Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 tak by som sla az po ms a na laparku by som sla aspon sa pozru ze ci tam je vsetko ok a pocula som ze po laparke sa otehotnie raz dva 🙂 ja som na nu tiez mala ist ale nesla som nakoniec

veronicka33
2. únor 2011

@nathali a prečo si nebola?

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 lebo som bola tehu ale len kratko

kamillka100
2. únor 2011

@nathali aj to je mozne, len mi neide do hlavy, ze on mi to neponukol, vsetko co sa tu docitam, tak musim od neho pytat, nieco strasne, budem pytat len jedno balenie, ale ked budem musiet brat cele balenie, tak niekomu to podarujem, kto to bude potrebovat, lebo ja to uz nebudem, teraz je to posledny cyklus s clostilom a mam pauzu, aku to neviem, lebo chcel mi dat antikoncepciu na tie PCO, ale ked ich nemam, tak neviem co budem robit dalej, na 22DC idem na krv ku endokrikologovi, tak sa spolieham, ze problem bude len tam, ze mam mozno viac muzskych hormonov a ze mi nieco predpise a pomoze mi to

veronicka33
2. únor 2011

@nathali ahá prepáč mrzí ma to 😒 dúfam že som sa ťa nedotkla? 🙂 😒 nevedela som 😢 budem končiť idem k susede na chvílu tak sa neskor ozvem a dík za rady🙂pa

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 ked mas brat posledne balenie clostilu tak nechapem preco ti dal recept na tolko pregnylov?? 😕
ved ti staci kludne jedno a aj sa ho spytaj ze ci je tam tych ampuliek viac alebo len na jedno pouzitie ak bude viac tak by som to nekupila a hotovo
ale tvoj dr.je vazne divny mne vzdy vsetko vysvetli ze co sa bude diat a ako dalej pokracovat a ked mi predpisal pregnyl tak hladal ten najlacnejsi aby som vela nemusela platit a tebe da taku velku sumu a este povie ze preto lebo sa malo snazite???to co je za kravinu??!

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 nie nie nedotkla to je uz v pohode 😉 som zmierena aj tak sa nad tym nemozem trapit cely zivot

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 tak papa 🙂

lifinka
2. únor 2011

@kamillka100 dr, je fakt divný, já být tebou už jsem jinde....toto je přístup,jednou ti řekne, že máš PCO, pak že už ne, pak si kup pregnyl a je u toho nějaký zmatený nezdá se ti?Ztrácíš s ním čas....

lifinka
2. únor 2011

@veronicka33 já byla na laparce nic to není pak mi dal dr. 2x1 clostyl a bylo to! šla bych!ale rozhodnutí je na tvé straně, víš i se dlouho čeká na obj, termín a taky předoperační vyšetření...není to hned...

lifinka
2. únor 2011

@kamillka100 já také po dvou letech změnila dr, a tento je super a měla jsme to udělat dávno akrátila bych si cestu k miminku 😉 popřemýšlej, zeptej se kamošek ke komu chodí a tak... 🙂

veronicka33
2. únor 2011

@lifinka ešte som tu a kolko si bola v nemocnici?a sú potom nejaké bolesti alebo komplikácie môžu byť 😒 ?bojím sa toho ako čert kríža 😒

kamillka100
2. únor 2011

@lifinka asi hej, ale inu moznost nemam, co uz....pockam jeden mesiac bez clostilu a uvidim, pojdem do CAR do KE a uvidim co mi tam povedia, uz som na 100% rozhodnuta, ten pregnyl urcite chcem, aspon budem mat 100% ovulku, tak dam aj tolko penazi, co uz.... ☹ len nech pomoze 😉

lucka_0906
2. únor 2011

@kamillka100 Kami, ja cumim co mas za doktora?! Ako moze vediet kolko sa snazite? Urxcite to nesuvisi s poistovnou. Ja som tiez doplacala nejake 2 eura.. ked si to vyzdvihnes z lekarne, treba to dat co najskor do chladnicky. Mne to tiez vzdy pichla sestricka, sama by som to asi nezvladla. Aj ked mi lekarka vravela, ze aj na pohotovosti by to mali pichnut..
Inak co sa tyka toho Pregnilu.. ako vies, kedy si ho mas pichnut? Ja ked som mala folikul, taky velky ako ty teraz..nic mi nepichala lekarka. Az dalsie mesiac, ked mal okolo 20mm...
Kedy mas ist zase na folikulometriu?

lifinka
2. únor 2011

@veronicka33 v pondělí ráno mě vzali a v úterý dopol jsem šla domů, to víš, že to bolí, je to operace, ale tak 5dní vím, že se mi těžko slézalo z postele, bylo to jako bys strašně natrénovala břišní svaly a přehnala to s cvičením asi tak nějak, jinak komplikace jsem žádný neměla, víš jaá do roka od laparky měla pak slepák v 30tt a císař, ale řeknu ti, že kdybych to měla srovnat tak slepák byl horší už jen k vůli tomu, že jsem měla v bříšku miminko, který mě do rán kopal a já nemohla nic od bolesti...to bylo hrozné, laparke nee, ta byla ok.

