Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
27. led 2011

Tabulka 27.1.2010

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m...39DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..32DC...(PC 32 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...30DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......30DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....28DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....28DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......23DC...(PC27dní)
jania023 ........30r.....snž.................20DC...(PC30dní)
pici..................27r....snž.....25m.....20DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........14DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........14DC....(PC31dní)
jika10.... .......31r....snž.....10m.......11DC ...(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.......11DC...(PC33dní)
puckal...........28r.....snž.....7m.........10DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........6DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................4DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........DC....(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r....snž...5m.........//....tt
cabalkova.....36r....snž......3r.........// ....tt

nathali
27. led 2011

@cabalkova ja som si nasla // na druhy den isla na utz potvrdene tehu 4+3tt ale akurat isiel vikend a ja som zacala spinit a postupne krvacat a v nedelu som isla na pohotovost kde mi potvrdili tehu 5tt pichli inekciu na udrzanie plodu hospitalizaciu som odmitla-a to si vycitam do teraz ☹ 😔 no a v pondelok na utz nic nebolo vidno odislo to aj s krvou a dostavila sa ms 😔

leeena_4
27. led 2011

@nathali jojo, mamka se o mě bojí dodnes, když někam jedu autem, tak se musím hlásit, že jsem v pořádku dojela a to je mi 28 😀

nathali
27. led 2011

@cabalkova je to boj to mas pravdu a ja som si povedala ze uz testit nejak skoro nebudem ale naposledy som to nevydrzala a zas to dopadlo jak to dopadlo :( no ale uz vazne testovat ani nebudem ja rovno pockam kym mi zacne brucho rast 😀

nathali
27. led 2011

@leeena_4 no to mas dobreee 😀 aspon vidis ze sa o teba boji 😉

leeena_4
27. led 2011

@nathali nevyčítej si to, když se miminko má udržet, tak se udrží a když ne, tak i kdyby ses ani nehla, tak se neudrží 😉 lepší, než kdyby se narodilo postižené, nebo tak 😉

nathali
27. led 2011

@leeena_4 to mas pravdu to som si stale vravela 🙂 ale uz je to za mnou a predychala som to 😉 teraz je predo mnou ovulkaaaa tak snad tie spermijky cestu najdu ala mam radost ze aspon viem ze nam oteh ide.len sa mimi musi poriadne zahryznut 😀

leeena_4
27. led 2011

@nathali no právě, to je taky super vědět, že to jde 😉

nathali
27. led 2011

@leeena_4 kam nam holky usli?? :(
no to je pravda ja som bala ze ci su spermijky dobre lebo na ICSI sa mi vaazne nechce 😅

lifinka
27. led 2011

@nathali ach jo moja zlatá, je to těžké, když už se povede těhu, tak mimi se rozhodne jinak, ale být tebou beru untrogestan, nebo ten duphaston...ať má více šanci se zahryznout do sliznice!

leeena_4
27. led 2011

@lifinka
@nathali souhlasím utroš by se ve tvém případě hodil 😉

lifinka
27. led 2011

nathali, zajdi si pro něj k dr, už k vůli miminku a nám taky 😀

cabalkova
27. led 2011

@nathali Tak to jsi to mela hooodne podobne jako ja, akorat ze ja s tim utz vzdycky cekala, a tak jsem se k nemu pak uz nikdy nedostala, u me to melo obvykle ten prubeh, ze jsem cca 11dpo dostala slabou menses, tak na tri az ctyri dny, pak jsem mela tri dny pokoj a pak jsem zacala spinit a krvacet a slo to pryc.... a takhle to bylo uz 4krat. Dneska jsem 20 dpo a zatim ani zaspineni, tak moc doufam, ze uz tohle nebezpecne obdobi mame za sebou. Podle toho, co jsem cetla na netu, by touto dobou uz melo byt zahnizdeni hotove, tak snad bude vse ok.

