Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zujka2
27. led 2011

@cabalkova ja viem, ale verím, že to bude dobré a prajem ti to! hlavne, žiadne negatívne myšlienky. i keď viem, že je to ťažké to čakanie, nádej, strata nádeje a celý ten kolobeh. potom človek má málo sily veriť. držím všetky palce!!!!

cabalkova
27. led 2011

@zujka2 Moc moc moc dekuju.

zujka2
27. led 2011

@cabalkova aj ja tebe za ovu podporu a vysvetlenie. budem o niečo múdrejšia zajtra.

jania023
27. led 2011

@zujka2 ta moja mala poslucha lebo musi 😀 jooj ale jej charakter mam asi za trest..ma strasne tvrdu hlavu a ani nie 3 rociky...nooo je to fuska 😀

zujka2
27. led 2011

@jania023 vravíš, že ťa cvičí 😀 no hold osobnosť je osobnosť 😎

leeena_4
28. led 2011

čauky holky, happyend se zase nekoná ☹ teplota padla ze 37,2 na 37 a na nejcitlivjším testu je zase jen /. A já si připadám jak blázen, protože tentokrát jsem tomu fakt věřila, ale jsem zas březí jen falešně ☹

vera_j
28. led 2011

dobré ráno...tak hlásím, že včera 1 DC, takže dnes 2 DC...cesta domů byla šílená...přišlo to v plné parádě 😠

vera_j
28. led 2011

@leeena_4 ahoj, ....a já si byla tak jistá, že ti to klapne...zkus ještě vydržet....

leeena_4
28. led 2011

@vera_j myslím, že do dvou dnů je mrcha tady a začínáme na novo, ale je mi to hrozně líto. Proč mi to moje tělo musí dělat takové naděje a pak studenu sprchu?

vera_j
28. led 2011

@leeena_4 já vím...že ti je to líto, kdybych měla takové teploty jak ty, tak si budu na 100% jistá, že jsem těhu...včera jsme měli s manželem debatu, že tohle je poslední měsíc kdy to řeíme, zkusím měřit BT, abych věděla jak to vypadá a pak vysadíme prášky a nebudeme řešit kolikátý DC jsem a budu mít asi i zákaz koníka... ☹ ..už ho to nebaví, že pořád o tom povídám...a taky jsem mu říkala, že "ta" holka na koníku co jsme na tom stejně, stejné léky a stejný DC, takže ta mi zítra napíše, že je těhotná, takže si nebudu mít s kým povídat...a vidíš...

leeena_4
28. led 2011

@vera_j chápu, taky přemýšlím, že přestanu měřit. Ale manžovi naštěstí o koníku a těhle věcech neříkám 😉 ale změnit přístup někdy pomůže 😉

vera_j
28. led 2011

@leeena_4 ...tak já jsem za vámi budu chodit potají 😀 ...já jsem hrozná, já manžovi povím i to co nevím...ráda bych si s tebou povídala, ale jedu na jednání a budu až odpoledne...tak zatím...

leeena_4
28. led 2011

@vera_j já taky musím do práce, tak příjemné jednání a pa odpoledne 😉

chersi
28. led 2011

Ahojky holky,

holky je mi moc líto že Vám to tento měsíc nevyšlo 😖

leeena_4
28. led 2011

@chersi díky, život je holt boj, ještě že to docela rychle utíká a za chvíli je tu mrcha a po ní další ovulka 😉

lucka_0906
28. led 2011

@leeena_4 ahoj..skoda, ze to nevyslo ☹ Ty posobis z pisania tak velmi optimisticky..snad to zvladas dobre. Ja som dnes 12ty den, idem poobede na folikulometriu, ci nieco narastlo.. uz od rana mam stiahnuty zaludok.

