Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
1. únor 2011

@lifinka aha tak dva dny...a uvidíme.

lifinka
1. únor 2011

@puckal vždy od nejnižší teploty....pak musí po 3dny stoupat 😉 držím pěstičky 😉

jania023
1. únor 2011
jania023
1. únor 2011

@zuzka1. ja sa tiez drzim zatial ziadne znamky zeby mn mal prist..vcera bol 10dni po ovu test robeny a dase duch... 😒 takze zase nic neviem ..dalsi test nerobim cakam do pondelka ten je den D ale po clostile caso mensko mn tak nebudem stresovat 😀

jika10
1. únor 2011

Ahoj holky, prosim muzete mi poradit, jak se sem vkladaji ty grafy??? Taky bych se chtela pochlubit 😅

zuzka1.
1. únor 2011

@jania023 ja vlastne ani neviem ake mam cykly, kedze mne mrcha nechodila. uvidime kedy pride teraz.
a ked nic ideme dalej, dalej a dalej

jika10
1. únor 2011

Jy si taky myslim, ze ovulka byla vcera. Vecer jsem pocurala testik a nez jsem se stacila otocit, tak tam byly dve tlustice jak vysity, takze do minutky jsem vedela vysledek. I bricho me vcera bolelo a v noci jsem bolesti skoro nemohla spat, ted uz je to Ok, ale teplotka nestoupa, tak nevim ☹

lifinka
1. únor 2011

@jika10 jdi na graf a nahoře je tohjle HOME PAGE SETUP napsáno, klik na to a pak se ti objeví link, který sem zkopíruješ a je to...

lifinka
1. únor 2011

@jania023 podle grafu náděj je, ale víš jak poslední dny jsou super grafy a stejně dojde ms....ale duch je dobrý začátek tesla bych 12 DPO to už by mohl být hezký, přeci nás nebudeš napínat, co? 😀

jika10
1. únor 2011

Jo, tak tady je muj grafik, tak snad to pujde otevrit
http://www.fertilityfriend.com/home/333757
@lifinka dekuju, bez tebe bych na to fakt neprisla 😅 . No a ted nevim, jestli ovulka byla nebo bude

lifinka
1. únor 2011

@jika10 zajimavá křivka, no a to jsi měla poz, ten ovu test jo? a co dneska?protože ovu je poslední den nejnižší hodnoty a pak ti to FF vyznačí až za 3 vyšší teploty...zpětně..

jika10
1. únor 2011

@lifinka No mela jsem pozitivni ovu test. Kdyby se jednou takovy dalnice objevili na TT, tak se za ne fakt nezlobim. Dneska jsem jeste netestila, zkusim to vecer, az prijdu domu. Vcerejsi test jsem totiz zkousela v osm vecer. Tak uvidime, co z toho bude 😅

lifinka
1. únor 2011

@jika10 tak podle testu byla určo včera tak uvidíme pokud dvě tři teplotky po sobě půjdou nahoru tak pak to zjixtíme, který to byl vlastně den, a dneska ještě radši tulení!

jika10
1. únor 2011

Jo jo, tulenicko bude 😀

jania023
1. únor 2011

@lifinka si zvedava coooo??? 😀 😀 ale ja tiez tak mozno ze testenem tak v vo stvrtok z rannenho mocu a ke dtam nic nebude tak je iste ze idem do dalsieho kola 😒 nemyslim si ale ze som v tehu..nejako sa nato necitim alebo lepsie povedane necitim vlastne nic ani tehu animn ale na pocuty mn jeeste asi skoro,nie??

jania023
1. únor 2011

@zuzka1. moja tak pojdeme dalej a dalej a dalej az pokial nedojdeme do ciela..ja som s tym uz zierena ze to nepojde tak lahko..aj pri prvom som cakala 10 rokov takze uz mam trpezlivost dobre vycvicenu 😀 😀

lifinka
1. únor 2011

@jania023 to jo na ms je brzy, ale někdo nemá příznaky těhu ani 8tt, co si píši s těhulkama tak je to fakt růrné s příznaky...ale co já dělala celý život stále jen TT a vždy se to dalo zvládnout, někdy hůře, někde lépe, tak báýt tebou když máš duchy, tak je velká šance i pokles máš v BT...a ty duchy byly z ranní moči???