kamillka100
2. únor 2011

@lifinka mame tu v BJ jedneho dobreho , vraj .....,ale kamoska ma tiez problem otehotniet a tiez to nejako neriesi, mne predpisal aspon clostil, ale jej nic a tiez ju nikde neposlal, na ziadne vysetrenie, snazi sa tiez okolo roka a vraj to je malo, zena za neplodnu sa povazuje , vraj ked sa snazime viac ako 2 roky, to iste jej povedal, my tu velky vyber nemame ☹

veronicka33
2. únor 2011

@lifinka fúúú tak Ivošek ti dal potom riadne zabrať,no budem sa musieť rozhodnúť tak ok zatím sa majte krásne neskor sa ozvem pekný den 🙂 dík

lifinka
2. únor 2011

@kamillka100 tak u něj počkej počkej tento měsíc, ale už se obj, i do CAR také jsou dlouhé obj, termíny aspoň u nás,...a držím pěsti, aby byl folík v pátek kolem 20mm a dali ti pregnyl a víkendové snaženíčko, aby přineslo úspěch 😉

kamillka100
2. únor 2011

@lucka_0906 mam ist este v piatok na folik. a uvidime aky bude velky , tak ho este nevyberam, pocka ma manzel v aute a zavolam aby mi ho isiel vybrat, aby som zbytocne nevyhodila peniaze, on to ma v karte a vraj mu chodia na kontrolu poistovne,tak neviem.........., tak som mu povedala, ze som ochotna zaplatit aj tolko, len aby nemal problem,

kamillka100
2. únor 2011

@lifinka dakujem, si zlatucka, ja som tam uz volala, povedali mi, ze musim byt ciste, bez hormonov, ze vraj mam prist na 2DC MS a dr. vraj je ochotny prist aj cez vikend, ze vraj mi urobia vysetrenia a potom urcia liecbu, asi mi budu robit svoje vysetrenia, ale ja skusim im povedat, ze take iste uz budem mat od endokrinologa, mozno to bude stacit, uvidime 😉 , nemozem sa dockat vikendu, prelezime cely den 😀 , vcera som manze. zbytocne vytrapila, bala som sa, ze ovulka uz bola 😀

lucka_0906
2. únor 2011

@kamillka100 okrem toho, ak ti folik nenarastie do urciteho rozmeru, nemopoze ti ani pichnuty pregnil.. Nechapem, preco ti ho uz predpisal?! A za tie prachy... Urcite zmen lekara, ak sa da. Ako pisala aj lifinka..stracas nim cas a zbytocne sa trapis ☹
Ja som tiez zhanala dobreho lekara a mala som stastie.. tak drzim paste aj tebe 🙂

nathali
2. únor 2011

@kamillka100 co je to za divneho dr. ved on ma na vyber ze co ti da kupit a ma tabulku ze ake druhy pregnylu su ake velke balia a este tam ma aj cenu napisanu aby mohol informovat pacietku tak ti kludne mohol dat to jedno balenie
a tiez by som od neho utekala kade lahsie ale ked vravis ze nemas na vyber tak ostan snad sa vam mimi teraz podari a ziadny CAR nebude potreba

lifinka
2. únor 2011

@veronicka33 bylo to děsný 5dní v nem po slepáku a pak 5dní doma, začla jsem krvácet nevěděla jsem odkud a rychle se jelo do nemocnice, a roztrhla se mi 15cm jizva po slepáku podotíkám je přes půl břicha), ale nééé celé jen po kouskách no tlačil se ven hnis a nebylo ho málo celých 800ml....a já už se ztrácela, tak mi to nařízli zaživa a vysáli to a měla jsem tam drény fuuuj...laparka tam máš 2vpich tak ynecelý cm a přes pupek zavedou sondu a do pochvy dají kontrastní látku modrou(takže násl, dny špiníš modře 😀 )a pak ti pupík zase opraví a máš ho nový 😀 😀 😀 tady máte fotku z 3.11.2007 a 30tt, břícho mám popraskané na to se nedívejte ☹

jania023
2. únor 2011

@kamillka100 kamilak vezmi cele balenie apodelime sa sa pojdme napoly..ja som mimo Sr a tu mi ho nedaju

nathali
2. únor 2011

@lifinka au au au au au ☹ to si si ale vytrpela :( no hlavne ze je to uz za tebou

lifinka
2. únor 2011

@kamillka100 tak teď nic až do pátku, aby byly zraléééé 😀

leeena_4
2. únor 2011

@lifinka to si děláš srandu 😨 kterej řezník ti to dělal? Chudinko, to sis musela užít, jak je to dlouho? Tak já mám taky slepák řežem, ale krásnou jizvu, kterou už ani nevidím, to je síla ☹

lifinka
2. únor 2011

@nathali taktak, já jsem to přežila a hned po probuzení jsem si chtla zda mi zůstalo tak velké břicho 😲 😢 zda se třeba Ivošek nemusel také narodit....a ten přístup byl hrozný, zhubla jsem tam 8kg za týden 😖

kamillka100
2. únor 2011

@nathali on mi povedal, ze je velke balenie, alebo mensie a dal mi to mensie, on je uz starsi lekar, tak asi som len jedna pacientka s takym problemom, som zvedava ake budu vysledky HP a uvidim co dalej, ale CAR to isti, som na 100% rozhodnuta

kamillka100
2. únor 2011

@jania023 ked mi ho inac nedaju, tak ja ho kupim a poslem ti ho zdarma, rada pomozem ludom, raz sa mi to mozno odplati 😉