Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
27. dub 2009

😀 a jo. tak to máš pěkný 🙂

Tak líp už mi je, ale ok to úplně ještě není.

prdecek
27. dub 2009

jinak jsem uz dneska 27DC takže už se zase blíží den D. No dneska sem měla úplně mega dlouhej čípek. tak mrcha se asi neblíží ještě, měla by nedojít za dva dny.

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Kikina, taky jsem si říkala, jaká jsem sliepka 😀 Taky mě bolí podbřišek, jako snad ještě nikdy. Už aby to všechno prasklo.

Prdečku, mrcha nedojde, to je jasný 😉

prdecek
27. dub 2009

leni to sem si myslela i ty dva cykly před tím 😒 ale uvidíme. Nic musím jít dovařit oběd, dělám zelňačku a langoše. zatím pááá

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Prdečku, tak se nech chutnat. Páááá 🙂

polesuvka
27. dub 2009

Ahoj Clostilky mám na vás menší otázku, měla některá z Vás chutě na mléko. já už asi 3 den piju jen mléko.Ani bych si toho nevšimla kdyby si toho nevšimnul můj přítel. Chtěl si udělat krupicu a ejhle všechno mléčko je vybumbaný a přestala mi chutnat čokoláda ☹

papus
27. dub 2009

Krásný večer clostilky 🙂

ahoj Leni no to je paráda tak teď hodně sexíku a bude to třeba i více jak jedno mimko 😉 já jsem došla teď jsem unavená a pobolívá mě hlava to počasí je na nic vichr je pořád ☹

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Ahojky Polesuvko, tak s tím mlékem ti neporadím, já mám ráda normálně a klidně vypiju každý den litr. Ale třeba to u tebe něco znamená - nejsi těhulka? 🙂

Šárko, krásný večer. Milda mě "laskavě" pustil na chvíli ke compu, tak nakukuji. No jo, úrodička je pěkná a před chvílí jsme dělala ovu testík a obě čárky jsou stejně silné, dokonce snad ta testovací je ještě silnější než kontrolní, takže ovu bude nejpozději do 24 hodin. Tak na večer znovu "vlítneme" 😀
A dneska je teda divný den - já jsem unavená a otrávená a protivná už od rána, v práci mě to štvalo, nic mi nešlo od ruky a taky mě bolí hlava a ten vichr, ani mi nemluv, už by to mohlo přestat 😠

ma.ja
27. dub 2009

ahoj clostilky,
díky Cobře 11 mám na hodinu PC pro sebe, co je nového?

papus
27. dub 2009

no ani mi nemluv já jsme dnes taky na ránu 😒 nafouklá brrrrrrrr tak hezky pracujte 😀

jerryjanka
27. dub 2009

lenik ty si ina nosnica - aj ja chcem 4 foliky - jejda to ti hrozia štvoričky

papus
27. dub 2009

no ty by měla Lenka nadělení rovnou čtyřčata 😀

jerryjanka
27. dub 2009

no veru že ano - 4 naraz to by bol nárez 😀

ma.ja
27. dub 2009

Leni taky koukám, to musíš mít bříško jako balónek 🙂

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Ahoj Marcelko, no nosnice jsem, však jsem taky Mildovi říkala, že jsem pěkná slepice 😀
A bříško mi asi brzo praskne, je mi až skoro na zvracení, tak doufám, že zítra budu mít klid.
A čtyřčata - no holky nevím, nevím, to si nějak nedokážu představit, to bych vám min. 2 rozdala 😀

jerryjanka
27. dub 2009

lenka žiadne rozdavanie my si urobime svoje 😀 😀 😀

ma.ja
27. dub 2009

taky jsem zvědavá, kolik jich budu mít. Jdu na UTZ 30.4., někda jsem četla, že účinek Clostilu přetrvává i do dalšího cyklu, tak taky třeba budu slepice.
Dneska jsem zjistila, že asi snáším vedlejší účinky Clostilu líp, když jsem v práci než o víkendu, kdy jsem byla sama doma, to se na mne i můj miláček mračil, jak jsem byla protivná, ubrečená....jak aprílový počasí ☹

papus
27. dub 2009

jasně my si uděláme svoje jen si Leni neodpírej čtyřčátka úplné jesličky by jsi měla doma 😉

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Janka, jasně, že si každá uděláme svoje. No ale kdybych měla čtyři, co si s nima počnu 😀

Marcel, tak jsme na tom stejně, já to taky líp přežiju v práci, protože tam nemám čas myslet na to, jestli mě bolí hlava nebo je mi špatně nebo mám blbou náladu. Doma to samozřejmě nejvíc odnáší Milda.
A neboj, budeš mít krásné folíky a pak už jen nastavit na GPS správné souřadnice a dát jí spermijkám 😅

dasa.77
27. dub 2009

ahoj holky.Ve vasem tematu jsem poprve.Ja taky beru clostik.Ale ted jsem po laparce,takze stale jeste cekam na menzes,ma s tim nekdo nejakou zkusenost?Jak dlouho budu jeste cekat? Posledni MS 27.3.

papus
27. dub 2009

Leni jak to zkoumáte ten čípek????podle toho je to nějak poznat? 😕

jerryjanka
27. dub 2009

lenka - no čo behala by si od jedneho k druhemu do zbláznenia 😀
ja som dnes mala zasa návaly som myslela že sa roztopím - a inak mi byva zima 😀

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Šárko, jesličky, to by musely přijet tety koníkovky na hlídání a Milda by brzy skončil v blázinci 😀

Ahoj Daso, my se známe z Prvosenek 😉 Já zatím na laparce nebyla, ale pokud jde o clostík a menzes, tak s clostíkem bývá aspoň u mě až tak za 30-33 dnů.

papus
27. dub 2009

ahoj daso po laparce dostaneš normálně menzes tak jak ho vždy dostáváš

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Šárko, čípek si nezkoumám, jednou jsem to zkoušela a přišel mi pořád stejný. A tento cyklus už ani neměřím teplotu. Jen chodím 13-14 DC na UTZ a dr. nějak pozná, že ovulka se blíží. No a prostě každý den nebo obden sexíkujeme 😉

Janka, třeba ty návaly souvisí s těhu 😉

ma.ja
27. dub 2009

ahoj dasa : blbá otázka na tebe - jaká je "laparka"?

dasa.77
27. dub 2009

me bylo receno,ze clostik ucinkuje jeste dalsi 3 mesice po vysazeni,no nevim.Ja ho brala 4 mesice pred zminovanou laparo,ted mi doktor zvysil davku na 2-0-2 a rikal posledni 3 mesice,pak me odporuci na IVF.toho se bojim,ze to nevyjde

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Mě zase dr. říkala, že clostík se dobere a dál už neúčinkuje. Zdá se mi divné, aby v těle zůstal 3 měsíce, myslím, že prostě ten 9DC skončím a v dalším cyklu už nepůsobí. Jinak by nám ho přece dál nepředepisovali.

dasa.77
27. dub 2009

LENI ahoj 😀 vubec jsem si te nevsimla,na nasich strankach nikdo nebyl 😢 jinak ja s clostikem mam cyklus co 28 dni presne,ptoto stresuji,ze jsem jeste nedostala MS

papus
27. dub 2009

ma.ja laparka je v pohodě teda alespoŇ já jsem ju měla nebylo to tak hrozné jen ten klystýr byl nepříjemnej a pak to nafouklé bříško od té tekutiny,ale během měsíce to spleskne a jizvičky jsou 3,ale nejsou skoro vidět