Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
1. únor 2011

@lifinka no dufam ze ovu neprisla tak neskoro lebo potom by to stalo za nic
aaaale nebud z nej taka nervozna ved tie uradnicky maju sebavedomie len preto lebo si myslia ze su niekto kasli na nu 😉

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 jej tak to nevím, ale snad nic to nebude vážného...určo to přestane, pak se jen dr., zeptej, co to mohlo způsobit...

jania023
1. únor 2011

@lifinka ano uz mam jednu 3rocnu princeznu tak toto by bolo druhe 😀 mala neprestava si pytat sestricku 😀

lifinka
1. únor 2011

@nathali když to je taková nepříjemná holka, řekla bych mladší jako já, ještě nikdy mi nic neřekla a když se zeptám strašně odsekne...já taká vstřícná byla v práci, obětavá a teď se ke mě chová takto...no ještě, že mi dnes dá už rozhodnutí a půjdu tam snad až v tom dubnu k nějaké poradkyni?

lifinka
1. únor 2011

@jania023 a můj chce jen bratříčka, ale když poslouchá bříško, říká, že rtam mám VLKA 😀 nebo včera jsme mu ukázala tu fotku z UTZ no nemá z něj rozum a on a kdy už vyleze ven? 😀 😀 😀

kamillka100
1. únor 2011

@lifinka urcite sa opytam, ja len tak, ci aj vas nepichalo vstrede v bruchu, lebo je ozaj bolest a dva cykly dozadu ma nebolelo, len vajecniky mi islo roztrhat, tak ja ozaj neviem ☹ , uvidim co mi povie dr. 😉 zajtra dam vediet, dnes mi teplota stupla, nemala by klesat pred ovulkou?
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

nathali
1. únor 2011

@puckal no skusila som dat zajtrajsiu teplotu a uz mi ukazalo ovu ale ak to bude teplota 36,4-36,5-36,6 tak ovu bola 15DC a ak bude BT 36,7 tak ovu vychadza na 17DC no a teraz sa modlim aby to boli tie nizsie teploty lebo inak to u mna bude o nicom kedze som nechladnuta a uz je daavno po ovu

jika10
1. únor 2011

@jania023 No jo, ale tobe ta teplotka alespon stoupla. Ale ja mela vcera na ovu testu dalnici behem minuty a dneska teplota stejna, tak nevim co se deje ☹

nathali
1. únor 2011

@lifinka ked je ona taka na teba aj ty bud taka na nu no co ja som tiez bola u jednej starej bosorky a ta si myslela ze sa jej asi zaknem alebo co?
joj s malym mas kopec srandy 🙂 zlatyyyyy ze vlka 😀

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 no snad nebyla ovu na 9DC???a teď ty bolesti k tomu...zkus takjy zadat 2dny ještě třeba 36,8,36,9 teploty a pak to smažeš, mrknem zda ti to označí, ty jsi teď brala ten clostyl od 3dc že? než minule? Já měla někdy ovu už 10dc....

lifinka
1. únor 2011

@nathali teď budu mít celých 8m strach, zda tam ten vlk není 😀 je to prča s dětmi a to ještě mimčo není venku, to teprve bude pak sranda, to asi nedám!!!!Nechce sám spát v pokojíku a když řeknem, že ta postýlka bude pro to mimi a on, musí jít už na velkou postel tak on, že nepůjde, že postýlku nechá mimču, ale půjde k nám do postele 😅 😕 to zrovna 😅

kamillka100
1. únor 2011

@lifinka boze nestras, ako sex sme mali, ale pred vcerom ☹ , ok idem a potom ukazem

nathali
1. únor 2011

@lifinka tak by som mu vysvetlila ze sa musi naucit spavat vo svojej postielke lebo bude z neho velky bracek a bude davat aj pozor aj na mimi na niektore deti to zabera

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 neboj uvidíme třeba teplota ještě spadne, jen mě zarazilo 36,7, že to se říká že jsou poovu, teploty, ale když půjdou zase dole je šance na pozdější ovu, klid!

jika10
1. únor 2011

@jania023 No tak jsem to zkusila podle tve rady a ovulku mi to vyznacilo na dnesek, tak vecer zkusime tulenicko a uvidim jaka teplotka bude zitra

lifinka
1. únor 2011

@nathali dobrý tip. no do září máme čas...on se tam bojí v pokojíku, už jsme to hodněkrát zkusili i jsem tam byla s ním....a nic z toho

kamillka100
1. únor 2011

@lifinka no skusila som ale 3 dni vyssiu a znazornilo mi, ze ovulka bola, tak som zvedava na zajtrajsiu ☹

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 tak vidíš, žeby dneska?i ty bolesti, že?

nathali
1. únor 2011

@lifinka tak ja som to len skusila 😀 ved ano maate este kopec casu 🙂
@kamillka100 jeej tak ze by dnes bola ovu 🙂

kamillka100
1. únor 2011

@lifinka tak dnes mame skusat, je mi to take blbe, ked zajtra idem na ultr. k dr. a vnutri budem mat spermie, zo mna vytakaju po cely den 😀

puckal
1. únor 2011

@lifinka né to určitě ne. Spousta holek má obavy co na ÚP. Ale vážně, můžeš jim to říct, aspon by tě už neměli nikam posílat na práci.

lifinka
1. únor 2011

@nathali tak místo oběda, jsem Ivoškovi snědla pribiňáka, chuďatko moje.... 😒

lifinka
1. únor 2011

@puckal mám to říct? ježiši já se ji bojhím, jsem posera, co?

kamillka100
1. únor 2011

@nathali neviem natali, ale ja som graf oklamala, poradila mi to lifinka, lebo dnes som mala BT 36,7 a brucho ma strasne boli, no skor picha, tak vstrede, aj pri chodzi, nikdy ma tak nebolelo, ale aj vajecniky zacinam citit, tak ja uz ozaj neviem ja som z toho uz blazon, uz sa asi nebudem kontrolovat, som zvedava na zajtrajsiu BT, zda sa mi skoro, lebo dnes som teoreticky len 9DC ked ratam ten den kedy som sa poriadne rozkrvacala, v prvy den sa vraj nerata, ked je to len spinenie, no som velmi zvedava na zajtrajsi ultr.

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 víš kolikrát jsem takhle došla k dr, ráno jsem se mírně sprchla, kdyby ještě nějaká cestovala a šla jsem k dr!!!Na to nemysli, co tam objeví!!!!!Chceš mimi?tak ať tam hezky jsou v plné kráse 😀

nathali
1. únor 2011

@kamillka100 aj ja takto klamem graf a tiez som to dnes spravila aby som zistila ze na kedy vychadza ovu lebo mi to este stale nevyznacilo a tiez cakam na zajtrajsiu teplotu ta to rozhodne
no mozno je to skoro u teba na ovu ale neni to nemozne a mozno to teraz aj vyjde 🙂

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 už brzy máš utz, tak když objeví ještě folík tak je jasné, že ovu nebyla....ale dneska to tulení, ať si něco nevyčítáš...já měla 10dc ovulku už 2x za ty 4cykly....

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 když se bere clostík od 3dc tak je dříve i ovule

kamillka100
1. únor 2011

@lifinka ok, tak aspon nie som sama 😀 , dnes si dame dvojite kolo 😀 , teraz som sa dozvedela od kamosky , ze je tehotna, skusali uz pol roka a nedarilo sa a teraz pocas ovulacie skusali v kuse a caka, ze aj 3X za den, lenze jej manzel ma 23 a nie 31 😀 ☹ , tak uvidime