Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 ve formě? no v té nejlepší přeci 😅

nathali
27. led 2011

@leeena_4 urcite budes vo vinikajucej 😀 a testik kupis 😀
@lifinka tak ja mam doma presny opak testikov nez co mas ty mam 12x 25mlU a jeden 10mlU 😀 takze ked to nahodou vide mne budem muset cakat dlhooo kym testnem 😀

jessika
27. led 2011

Ahoj holky, tenhle měsíc jsem taky začala léčbu Clostíkem. Sice jsem ovulaci měla, ale chodila mi celkem nepravidelně a měla jsem i nepravidelné cykly (35-45 dní). Tak jsme nasadili Clostík (3.-7. den 1-0-0) a Ultroš (16.-25. den 1-0-1). Snažili jsme se už loni, ale měla jsem právě problémy s detekcí ovulace, pak jsme to odložili, protože jsem našla novou práci a chtěla jsem tam chvíli zůstat a teď jedeme znova od prosince. Potřebujeme otěhotnět co nejdřív, protože manželovi zjistili jednu nemoc a musí se co nejdřív začít léčit. No a s tou léčbou není otěhotnění možné. Tolik já 🙂

cabalkova
27. led 2011

@lifinka Lifi, ano, ten vypocet podle ovulky je nejlepsi, proste dny od ovu + 14, takze bys dnes mela byt 6+2tt. 🙂

cabalkova
27. led 2011

A tam, kde ti to ukazuje 7tt, je to taky dobre, to znamena probihajici 7. tyden, pokud vim, tak konik to ukazuje zrovna tak.

lifinka
27. led 2011

@cabalkova takže nejsem 5tt+2? Vím, že jsme to už spolu probíraly, ale asi jsem tutan 😀 a ty jsi kolik?

lifinka
27. led 2011

@cabalkova a piješ kafe? já ze začátku 3v1 myslíš že to bych mohla třeba obden pít, Caro mě nechutná...

nathali
27. led 2011

@jessika ahojkyyy 🙂 vitaj u nas 🙂
tiez mas toho za sebou celkom dost tak drzim palceky aby miminko k vam zavitalo co najskor 🙂
chces do tabulky??? 😉
@cabalkova tak jak je ??co nove??

jessika
27. led 2011

jee, ahoj @nathali. ty jsi tu taky? 🙂 no ráda se přidám do tabulky, jaké potřebujete informace?

nathali
27. led 2011

@jessika takze vek,ako dlho sa snazite,ktory DC si a psoledny cyklus trval..?
som tu aj aj 😀 aka nahoda coo??🙂
tiez beriem clostil ale teraz mam druhy mesiac pauzu tak som zvedava na dr.ze co mi povie pri kontrole

leeena_4
27. led 2011

@lifinka Já už (asi kvůli tomu) nemůžu spát 3 dny 😀

cabalkova
27. led 2011

@lifinka Promin, 5+2tt, ja jsem se upsala. Ja jsem 4+5tt a mela jsem ovu 7.1., tak to snad odpovida. 🙂

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 chudinko 😉 byla bych moc ráda, kéž by to klaplo!!!!!Ať je nás více a můžeme tu holky nakazit dalšími těhubacily

cabalkova
27. led 2011

@lifinka Lifi, ja kafe prestala pit asi pred pul rokem, Ted jsem ho teda parkrat mela, ale vubec mi nechybi a netouzim po nem, spokojene vystacim s Carem. Jinak zacinam mit teda pekny strevni problemy... zda se, ze u me se to nebude vrazet do rannich nevolnosti, ale do strevnich obtizi.

lifinka
27. led 2011

@cabalkova no už jsem se právě lekla, tak je to ok.No a ty vlastně mladší o 4 dny 😀 a co to kafe?

