Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
2. únor 2011

@leeena_4 je to tím, že jsem byla ve 30tt, veškeré orgány se dělohou vytlačily nahoru, takže tam byl i slepák, to jsem netušila, já myslela, že budu mít 5cm jizvu max dole pod bříškem tak jak to bývá, ale bohužel....nemůžu se na břicho ani podívat, je hrozný mám tam te´d důlky, protože jak jsem porodila to bylo také bolela ta celé pravá strana, jelikož se vyndalo dítě a vše sjelo do původního stavu a to teda taky dost bolelo, takže já mám doufám už vše vybrané...jen mám strach co to udělá s narůstajícím břichem víš? je to z 3,11,2007 30tt

leeena_4
2. únor 2011

@lifinka ahá, tak to potom jo, no chuďátko, užila sis své, to ses musela o malé hrozně bát. Teď už je to tři roky stará jizva, to už bude úplně v pohdě i s těhu bříškem 😉

leeena_4
2. únor 2011

holky, jinak máme výsledky spermiogramu a je to DOBRÝÝÝ!!!

lifinka
2. únor 2011

@leeena_4 snad jo, mám takové představy, že jak budu třeba v 7 měsíci, tak se to zastaví a nebude se více bříško kulatit, že to jizva dál nepustí, snad je to kravina, víš jak to myslím, blbě se mi to vysvětluje ☹

lifinka
2. únor 2011

@leeena_4 huuuuuuuuuuuuuuurááááááááááááááááááááá gratulujeme, krásná pozitivní zprávička!!!!tak to je opravdu super...

lucka_0906
2. únor 2011

@leeena_4 SUPER!!! 🙂 🙂 Gratulujem aj ja.. ak nam to nevyjde tento mesiac, tiez nas to caka ☹ 🙂

leeena_4
2. únor 2011

@lifinka určitě se to bříško nezastaví, nebuj, ale chápu po těch zkušenostech, že obavy máš. Být tebou začnu už raději mazat a kůže se umí vytáhnout do ooohromných rozměrů, tak nebuj 😉

děkuju holky a jsem ráda, že to máme za sebou, lepší i blbej výsledek, než nevědět. A ještě, když je výsledek skvělej, tak je to paráda 😵 😵 😵

jania023
2. únor 2011

@kamillka100 ja som minule poslala femibion na dve mesiace jedne kocke tak dufam ze jej pomohol..myslim si ze ti daju aj jednu davku pregnylu

lifinka
2. únor 2011

@leeena_4 raduji se s tebou nebo s vámi 😀 a zvládl to dobře ten odběr, já jsem jednou byla v čekárně a chlapy tam do té místnůstky chodili a jednou tam šla i přítelkyně pána, no někdy je to hrozné, ale můj naštěstí to zvládal dobře, že mě na spermiogramu nepotřeboval....

leeena_4
2. únor 2011

@lifinka děkuju, to je hezký 😵 jojo, prej byl za pár minut "hotovej" 😀 a taky mě k tomu nepotřeboval a prý ta kabinka byla tak malinká, že bysme se tam snad ani nevešli 😀

nathali
2. únor 2011

@lifinka no paaani 8 kg??? to je vela aspon ze je Ivosek zdravi a ty si tiez v pohode
@leeena_4 ahojky 🙂 jak sa mas??

nathali
2. únor 2011

jee ja som si tuto stranku vobec nevsimla 😅 vy ale piste ryychlo 😀
@leeena_4 supeeer moc gratulujem tak aspon viete ze na com ste a teba caka nejake vysetrenie??

puckal
2. únor 2011

@leeena_4 ahojky, gratuluji ke zdravým spermoníkům 🙂

puckal
2. únor 2011

Dneska mám teplotu stejnou, tak snad zítra to vyznačí ovu. Holky, když jste se snažili o mimi, chodili jste normálně někdo z vás darovat krev??? Já chodím už dlouho, a ptala jsem se, a řekli mi, že pokud jsem zdravá a zatím netěhotná tak můžu. že je tělo na to zvyklé. Tak nevím, ted mi totiž volali, že potřebují nutně mojí krev a já nevím zda mám jít....

lucka_0906
2. únor 2011

@puckal Skus tam zajst, uvidis. Ja som krv chcela ist darovat, isla som, vzali mi vzorku, vsetko ok, potom som isla k "prijimacej" lekarke a tam to skoncilo ☹
Ked som jej vravela, ze beriem Duphaston (co by nevadilo), pytala sa ma kvoli comu..ked som povedala, ze sa pokusame o mimi, povedala ze nesmiem darovat..vraj je to velka zataz na organizmus a telo musi byt odpocinute.

lucka_0906
2. únor 2011

@puckal podotykam, ze islo o moje prve darovanie krvi 🙂 Takze ako ti vraveli, ak je telo zvyknute.. mozno to nevadi.

