Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
2. únor 2011

@lifinka aaahooj lifinka 🙂
videla si mi graf??ja mam s neho taku radost 😀 asi mi sibe 😅 😕
ako sa mas??jak je ti??
ja som asi dnes prisla o moj hlas a hovorim strasne vtipne to sa mi zas bude priatel smiat 🙄

veronicka33
2. únor 2011

@nathali nič to už som s tým zmierená ☹ čo už ved to je tak každý mesiac,už ani nedúfam žesa to niekedy podarý 😠 mohla by sa spustiť nech ma nenaťahuje tolko už 😒 a šup potom na dalšie snažilkovanie 🙂

lifinka
2. únor 2011

@nathali to víš, že šance, říká se, že holčičí sper., jsou pomalejší a 2,3dny před ovu, klučičí sp., jsou rychlé a na den ovu a pak ještě den po ovu jso kluci...taky bych byla ráda za holčičku, sice sex byl 2,3dny před ovu, ale i v den ovu.Takže buď tam ta hočičí už čekala anebo ji cestou předběhla klučičí 😀 ale co je na tom pravdu fakt nevím, spíše bych řekla, jesli dorazí X či Y bych se řídila a to se zjistí až ve 20tt na Utz 😀 to nevydržím!!!!

jania023
2. únor 2011

@nathali ja som 11 dni po ovu tak este mam cas 4 dni do mn 😖 aj aj so si priala dievcatko a nakoniec mam dievcatko 😀 😀

jania023
2. únor 2011

@lifinka nie testla som iba z obednajsie mocu niekdy nie z rannenho..myslim ze uz sa neoplati testovat lebo uz mam vsetky priznaky na mn 😖 ta dojde vpondelok takze este 4 dni

lifinka
2. únor 2011

@nathali nejde mi otevřít patří tam na konci ty dvě tečky? mrkni

nathali
2. únor 2011

@lifinka ale vydrziiis 😉 ved to bude za chvilku tie tyzdne utekaju ako voda
@veronicka33 no ta ms ta napina 😒 ale snad nabuduce to uz vide ved sa to musi raz podarit!!!

lifinka
2. únor 2011

@jania023 jsem zvědavá

nathali
2. únor 2011

@jania023 tak to uz vydrzis 😉 a ked nie tak ked tak za dva dni by som testla ale z ranneho mocu

lifinka
2. únor 2011

@nathali ten je teda zajímavý, no a hlas teda si šetři, máš vincentku? kup si

nathali
2. únor 2011

@lifinka mam bioparox to su lokalne antibiotika do ust a este mam pastilky tak snad zaberu ale nastastie nemusim cely den rozpravat lebo som sama doma len s kocurom

lifinka
2. únor 2011

@nathali jééé teď jsem si všimla, že mám už 7tt, tak začínám středy, já myslela úterky nový tt

lifinka
2. únor 2011

@nathali a taky s koníkom!bioparox také jsem ho užívala nedávno...

kamillka100
2. únor 2011

ahojte baby, tak dnes som bola na folikulometrii, dnes som 10DC a mam 14,7mm folikul, mohol byt vacsi, ale co uz, pytala som sa este na folik.na piatok, chcem vediet ci ozaj bude rast, PCO uz nemam, tak ja tomu nechapem, nic tam nevidel, vraj mi zmizli, tak som z toho jelen, ako mozu PCO sa vytratit, tomu nechapem, predpisal mi aj pregnyl, ale si ho musim kupit sama v lekarni, vraj celu sumu 16 eura, nesnazime sa viac ako 2 roky, nechce mat potom problem s poistovnou, neviete ci to budem mat cele balenie alebo len jednu injekckiu?
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

nathali
2. únor 2011

Tabulka 2.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m...45DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......36DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r....34DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....34DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......29DC...(PC27dní)
jania023 ........30r.....snž.................26DC...(PC30dní)
pici..................27r....snž.....25m.....26DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......23DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........20DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........20DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......17DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........17DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........16DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........12DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................11DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........7DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........7DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m..........3DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........2DC....(PC33dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....7tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......6tt..........(snž..3r)

lifinka
2. únor 2011

@kamillka100 ahojky no super tak to užý v pátek bude hezký a ten pregnyl to je divnééé, mi ho vždy píchla sestra a dr, nepřemýšlel, jak se dlouho snažíme, to fakt nechápu, nikdy jsem za něj neplatila!dost teda peněz...