A mas pravdu, je super, ze aspon vis, ze muzete normalne otehu... to je moc dobre a verim, ze to spravne mimi na sebe nenecha dlouho cekat. A jak pisou holky, rozhodne si nic nevycitej, kdyby mimi bylo v poradku, tak se jistojiste udrzelo i bez hospitalizace... U me byl spis problem v metabolickem syndromu (vysoky tlak, vysoke jaterni testy, vysoky cholesterol), ale dietou jsem to dokazala srazit na normu, tak moc doufam, ze uz to opravdu bude!!! Holky, at uz je utery!!

nathali
27. led 2011

@lifinka @leeena_4 holky pojdem na kotrolu a s dr.sa porozpravam a ja mu to urco navrhnem aby som nieco take brala ved to neni mozne aby nam to vyslo a mimi sa rozhodlo inak nema na to ved aby sa samo rozhodovalo bude posluchat rodicov a hotovo 😀

cabalkova
27. led 2011

@nathali Nathali a ty jsi byla tehu po IVF, ze pises o ICSI?

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova taky jsi pro to musela hodně udělat a věřím, že tentokrát ti to vyjde 😉 😵

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 Dekuju, dekuju, snad joooo.

leeena_4
27. led 2011

@nathali jo! žádné vzpoury ještě před narozením 😀

lifinka
27. led 2011

@cabalkova a také ať už je pondělí 😀 Holky všechny do jedné zdárně počnete!!!!!Co nejdříve!

nathali
27. led 2011

@cabalkova a ty si to svojmu dr.povedala ze sa ti to stalo uz 4x??? no teraz je to u teba to spravdne mimco a bude uz len dobre a aj utz sa dockas a aj srdiecka ,rastuceho bruska a stastneho konca 🙂

nathali
27. led 2011

@cabalkova nie nie nebola ale dr.nas posielal na ICSI ale ja som odmietla a ze ked si to premyslime tak nam da kontakt na dobreho lekara v CARe ale priatel mi stale vravel to pojde normalne a ono to sice ide len mimi je tvrdohlave 😅

leeena_4
27. led 2011

http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-... zajímavé stránky o příznacích těhu - zkušenosti maminek. A ty bolesti v kříži tam popisuje několik holek. Prosím, ať to není jen náhoda 😉

nathali
27. led 2011

@leeena_4 myslim ze to neni len nahoda 🙂

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 pak si to přečtu, ale neboj doufej v pozitivním výsledku, já jsem důkaz 😀 😀 😀

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 ježíši, to je stránka na které jsem také už byla a není tomu tak dlouho, myslím, že jsem byla po ovulce a strašně jsem se pozorovala a hledala v holkách sebe a těhu příznak\, ta stránka je snad prokletá početím, no to budeš těhu Leni!

leeena_4
27. led 2011

@lifinka no, dost holek má i nespavost a já už tři dny nemůžu usnout a budím se každou chívli. Ráno jdu na to, ať můžu taky začít v klidu pracovat 😀 takhle furt šmejdim co, jak, kdo 😀

cabalkova
27. led 2011

@nathali Nathali, dvakrat to bylo po IVF, dvakrat po clostiku, dr. jsem to rikala, diky tomu jsem si vymohla taky podrobnou imunologii a genetiku a vse negativni... tak snad alespon predpoklady mame v poradku. 🙂

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 jako nekecám vidím v tobě sebe, já taky nespala myslím 3 dny a pak jsem zrazu usla a spala celou noc a pak to zase začlo, sice jsem spala, ale na wc také proudy a to jsem večer už nepila 😀 jsem na tebe čím dál více zvědavější 😀

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 Leeni, tak nespavost jsem mela asi tri dny, ted je to lepsi, ale zase se budim a vstavam na curani... az mi prijde, ze si to vzdycky vsugeruju..., ze by se kvuli takove trosce ani vstavat nemuselo...

leeena_4
27. led 2011

holky a nemohly jsme mít tu nespavost z nervozity, jsetli jsme nebo ne? 😀 už jsem se rozhodla, nejradši bych to šla počůrat hned, ale počkám do rána 😉

@cabalkova jo s tím čuráním už to u tebe lepší nebude 😉 😀