Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zujka2
27. led 2011

@cabalkova druhý deň, včera som mala takú skoro nijakú čiarku tiež. nemeriam si teplotu. aj som si začala, ale som na to hrozný lajdák. ráno nie je moja obľúbená časť dňa 🙂

cabalkova
27. led 2011

@zujka2 A kolikaty jsi dneska den cyklu? Delej si testiky kazdy den a uvidis, co bude carecka delat, ale jsem si jista, ze uvidis, ze postupne sili. Zkusim najit foto tech svych testiku a hodim ti ho sem.

zujka2
27. led 2011

dnes som 12 ty deň. ďakujem ti, si veľmi mila 🙂

cabalkova
27. led 2011

@zujka2 Tak tady je to moje foto... nejsilnejsi testik urcil ovu za 24 hodin a tak to taky bylo. 🙂

cabalkova
27. led 2011

@zujka2 A kolik dnu mas obvykle cyklus? 12dc muze byt na ovulku vazne jeste brzy, tak to nevzdavej a jen pekne dal testikuj. 🙂

zujka2
27. led 2011

@cabalkova dakujem za fotooos, no ja mám rozhádzaný cyklus. raz 28, raz 33. ako ten clostil tomu dáva zabrať. tak neviem mám dnes hupnuť na manžela? 🙂)

zujka2
27. led 2011

@cabalkova a ty si teda tehulka? dobre som to pochopila?

cabalkova
27. led 2011

@zujka2 Nasla jsem pred tydnem //, ale k doktorovi jdu az v utery, tak uvidime, jestli vse je tak, jak ma byt. Pokud mas cykly od 28 do 33 dnu, tak bych to videla ovulku od 14. do 17. dne... tak je mozna dneska jeste brzy,ale zase tuleni je prima tak jako tak, ne? 🙂

jania023
27. led 2011

@nathali robim si diplom z francuzstiny..tak musim povinne chodit do skoly 😖

zujka2
27. led 2011

@cabalkova veľmi ti držím palce! ako dlho ste sa snažili?

zujka2
27. led 2011

@jania023 wow, francúština, si dobrá!!

jania023
27. led 2011

Poculi ste uz o tom ze ked si v tehu a si robis ovu testik tak vyjde pozit...co je na tom pravda??skusala uz niektora tuto metodu??a od kedy sa moze zacat testovat??

zujka2
27. led 2011

@jania023 nerozumiem, keď som tehotná, načo ovu test?

jania023
27. led 2011

@zujka2 praveze niesom((preto sa musim doucovat....ty hnusny francuzy maju 3 minule casy 😒 u nas je iba jeden..ta tazko,tazko...len dufam ze urobim diplom..potom by som chcela ist vyssie na prekladatelku-tlmocnicku...v podstate fovorim plinule bez problemov ale z pisanim je to uz horsie a to je to co preberame v skole..ale sa mi nechce tam chodit 😀

jania023
27. led 2011

@zujka2 no ked to este nevies a nechces cakat do MN tak ovu test ti ukaze skor ako tehu test..som pocula

nathali
27. led 2011

@jania023 no paani francuzsita ta je velmi peknaa 🙂 no tak si este vyskusas ze ake to bolo chodit do skoly 😀
@cabalkova jeej tie tesitiky su peknee a ten posledny si si robila kedy?? ktory DC si bola??

zujka2
27. led 2011

@jania023 no mne sa ten jazyk páči a nehovoriac o šansonoch. ale len mi potvrdzuješ, že je to fakt ťažký jazyk. och, ani nehovor, ja som taká lenivá. myslela som, že dnes pôjdem na zumbu. myslíš? ani ma nehlo.. vrrr, som hrozná!!

jania023
27. led 2011

@nathali no mas pravdu ani vtedy som nebola vzorny ziak..viac menej som sa snazila do tej skoly neist 😀 ale zato prospech som mala velmi dobry

zujka2
27. led 2011

@jania023 ahaaa. tak to som nepočula. ja sa teraz borím s pochopením ovu testu pri určení ovu 🙂)

jania023
27. led 2011

@zujka2 som tvoja krvna skupina 😀 ja sa chystam schudnut uz 3 roky zatial cvicim iba pred telkou pri pozerani filmov 😀

jania023
27. led 2011

@zujka2 neboj to zvladnes..proste rob kazdy den v tom istom case zaci od 10DC a testy si odkladaj no a ked uvidisten nejsilnejsi tak 24hod natoy sup,sup..alebo aj hned..tak mas istotu ze to neprepasiete...

zujka2
27. led 2011

@jania023 ani mi nehovor 😎 ale tak začínam každý deň a fakt s veľkým odhodlaním 😀 ale to sa asi neráta, že ? 😒

nathali
27. led 2011

@zujka2 ja som sa vzdy tak snazila cvicit ale to sa clovek potom viac zapozera na tv nez do toho cvicenia 🙂 a tak som sa rozhodla aj so sestrou ked bolo po vianocnych sviatkoch ze zacneme spolu chodit cvicit chceli sme tiez zumbu ale tam bolo vzdy strasne plno a nedalo sa hybat tak sme zacali chodit na aerobik a poviem vam ze je to na nezaplatenie 🙂

cabalkova
27. led 2011

@nathali Nathali, to jsou ovu testiky a posledni jsem delala den pred ovu, myslim 28 dc. V albicku mam tehu testiky a ten posledni je 18 dpo.

cabalkova
27. led 2011

S temi ovu testiky je to tak, ze pri tehotenstvi se vylucuje taky luteinizacni hormon, ktery spousti ovulaci, takze jeste pred vynechanim ms muze prozradit, ze se hladiny LH zvedaji a tedy ze to vypada na tehu, ale ja treba mam nizkou hladinu lh cely cyklus, takze pro me jsou kvuli tomuhle nepouzitelne. 🙂

nathali
27. led 2011

@cabalkova ale tie ovu mas vaazne ukazkoveee take som ja nikdy nemala :( vzdy som mala slabsie ciarky alebo potom skoro ziadne 😅

cabalkova
27. led 2011

@zujka2 Zuji, snazili jsme se 3 roky. ALe jeste neni vyhrano...

cabalkova
27. led 2011

@nathali No, nevim, jestli je to vyhoda, ja mam malinkou carku na testiku cely mesic... takze se to vsechno hur sleduje. 🙂 Nemam uplne v poradku hormonalni profil a tohle je toho dukaz. 🙂

zujka2
27. led 2011

@jania023 no uvidíme... verím, že to vyjde. základ je si veriť. ale poviem ti, že to moje dieťa ma bude musieť sakramensky poslúchať, keď si kvôli nemu toľko musím vytrpieť 😀 i keď viem, že opak bude pravdou ( ale pst )

zujka2
27. led 2011

@nathali keď mňa tá zumba aj celkom baví. napriek tomu, že som fakt nemehlo. ale som v poslednej dobe taká lenivá a apatická, až mi to naháňa strach.