jania023
1. únor 2011

@lifinka nie ty duchovia boli stale z obednajsieho mocu..nikdy nei rano..ja ked som bola v tehu tak som ani nevedela ze som v tehu ziadne priznaky az na vynechany mn...ziadne bolave prsia,zvracanie a tak..mala som stastie 😀

nathali
1. únor 2011

Tabulka 1.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m...44DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......35DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r....33DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....33DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......28DC...(PC27dní)
jania023 ........30r.....snž.................25DC...(PC30dní)
pici..................27r....snž.....25m.....25DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......22DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........19DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........19DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......16DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........16DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........15DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........11DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................10DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........6DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........6DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m..........2DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........1DC....(PC33dní)

Tehulky:
lifinka..............30r....snž...5m......14.1...//........6tt
cabalkova.....36r....snž......3r.......17.1...// ..........tt

lifinka
1. únor 2011

@jania023 a tak mimčo už máš? že není v pase?No tak to bych se testit nebála a hlavně tentokrát jen z ranní moči 😵

nathali
1. únor 2011

ahojky holky 🙂
tak som doma je mi vaazne strasne :( asi pojdem aj k dr.nech mi da nejake lieky
@puckal jeeej tak ovu asi vazne bola 🙂
a jak tak pozeram tak skoro vsetky sme ju mali na 15DC 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/331739 tu mam graf ale ovu sa mi este nevyznacila tak co si myslite??

lifinka
1. únor 2011

@nathali ahojky Natty 🙂 za hoďku jedu na pracák 😝 víš, chci se jí zeptat, že co by se změnilo, kdybych po čase byla těhu, jako jestli mě třeba z pracáku vyřadí, víš?Mám se zeptat?

nathali
1. únor 2011

@lifinka no ano skus to povedz jej ze si zvedava ze ako by to potom fungovalo ved nemusi vediet ze mimi uz je na ceste 😉

lifinka
1. únor 2011

@nathali a nemohla být ovu až na 17,18DC?no zítra se to rozlouskne

jania023
1. únor 2011

@jika10 moja musis pockat do zajtra zatial na grafe nevidno ovu..ale ja som mala tiez tak ovu ako ty a teplota stupla az obden tak si najdi moj grafik a pozri...FF ti vyznaci sam ovu na 3 den po nej...tak si skus dat uz vopred teplotu hociaku na zajtra a skus ci ti to vyhodi ovu ciaru a ked nie tak daj dalsiu teplotu na dalsi den a pozri ja som to tak skusala den vpred aby som si bola ista...ale nezabudni ze pozom tie teploty vymaz aelbo ich prepis zajtra apozajtra so spravnou teplotou 🙂 🙂 neviem ci som ti pomoaha tak skus..

lifinka
1. únor 2011

@nathali no právě to bych jí neřekla, ale mám z toho blbý pocit...jsem z ní už teď nervózní a to ještě sedím na gauči 😀

puckal
1. únor 2011

@lifinka ahojky, prosím tě proč by tě vyřadili 😠 Těhotenství není, důvod k vyřazení, budeš v evidenci do dne porodu, potom přechod na rodičák 😉

kamillka100
1. únor 2011

ahojte baby, chcem sa vas opytat ci aj vas bolelo brucho uz od 9DC, mna stale boleli len vajecniky a teraz ma boli strasne brucho, take bodanie, je to vstrede, bojim sa aby to nebolo nieco vazne, nie je to taka bolest ako pred mrchou, uplna ina,aj pri chodzi a pri prutkom vstavani zo stolicky

lifinka
1. únor 2011

@puckal ahojky ty jsi tu? 😀 už se směji, myslíš jsem jsme trdlo, co??? 😀

puckal
1. únor 2011

@nathali asi byla, jse spokojená že clostík zabral 🙂 Koukám na tvůj graf, ale je divné že by ti ji už neoznačil, zkus jak píše jania, dát tam další teplotu, zda ti ji nevyznačí,. Spíš si myslím jestli nebyla později, ale já v tom nejsem ještě zběhlá, tak na mě moc nedej. Ovu testy jsi nedělala?