz, byl vidět náznak gest. váčku 4,4mm a dnes si mám zavolat na další hcg, včera mi ještě vzali krev, tak odpol, mám volat...

kamillka100
25. led 2011

@jania023 a su tam aj nejaky dobry v KE, nemozem si dovolit cestovat dalej, najblizsie mam *KE tak si ma riadne zaskocila, prekvapilo ma, lebo kamoska bola spokojna

nathali
25. led 2011

@lifinka jak to ze to nekriciiiiis???to je paraaaada 🙂🙂 a dr. ti nevravel ze v ktorom si tt??
mam hroznu radost 🙂 este som zvedava na cabalkovu ze co ona?
tak to musim zmenit tabulku ked je to uz aj potvrdene 🙂

lifinka
25. led 2011

@jania023 no to snad není možné, mám husí kůži po celém těle, jak si tohle mohl dovolit, panebože to bych nedala a soudila se na to neměl právo, takhle s tvojmi vajíčky zacházet... 😲

nathali
25. led 2011

je to strasne nemoralne od toho doktora !!! tiez by som sla na sud nech mu aspon licenciu zoberu a on nebude moct robit lekara! ved to je chore co robi!!!

lifinka
25. led 2011

@nathali no právě, ještě mi vzal krev, že chce vidět o kolik souplo po týdnu hcg, víš, tak počkáme ještě, jelikož mi neřekl, ve které jsem týdnu, no podle PC a posl, ms jsem 5tt+5, ale podle ovulky jen 4tt, včera jsem byla 20dní po ovulaci...tak nevím, jak to počítat, když ovu byla tak pozdě???jelikož podle ms bude plod mladší,,,tak uvidím, kdy mě obj, a pak snad už budu vědět více....

kamillka100
25. led 2011

@jania023 ale je to strasne co sa ti stalo, ale nedokazes mu to a on je vitaz , nieco ozaj strasne, ja este zatial neplanujem ist na umele, len som sa chcela ist poradit, aby videli co je so mnou a ci dobre lekar moj postupuje, len musim byt cista, bez clostilu, tak pojdem ked budem mat pauzu, ked ho doberiem a ziadnu antikoncepciu nebudem brat,uvidime a dakujem za info.

nathali
25. led 2011

@lifinka myslim ze to bude pocitat podla ms ale je super ze bolo vydiet gestac.vacok 🙂 to je super a uz len nech sa mimi pevne drzi do stastneho konca 🙂 mam radost 🙂
@jania023 tak co??chces do tej tabulky???

lifinka
25. led 2011

@nathali jsi moc hodná, pořád mám strach...

kejvinka
25. led 2011

Ahoj holky.Moc se omlouvám,že vám vstupuju do diskuze,ale chtěla jsem od vás poradit.Dnes začínám s Clostilem.Mám za sebou mimoděložní těhu-tudíž jeden vejcovod.Dr.mi zjistil podle testů,že pravděpodobně u mě nedochází k ovulaci.Řekl mi že díky Clostilu budu mít folíky na obou dvou stranách.Tudíž mohu otěhotnět i v cyklu kdy by to teoreticky jít nemělo.Co vy na to?

nathali
25. led 2011

@lifinka myslim ze ten strach mat budes celych 9 mesiacov 😅 😀 ale nebooj urco to bude dobre a mimi je silne🙂 vidis jak nechcelo aby ste isli do CARu?! 😉

lifinka
25. led 2011

@nathali Ivošek se chce někdy tahat a práce doma a všechno, každý den jsem ráda, že jdu spát...teď ho mám tento týden doma, až v po půjde do školky, už jsem od něj chytla nemoc, bolí mě v krku, a tak jen čaj s citr., a medem si beru

leeena_4
25. led 2011

@lifinka super, že je mimísek tam, kde má být, jupíí

lifinka
25. led 2011

@nathali no tam jsem v pátek volala, že se nám povedlo otěhotnět a sestra no dobře....a já že dr. ,mi už dala léky na pojiš´tovnui, tak co teď, jestli mi zůstanou a tak, no takový divný přístup, ale bylo to jen po telefonu