leeena_4
28. led 2011

@lucka_0906 děkuju 🙂, jojo, pár slziček ukáplo, ale položit se tím rozhodně nenechám 😉 🙂 za "pár" dní je tu další ovule a další naděje 🙂

lucka_0906
28. led 2011

@leeena_4 ano, bez tych slziciek by to neslo ziadne z nas.. aspon sa po nich trochu ulavi 🙂
Toto je presne to, co na tebe obdivujem "za par dni je dalsi ovule a nadeje" 🙂 🙂

puckal
28. led 2011

@leeena_4 - Ahojky...mrzí mě to , věřila jsem v tebe....ale hlavně že byla ovu 😉 A v druhým kole se určitě zadaří. Odpoledne to hezky zapij, to vajíčko....

jessika
28. led 2011

@leeena_4 Tak jsem to měla já minulý měsíc - teplotu jsem sice neměřila, ale měla jsem naprosto jasné těhu příynaky - špinění kolem 6DPO, křeče do břicha, nalitá prsa, pořád jsem brkala.... 12DPO jedna čárka, ale já jsem stejně byla tak nějak vnitřně presvědčená, že to těhu je, tak jsem radši šla na krev - výsledek? HCG 0,1. Ale jo, je to tak, příště to už musí vyjít, nejen mě, ale i vše ostatním tady. Držím palce do dalšího kola 🙂

zuzka1.
28. led 2011

dobre ranko,

@leeena_4 velmi ma to mrzi, ide sa dalej. 😔 ach jo. cim boli psosobene tie teploty.

mna bolia strasne prsia, ale bradavky extremne., podbrusko, brucho nafukute, den dufik je hrozny. ach jo.
a ja som sa rozhodla, ze testovat budem az ked mrcha nepride a este neskor, kedze mne chodi /nechodi takmer vobec

nemyslite, ze ta bt moc nevychadza?

veronicka33
28. led 2011

@leeena_4 Ahoj no tak to ma velmi mrzí,neboj určite sa to tento krát podarý🙂len treba dúfať a hlavu hore,aj mna čaká mrcha každým dnom,ale stupla mi zase s 37 na 37,1 lenže asi tá BT nič neznamená ☹ máš vysokú a pred mrchou to klesne to sa mi už pár krát stalo ☹

leeena_4
28. led 2011

@lucka_0906 děkuju za poklonu, jsem zklamaná, ale položit se nenechám! Ale něčím si dneska udělám radost, jako bolestné 😉

leeena_4
28. led 2011

@jessika děkuju za slovíčka útěchy a příští měsíc nám to určitě vyjde, přinejhorším ten další 😉 😀
@veronicka33 nezbývá, než trapně čekat 😀 držím palečky 😉

lifinka
28. led 2011

@leeena_4 ahoooj broučku, jak to, že je test neg? To není možné a chodíš se na něj dívat?a měla jsi s citl, 10?Je mi to líto 😔 , ale zase takový pokles to není v BT!

jessika
28. led 2011

@leeena_4 Bolestné je super věc, mě to posledně stálo dva svetry a sukni 😀 😀 😀

jania023
28. led 2011

@zujka2 ahoj no ved to ...uz si zacinam byt hlavu o mur 😀

leeena_4
28. led 2011

@lifinka jojo, chodila jsem se na něj koukat 20 minut a pak jsem ho ještě po 40 vytáhla z koše a kde nic není ani smrt nebere ☹. nejpozději v neděli to dostanu a uvidíš, že i teplota zítra zase spadne. Kdby mi ta BT aspoň nedávala takovou naději 😠

lifinka
28. led 2011

@leeena_4 já vím, sama to nechápu, a chtěla jsem se zeptat ta provera a duphaston, neovlivňují ty teploty, že zůstávají tak nahoře?jelikož já a ymslím ani cabalkova jsme nic nuežívaly a teploty byly nižší, anebo jako každá jsme jiná, to je taky fakt, ale je to síla ti povím....

leeena_4
28. led 2011

@lifinka nene, ty už dávno nepůsobí a paradoxně se ta teplota víc zvedla až po jejich dobrání. Já mívám ty teploty vyšší, ale ne takhle. No nic, tělo si ze mě dělá p...l a zkouší co vydržím, ale já na něj vyzraju 😉