leeena_4
2. únor 2011

@puckal já bych šla, to ti podle mě nijak ublížit nemůže 😉 obdivuju dárce - mě je blbě už když vidím stříkačku.
@nathali děkuju 🙂. Teď jdu příští pátek na utz na folíky, ale jinak krom dohledu mého gyndaře žádná další vyšetření nechystám. Teď jsem měla první vejce, spermijky jsou v pořádku, dáme tomu půl roku a uvidíme 😉

nathali
2. únor 2011

@leeena_4 tak to musi klapnut 🙂 ked su spermijky ok a ty su uz mala aj ovu a tak tomu uz nic nebraani 🙂

leeena_4
2. únor 2011

@nathali taky si říkám, jen to chce pár měsíců klídek a čas. Je to vlastně, jako kdbychom se snažili teprve měsíc, když předtím nebyla ovulka 😉

puckal
2. únor 2011

Tak já půjdu, co se může stát, jedině že se nebudu cítit tak se otočím a odejdu, já chodím od 18. ti a už mám několik medailí 😉 Začala jsem chodit kvůli mamace, byla na operaci a potřebovali velké množství krve večír, zavolali pár dárcům a hned přijelo asi 5 lidí....obdivovala jsem je, a když to zachránilo život mamce, tak můžu pomoct i já. Manža nechodí protože má hrůzu z krve a stříkaček...ten když se jen řízne tak jedem na pohotovost a odmlívá.

nathali
2. únor 2011

@leeena_4 no to mas pravdu daj tomu cas a klud a mimi tu bude ani nebudes vediet ako 🙂 maaam radost 🙂

nathali
2. únor 2011

ja si idem asi lahnut boli ma starsne hlava a som unavena akoby som ani nespala :(

puckal
2. únor 2011

@leeena_4 -přesně to si říkám taky, že vlastně ted od ledna se vlastně snažíme poprvé 😉 Tím že ovu byla, tak mě to uklidnilo že pćlostík zabral, ted ty 3 měsíce při clostíku s budeme snažit trošku víc v ovu, potom bude teprv u nás spermio a HP a když bude vše OK tak tomu dám do konce roku. Jediné co mě pořád dostává, jak kolem hodně známých jsou najednou těhu, i když nechtějí....a ten kdo chce tak si musí toto vytrpět. ale jak se říká kdo si počká, ten se dočká....

leeena_4
2. únor 2011

@nathali děkuju, já taky ohromnou 😵
@puckal postup schvaluju 😉 je třeba to brát z té lepší stránky, že 7 měsíců snažení vlastně nebylo snažení, když nebylo vejce, že.. 😀. A s těmi těhu okolo je to šílený a nespravedlivý, to souhlasím. Člověk s nimi jeden měsíc mluví a néé, my děti nechceme, až tak za dva roky a vidíš ji za čtvrt roku a ona už je těhotná 😀. Nojo, já to občas ořvu a pak jsem zase v pohodě 😉

puckal
2. únor 2011

@leeena_4 Naštěstí ještě neřvu ale je to nefér. Mám slzy vždy na krajíčku ☹ Ale vím, že bude líp. Ted plánujeme dovču na jaro, bud paříž nebo k moři, chtěli jsme egypt, ten padá, tak asi kanáry 😎 Manža si potřebuje odpočinout z práce a ze stavby baráčku, a prý poslední dovolená ve dvou 😉

vera_j
2. únor 2011

@leeena_4 dobré ráno holky a leeena tobě gratuluji 😉 teda spíš manželovi 😀 že je to v pořádku....já jdu v pondělí ráno na utz tak jsem zvědavá co tam bude 🙂

leeena_4
2. únor 2011

@puckal to je moc dobře, že někam jedete, taky o tom přemýšlíme - přesně - poslední dovča ve dvou 😵
@vera_j vyřídím 😀. budu držet palečky, kolikátý DC budeš? já jdu příští pátek a to budu 11DC

vera_j
2. únor 2011

@puckal jojo dovolená, taky jsme chtěli Egypt, odpočinout si od stavění baráčku a poslední dovču před miminem... 🙂 ale víš co si myslím, že až to v egyptě ustane, tak zájezdy budou levnější 😉

leeena_4
2. únor 2011

Já byla v Egyptě v roce 2008 s prací a jsem moc ráda. Byli jsme i v tom muzeu, do ho teď rabují a ničí :-/

puckal
2. únor 2011

V egyptě jsme už byli na svatební cestě ve Sharmu, krásné rybičky, šnorchlování, a výlet jsme měli do Jeruzaléma....nádhera, ale ted jsme chtěli jet hlavně kvůli káhyře a pyramidám....tak nevím, jak to tam bude vypadat.