Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
2. únor 2011

@lifinka Ahoj pane bože chúda to kto ťa tak doriadil to bola ale škaredá jazva 😠 ale hlavne že bol malý aj ty v poriadku 😉 fúúú tak to si mala pekné tehotenstvo ked ešte aj slepák do toho prišiel 😉 a ja no uvidíme čo povie dr a zariadime to aby tučo najskôr bolo 😲

veronicka33
2. únor 2011

@leeena_4 tak to je super gratulujem a už nech sa podarý 😲 len bábenko

veronicka33
2. únor 2011

jááááááj strašne ma pichá v lavom vaječníku sakra čo to? ☹

jania023
2. únor 2011

@veronicka33 moja niesi sama ..ja uz idem pomaly prasknut..brucho mam ako keby som sal rodit a vajecnik boli jak des 😢 ja som pred mn 4 dni tak neviem ci je to normalne po clostile?

lucka_0906
2. únor 2011

@jania023 zrejme to moze byt Clostilom..ja som mala minuly mesiac rovnake bolesti..asi tyzden pred MS

linka
2. únor 2011

@lifinka och moja,ty si si toho tiez uzila ☹ ta jazva ma desi,brrr ☹
@leeena_4 gratulujem k spermiogramu 🙂
@nathali tebe k ovulke 🙂

linka
2. únor 2011

@veronicka33 co sa s tebou deje? ☹

ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/331836
dnes mi brali zase krv,na nejake hormony,som zvedava na vysledky 😔

nathali
2. únor 2011

@linka paani tak ty mas zas kraasne teploty 🙂 tak snad to teraz uz vide 🙂

lifinka
2. únor 2011

@veronicka33 jojo, bylo to těžké období a bolavé 😔 , ale vím, že už mi aspoň v tomto těhu slepák nehrozí...

lifinka
2. únor 2011

@linka ahojky, no hlavně, že už to máme za sebou, víš...radši nevzpomínat, dostala jsem se k tomu, abych Veronicce, dodala odvahu, že laparka je někdy lepší než slepák 😅 😕

linka
2. únor 2011

@nathali bodaj by si mala pravdu 🙂 ale vsetkym nam,ktore sa snazime 😉
@lifinka jeej ty uz mas 7tt 😵

lifinka
2. únor 2011

@linka také jsem si dneska všimla 😅 7tt 😉

jania023
2. únor 2011

@lucka_0906 tak dufajme ze to bude ono...vsetko vo mne praska crievka a tak ☹ divny pocit..a k tomu este som nafuknuta jak min. v 5mesiaci a bolia ma vajecniky no super uz len mn mi chyba a je to komplet ☹

nathali
2. únor 2011

co porabate babulky??
ja som chcela spravit palacinky lebo mame chut na nieco sladke ale nejak sa mi do toho nechce 😅

linka
2. únor 2011

@nathali palacinky mame tiez doma radi,ale tolko sa s nimi nababres a zje sa to za par minut ...

nathali
2. únor 2011

@linka no ved to 😀 a priatel mi este aj kradne ked spravim a otocim sa tak zas je tanier prazdny a ide ma roztrhat lebo tam stojim a ziadny vyslodok 😅 😀

linka
2. únor 2011

@nathali 😀

jania023
2. únor 2011

kocky tak ja som nakonic ten test urobila...a je negativny dnes som 11 dpo takze sa ide do dalsieho kola 😢 keby aj bolo tehu tak by test uz bol pozitivny 😢

nathali
2. únor 2011

@jania023 napisala som ti IP snad aspon troska povzbudi este neni neskoro 😉

gabriellka
2. únor 2011

ajojte som v tejto rubrike "nová" tak sa chcem spýtať či máte niektorá pozitívne skúsenosti s clostilom. nechce sa mi čítať celú diskusiu, lebo je tu toho fakt veľa. beriem ho druhý mesiac...nejaká tehulka by mohla dať trošku nádeje a energie 😉

nathali
2. únor 2011

@gabriellka ahoj s vitaj u nas 🙂
urcite su dobre skusenosti s clostilom pocula som vela pozitivneho 🙂 a tehulku tu mame je to lifinka ale teraz tu asi neni

aduskatt
2. únor 2011

@nathali ja som sa prave dogulala z prace a zbastila gastanove pyre🙂)

veronicka33
2. únor 2011

Linka ja neviem čo to je🙂ms stále nikde snád už zajtra dorazí 😒 mám strašnú chuť na pivo zvlášne nie?inak máš krásny grafík ržím palce a testom tiež nech dobre dopadnú.Musím písat takto lebo som na druhom pc a tam mi moc koník nefunguje 😒

nathali
2. únor 2011

@aduskatt mnaaam gastany milujeem 😀 nerob chute pssst 😉
@veronicka33 no a mozno ms nepride 🙂 nemusi byt ukazkovi graf aby zena bola tehu nie?? no som na teba zvedava 😉

aduskatt
2. únor 2011

@nathali ved to, ze aj ja...som na ich nejak zavisla v poslednej dobe.........este mam v mrazaku jednu kocku.a v chladnicke 4 misky🙂poslem?🙂)

nathali
2. únor 2011

@aduskatt hm........... no tak daj 🙂 som zvedava ze v ako stave mi to posles 😀
ale asi si cez tyzden aj ja kupim pyre normalne si mi chute spravila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronicka33
2. únor 2011

nathali ja sama som zvedavá,neviem či graf musí byt nevyznám sa v tom,mužík sa ma pýtal dnes či mám ms ja že nie a on no tak si tehu🙂joooooj jaka by som bola šťastná🙂ale uvidíme necháme sa prekvapiť ked nie tak neva pojdeme do dalšieho kola a bude🙂

aduskatt
2. únor 2011

@nathali ja som si po mesiaci povedala, ze dost.vydrzala som tyzden bez toho a zas kupila slahacku a gastany a vcera uz struhala ako o zivot🙂

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 je fajn ze to tak beries 😉 a netlacis na to ale uz to musi vijst ved si s teba nemoze telo len srandu robit 😕
no drziim palce aby na testiku uz boli // 😉

nathali
2. únor 2011

@aduskatt noo zas ja som az taky milovnik neni 😀 ale mam to rada ked si na to nespomeniem ani mi to nechyba ale jak zacnes o tom tak mi sliny tecu 😅 😀