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 ja som si vzdy kupovala po jednom pregnyl len raz tri kusy naraz ale tam nie su inekcie len apulky s roztokom ktore sa musia zmiesat to spravi sestricka a pichne

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 inak foliik kraasne narastol to je super 🙂
a este k pregnylu ja som za jedno balenie pregnylu platila cca 2 eura tak to kolko si mas kupit toho pregnylu??to je celkom dost penazi! a este ked ti to sestricka pichne tak nech ti pregnyl nenecha u nich v ordinacii ale zober si ho domov lebo by ti ho mohly minut

veronicka33
2. únor 2011

@nathali už tolko krát bolo na budúce že ma to prestáva baviť,asi sa na to celé vykašlem a nebudem sa sledovať ☹ a možno to príde samo,lebo čím viac na to myslím tým je to horšie a niekedy aj revem jak malá ☹ takže asi pojdem ku dr ešte raz nech mi dá clostil a ked nič tak nič bud alebo mám už 33 roky utekajú nechcem mať v 40tke ☹

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 nebud skeptickaaa to ti na psychike voobec nepomoze !!!!
mimino pride len musis byt trpezliva viem ake je to strasne to cakanie ale nic ine nam neostava
alebo sa skus dohodnut s dr.na inseminacii (IUI) mozno by sa vam to podarilo na prvy sup

kamillka100
2. únor 2011

@nathali aha, lebo on mi spominal, ze je to cele balenie, no skusim sa opytat ci mi nedaju len jednu davku, naco mi bude cele balenie, ako ja som si povedala, ze som ochotna dat aj tolko penazi, len nech mi to pomoze, ked budem mat zvysny, tak potom niekomu poslem, kto ho bude potrebovat /zadarmo/no uvidime 😉

veronicka33
2. únor 2011

@nathali ved uvidíme čo povie dr,možno by som mohla zájsť aj dnes ešte nie?pre ten clostil🙂kým nemám ms čo vy na to? 🙂

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 ono je balene aj po jednej davke alebo po troch a asi aj viac ako pises ale ja som si prvy raz kupila balenie s tromi davkami a potom uz len jednu a jednu tak skus povedat dr.ze naco ti bude tak velke balenie pregnylu ked by si to nevyuzila a len vyhodila peniaze a na recepte mas ako napisane pregnyl 5000????

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 micka neviem ako si dohodnuta s dr.ja som sa s nim vzdy dohodla na termine kedy pridem a clostil mi dal na tri mesiace a bol pokoj a ja som vedela ze kedy ho mam brat

kamillka100
2. únor 2011

@nathali ok zoberiem, ako on mi povedal, ze sa doplaca 2 eura, ale my s snazime kratko, tak si musim zaplatit celu sumu, ale nevadi, co uz, len ozaj nech mi pomoze, s pregnylom budem mat ovulku istu, aspon si myslim, ci nie?

kamillka100
2. únor 2011

@nathali nemam ho tu, ale v aute, az sa pozriem, ked pojdem domov, ale asi 500, zda sa mi, on mi chcel dat nieco ina, co stoji 33 eura, ze je to na prasknutie a pregnyl povedal, ze nie je na prasknutie a odrazu je, tak ja som z toho jelen

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 co to ma spolocne so snazenim???
mne len dr.povedal ze mi chce pichnut pregnyl a ze si ho musim kupit lebo on ho uz nema v ordinacii a ze to nestoji vela do nejakych 2eur jedna davka mne nic nevravel ze sa snazime kratko a pri tom my sa snazime "len" rok a 9 meiacov?!!!

veronicka33
2. únor 2011

@nathali povedal mi že či nechcem ísť na Laparku po novom roku a ja som povedala že sa zastavím v Januari a nebola somtakže čo mám robiť?nechcem ísť ešte na Laparku 😒

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 ten tvoj dr. sa mi nejak nezda neviem ci chce dat zarobit lekarni alebo co??
pregnyl je na to ze ked mas pekny folik a uz sa blizi ovu aby ovu na 100% bola aby sa nestalo ze folik narastie a zanikne lebo nepraskne
a staci ked si vzdy v ten den kupis jedno balenie pregnylu za malu sumu nez by ti malo potom ostat toho kopu!
alebo dr.chce aby si ho len kupila tebe da jednu dve davky a ostatne si necha pre druhe pacientky ktore to platit nebudu!