Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
5. únor 2011

ahoj uz ste niektora vydeli den pred mn vytekaz sliznicu taku tu ako bielok tahavu??ja som bola na vecku a vyslo zo ma take cudo sloznica cira a kusom v tom krvave taka cierna krv v tom primiesana ale ina na istej casi druha je cista..skusla som aj potom ci este nieco nevijde ale nic ..ziadne pocity na mn vsetko prestalo brucho plocha ako keby uz mn bola..divne nie??uz aj prsia prestavaju boliet

lucka_0906
5. únor 2011

@aduskatt Kedy nemas moznost? 🙂 Zajst k lekarovi?? Niektori, zrejme ako Linka to brali sportovo, nic ich nesurilo, uzivali si jeden druheho a cakali, ze sa zadari. Lenze cim sme starsie, tym nas to viac trapi a otehotnenie moze byt tazsie..preto volime mozno zajst co najskor k lekarovi.

jania023
5. únor 2011

@nathali no tak to mas pekne ja som spala aj za teba..ako babatko🙂)

nathali
5. únor 2011

@jania023 tak super ze si sa vyspala 😀 ale ja som problem spat nemala nikdy len neviem co sa stalo??asi som sa cez ten tyzden prespala 😅 😀 a vobec sa necitim unavena 😉

nathali
5. únor 2011

@jania023 a co tak skusit testik??niektorym babam ciarky nabehuju neskor a tie tvoje teploty su vazne pekne!! 😉

jania023
5. únor 2011

@nathali neviem akurat m zacalo pobolievat brucho tak uz asi pride mn aj ked je teplota vyskola..dnes 37,1

nathali
5. únor 2011

@jania023 neverim ze sa ti ms rozbehne ale uvidis no som na teba zvedava a drzim palce 😉 🙂

jania023
5. únor 2011

@nathali uz zacinam aj ja byt zvedava na ten zaaazrak co sa deje 😀 😀 no ved uvidime ved mam este 2 dni tak to uz nejako vydrzim

lifinka
5. únor 2011

dobré ránko 😉 tak jsem poslala mm s Ivoškem do města k holiči 😎 a v klídku si vařím...
nathali, tak ty jsi nespala? Mě se zase chtělo spát, ale Ivošek stále křičel ze spaní,že na něho spadla závora a pak zase že ho koušou hadi....no myslela jsem, že mám infartky, tak jsem se ho lekala, tak spinkal dnes s námi, chudáček a ráno si to pamatoval a stále vykládal 😅 bylo mi ho líto, někdy se zase nahlas směje, a to se směji i já 😀
co nového???

nathali
5. únor 2011

@lifinka ahoj 🙂
tak to ste malu rusnu noc joj chudacik maly to musela byt strasne pocut ho kricat ☹ ale nastastie to bol len zly sen 😉
a co dobreho varis??ja zatila nic lebo pojdeme s priatelom este len na nakup a vobec neviem co mam varit 😒 sice polievku som robila vcera ale co dalej ..... 😅

lifinka
5. únor 2011

@nathali polívku zelnačku, máme z večera a čínu a rýži, už jím polívku, no jak to se mnou dopadne, jím, kdy chci 😕 my jsme si včera k večeři koupili pochoutkový salát a pletýnky pečivo, jednou za čas to nevadí a Ivoškovi stačila polévka...

nathali
5. únor 2011

@lifinka mnam ciiina tak na tu mam aj ja stranuu chut 😀 nasla som nejaky recept ze pekingske kura ci take nieco a chcem nakupit kopu zeleniny do toho a zemiaky ma uz nebavia jest a ryza uz dlho nebola
no a ty aspon jes 😉 😀
no mne nejak nechuti dnes rano som sa musela nutit zjest maly kusok chlebika so syrom sunkou a paprikou (som si povedala ze ranajky budem mat kazde rano) a priatela to vzdy strasne vytaca lebo on si hned mysli ze mam dietu 😅 😀

kamillka100
5. únor 2011

ahojte baby, moja *BT je divna

http://www.fertilityfriend.com/home/333213
dufam, ze ked to dnes vyskusame, ze sme to este neprepasli ☹

lifinka
5. únor 2011

@nathali no vidíš a já místo snídaně rovnou obědvám 😀 že se nestydím 😀 😀 😀

lifinka
5. únor 2011

@kamillka100 ahojky, třeba budeš mít ovu na dnešek podle teploty, i 36,6 někdy může být ovu neboj, dnes ale určo to radši pojistěte

kamillka100
5. únor 2011

@lifinka ok, dnes vecer to urcite poistim, drz poriadne prsty, zajtra rano a aj vecer 😀

nathali
5. únor 2011

@lifinka to nevadi ze uz obedujes 😀 hlavne ze jes 😉

nathali
5. únor 2011

@kamillka100 ja na teba tiez budem mysliet aby vam to vyslo ved uz mas aj pregnyl a myslim ze ovu sa pomaly hlasi 😉 🙂

lifinka
5. únor 2011

@kamillka100 to víš, že budu, už tu musí být další těhulka, už je únor!

lifinka
5. únor 2011

@nathali 😀 a kdo za mě bude shazovat kilča 😀 😀 😀 😝

kamillka100
5. únor 2011

@nathali dakujem velmi pekne 😉

kamillka100
5. únor 2011

@lifinka dakujem velmi pekne 😉

lifinka
5. únor 2011

@kamillka100 bylo by to hezké, kdyby to vyšlo, už bys neměla tolik trápeníčka, že? A mohla se soustředit na miminko...

nathali
5. únor 2011

baby ja verim tomu ze tento mesiac tu budeme mat dalsie nove tehulky 🙂 no ako by to bolo tak pekne to v januari zacalo tak snad to teraz nezostane na jedom bode 😉 🙂

lifinka
5. únor 2011

@nathali každý měsíc aspoň dvě těhulky a do konce roku jsou všechny těhu a nezlobila bych se, kdyby jich bylo měsíčně i více, co holky 😀 která je na řadě? Nathali, kamilka a kdo?

lifinka
5. únor 2011

ještě jania 😉

nathali
5. únor 2011

@lifinka 😀 zlataaaaa snad mas pravdu
no myslim ze jania023 asi tehu je len nechce testovat nas napiiina 🙂

zujka2
5. únor 2011

Dievčatá, mám jednu otázku. ako to vlastne je? nizka teplota - potom zvyšenie pri ovulke - a ak dôjde k oplodneniu tak sa musí stále držať teplota hore?? po ovulke neklesá?? nerozumiem tomu ☹

zujka2
5. únor 2011

@lucka_0906 Luci, ja sa niekedy cítim ťažko pri kamoškách s babatkami. ich hlavná tému sú bábatka a ja sa odrazu cítim veľmi prázdna. aj napriek tomu, že im to hrozne prajem, teším sa, tak niekedy ma to tak zabolí :(( cítim sa potom previnilo a hrozne :((

gabriellka
5. únor 2011

lucka 0906 beriem ho druhý cyklus a bud. týždeň by som mala dostať (resp.nedostať) ms. Ale snažíme sa už niečo vyše roka 😒
problém je v tom, že mi min.týždeň kolegyňa povedala, že som tehotná. Že vraj to na mne vidí. Počula som už o takých ľudoch, ktorí to "ževraj"vidia. No a ja som sa na to nahaluzila, vlastne s tým totálne počítam, vyrátavam si termín pôrodu a ak bud.týždeň dostanem tak budem veeeelmi sklamaná 😢