cabalkova
27. led 2011

@nathali Nathali, snazim se byt aspon trochu v klidu, i kdyz mi to tak docela nejde... ale utz se kazdym dnem blizi a stale jsem bez spineni a krvaceni, tak snad dobry. Ted uz me treti den neboli pupik, tak jak jsem predtim mela desy, ze me bolel furt, tak ted mam zase desy, ze me neboli vubec, no magor. Porad se upinam k tomu utz, ze nam pan doktor rekne, ze to tam je a pak uz to bude v pohode (nic jineho si nepripoustim)... akoraz si rikam, jestli me to opravdu tak uklidni, anebo jestli budu pak na kazdy dalsi utz taky cekat s takovym napetim, jako na tenhle...

cabalkova
27. led 2011

@lifinka Lifi a boli te prsa?

lifinka
27. led 2011

@cabalkova no to mám kamošku, ta stále měla průjem, a teď je ve 20tt a má už klid, ale od začátku to taky neměla až později, tak ať to brzy přejde. Já právě kafe nepila před prvním těhu a teď celkem jsem si zvykla na to 3v1

lifinka
27. led 2011

@cabalkova v prsách mám někdy bodání, jako od jehliček,a le teď mě pálí bradavky šíleně!A ty 😀

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova koukám to je nerverending story, nejdřív strachy, že není ovulace, když je tak radost za chvíli překonají strachy jestli budou //, když jsou dvě čárky, tak jestli je tam, kde má a jestli je srdíčko a to ani nemluvím o strachách když se to narodí 😀 děsný 😀

cabalkova
27. led 2011

@lifinka To je zbytecne moc sladky.. to 3v1, tak si aspon kup od Nescafe to bez kofeinu, a davej si do nej normalni mlicko, stejne potrebujeme mlicko, abychom mely dostatek vapniku...

Pokud jde o to zazivani, ja ted trpim na hrozny nadymani a vecer je z toho vzdycky prujem... no nic moc... ale nevim, jestli je to lepsi nebi horsi nez zvracet... asi je to jedno...

nathali
27. led 2011

@cabalkova myslim ze sa ukludnis ked ta dr. v tom uisti ze vsetko ok 🙂 a potom to uz bude v pohode len sa nebudes vediet dockat dalsieho utz aby si mimi videla 😀

cabalkova
27. led 2011

@lifinka Me prsa tak nejak pobolivaji... rano to byva celkem ok, vecer je to horsi... asi jak se behem dne zvedaji hladiny hormonu nebo co... to samy s tim zazivanim.... rano to docela jde a vecer je to peklo. Tak snad je to takhle vsechno v poradku...

cabalkova
27. led 2011

@nathali Nathali, snad to tak opravdu bude... ja se k utz jeste nikdy nedohrabala, tak to pro me bude veliky svatek. Doufam, ze ut bude dnem radosti a ne smutku.

lifinka
27. led 2011

@cabalkova vím, že je to sladké, nepiji to každý den, ale teď je mi blbě tak jsem si ho ke koníku uvařila 😀 mrknu na to caro nějaké malé balení a ochutnám, je pravda, že sjem ho už dlouho neměla, tak už nevím, přesně chuť.

nathali
27. led 2011

@leeena_4 myslim ze to // nekonci ale prave naopak zacina a strach bude trvat az kym nezostarneme a deti nebudu dospele 😀

jessika
27. led 2011

@nathali
věk 27
3. snažení, 1. s Clostíkem
6 DC
poslední cyklus 30 dní

nathali
27. led 2011

@cabalkova ja som k jednemu utz doharabala a bolo to uzastnee 🙂 tak urco budes stastna tehulka 🙂a ziadny smutok nebude!!

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 Leeno, je to tak. Ja jsem si rikala, ze hlavne abych prekonala 14 dpo, ze pak uz to bude dobry, kdyz nedojde ms... pak az prekonam 19dpo, kdy jsem v predchozich pripadech vzdycky zacala krvacet a slo to pryc, i kdyz predtim byly //.... ted si rikam do prvniho utz.... po nem si asi budu rikat do srdicka.... je to teda boj....

cabalkova
27. led 2011

@nathali A co se pak stalo? Po tom utz?