Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
3. únor 2011

@jania023 ja viem ze nestresujes to ja stresujem 😀 moc vam baby drzim palce aby vam to vyslo 😉
@chersi no laparoskopia je dobry napad co som pocula tak baby potom oteh. jedna radost 😉 🙂
a je super ze mozes ist k tej istej dr. 🙂

nathali
3. únor 2011

@jania023 tak to ma mrzii ze je zas testik negat. ☹ tak snad dalsie snazenicko uz bude uspesnejsie 😉

kamillka100
3. únor 2011

@cabalkova no neviem co mi teraz bude dr. doporucovat, idem este zajtra na kontrolu, ci dorastol vacsi a ked hej tak mi pichne pregnyl, v nedelu by mala byt ovulka podla vypoctov a velkosti folikula a potom neviem....ozaj neviem co bude dalej, ale urcite pojdem do CAR, len musim pockat kam budem cista, bez hormonov, aspon mmi tka povedali, nemozem nic brat

cabalkova
3. únor 2011

@kamillka100 Fakt? Tak ja sla poprve do CARu v cyklu, kdy jsem brala clostik, co mi napsala obvodacka... a hormonalni profil mi delali hned v dalsim cyklu... ale mozna je to vsude jine.

kamillka100
3. únor 2011

@cabalkova neviem, ale volala som, ze chcela by som ist len na konzultaciu a oni mi povedali, ze mam prist na 2DC menstruacii a ze mi zrobia vstupne vysetrenie a upozornili ma, ze nesmiem brat ziadne hormony, ze mam odmenstruovat a cely cyklus byt cista, tak asi kazde jedno centrum je ine, ale nechapem naco mi budu robit testy,ked ja si teraz robim u endokrinologa, asi chcu mat svoj HP
nevies ked mi zajtra pichne dr. pregnyl, kedy by mi malo prasknut folikul, do kolkych dni?

zuzka1.
3. únor 2011

nechcem testovat, lebo ked bude len jedna nechcem to etse vidiet😀DDD

a inak by som bola len 3tt a 3 dni, mne ukazalo predtym tehu az tt 6dni, ked som si robila 4tt, nebolo tam nic, tak pockam ked aj tyzden, ked mrcha nepride.

cabalkova
3. únor 2011

@kamillka100 Kamilko, folikul praskne v prumeru do 36 hodin od aplikace Pregnylu.

kamillka100
3. únor 2011

@cabalkova aha, tak ked mi pichne zajtra, ale zajtra by som ho mala mat cca 19mm, moze ho mi pichnut aj ked bude mensi? pytam sa, ze kedy to mame skusat 😀 , aby sme to stihli, lebo v sobotu ideme na oslavu 😀

cabalkova
3. únor 2011

@kamillka100 Kamilko, vzhledem k tomu, ze spermonici si u tebe radi pockaji, zkousela byt to vecer v den, kdy ti ho pichne, plus bych to posychrovala ten nasledujici den rano. 🙂

kamillka100
3. únor 2011

@cabalkova a myslis, ze mi moze zajtra aj prasknut, lebo nam kazal dr. skusat az v sobotu, zajtra budem len 12DC a folikul nebude az taky velky, no uvidim, mozno vyskusame aj zajtra, len ci to manzel zvladne, zajtra vecer a hned rano a zase vecer a to iste aj v nedelu na 14DC 😀

leeena_4
3. únor 2011

@kamillka100 pane jo, to je věda, co? 😀

cabalkova
3. únor 2011

@kamillka100 Kamilko, kdyz se pichne pregnyl, tak folikul proste praskne bez ohledu na velikost, takze bych se ridila jen a jen casem od aplikace Pregnylu. Jak jsem psala, k ovulaci dochazi prumerne za 36 hodin, u nekterych holek driv, ja mela treba vysledovano, ze u me az tak za 40, ale proste tabulkovy prumer je tech 36.

zuzka1.
3. únor 2011

@kamillka100 v CAR robia lepsie doslednejsie testy. preto si chcu robit vlastne.

a ked folik nebude mat aspon 20mm, nie je to na plodenie, ale zase ked budes len 12DC a bude mat nejakych 19mm, kludne moze este dorast, to by mal zhodnotit dr.
viem, ze sa to robi aj tak, ze ke dna merani nie je folik dost velky, chodi sa na folikulometriu par dni po sebe a sleduje sa, alebo sa podla predpokladu ak narastie, zena si pichne pregnyl sama. Aj tak sa to robi.

jania023
4. únor 2011

ahoj kde ste vsetke??moj grafik sa nehybe je stale na teplote 37,1
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

gabriellka
4. únor 2011

jania 023 😀 tak to je super...

zuzka1.
4. únor 2011

@jania023 na ved sa to nakoneic podari, ci??? 😉 😉 😉

lifinka ty si bola tiez chora na zaciatku tehu, ze?

ja som origos chora, bola som aj pri Samkovi, prsia bolia, dnes som 27DC 😖

kamillka100
4. únor 2011

ahojte baby, som taka stastna 😵 😵 😵 , moj folik je na 12DC 20mm, dnes mi dr. pichol pregnyl, ale mame to skusat az v nedelu, pondelok, tak dufam, ze sa uz podari, len mi povedal, ze mam nevyhodu, mam otocenu maternicu a vraj spermie mi ostavaju v posve a neidu dalej ☹ , ale vraj mi drzi palce 😵

kamillka100
4. únor 2011

@jania023 ahoj, mas pekny graf a testila si? ci este nie, uz by ti malo ukazat 😉

zuzka1.
4. únor 2011

@kamillka100 ja mam tiez otocenu maternicu a nic i take dr nehovoril.

ale gratulujem velmi prevelmi 😵 😵 😵 a hor sa na to hned zajtra, pozajtra😀DDD

kamillka100
4. únor 2011

@zuzka1. on mi to vysvetloval, ze cipok mam smerom hore a vraj zabranuje spermiam dojst tam kde to ma byt...aspon ja som ho tak pochopila, mame to skusat zo zadu 😀 ta asi tak.........., ale sestra ju ma tiez tak otocenu a otehotnela na prvy sup, tak teraz neviem, treba skusat a skusat, cely vikend prelezim v posteli 😀

zuzka1.
4. únor 2011

@kamillka100 tiez Samik bol na prvy sup 😉

kamillka100
4. únor 2011

@zuzka1. ked ma vyjst, tak to bude aj na prvy sup, spermie si cesticku najdu, budem skusat vsetko aby to uz konecne vyslo 😀 , joj aka som stastna 😵 😵 😵 , konecne mam potvrdenu 100% ovulaciu , len aby sa podarilo ☹ , to stastie opadne na 28DC, ked dojde mrcha

jika10
4. únor 2011

Ahoj holky, tady je muj dnesni grafik, uz s vyznacenou ovulkou. Tak a ted dej se vule bozi 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/333757

nathali
4. únor 2011

ahojky babulky 🙂
@zuzka.1 no tak u teba to vyzera vaazne super 😉
@jania023 no to su super teploty 🙂
@kamillka100 gratulujem k foliiiku to je parada tak mozete na skocit 😉 🙂
baby ja mam z vas taku radost 😉 tak zeby to nakoniec dopadlo skvelo??no drziim vam palce 😉

baby mam problem, neviem co sa zas deje s mojim telo ☹ vcera vecer som mala v podbrusku taku strasnu bolest alebo skor pichanie tak som si lahla pokrcila nohy a preslo to a na wc ked som bola tak som spinila len troska tak do ruzova a dnes na wc som spinila zas o nieco viac ale na ms je este skoro nie? som len 22DC ach jaj ☹
tu je aj graf http://www.fertilityfriend.com/home/331739

nathali
4. únor 2011

Tabulka 4.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....46DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......37DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r......37DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....36DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž.................28DC...(PC30dní)
pici..................27r....snž.....25m.....28DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......25DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........22DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........22DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......19DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........19DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........18DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........14DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................13DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........9DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........9DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.........5DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........4DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž..14m.............3DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....7tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......6tt..........(snž..3r)

jika10
4. únor 2011

@nathali A nemohlo by to byt treba uhnizdovani mimiska??? Drzim palecky

nathali
4. únor 2011

@jika10 ale ze by to bola az taka silna bolest ?? no ako koli mimisovi vydrzim vsetko len nech tam je a nech vydrzii
pozeram ze si aj ovu testik robila a FF ti ovu potvrdil tak snad to vide 😉 drzim palce

kamillka100
4. únor 2011

@nathali aj mne sa zda, ze to moze byt zahniezdovanie, drzim palceky aby to bola pravda a nech sa poriadne zahniezdi, dnes len pozitivne spravy 😵

lucka_0906
4. únor 2011

@kamillka100 gratulujem! Ja som sa tiez tesila ako mala, ked mi folik narastol.. male vitazstvo 🙂
Inak jedna kocka tu na MK ma tiez otocenu maternicu a ze jej lekar poradil, aby sa po sexe otocila na brucho, nie ako "ostatne" nohy hore 😀 Ale ktovie..to som len raz citala...

leeena_4
4. únor 2011

@nathali ahojky, může to být zahnízďování, ale u toho většinou klesne teplota dolů, tak nevím. Měla jsi to špinění už někdy?