Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 ale ja uz spinim a nespinim takto tri dni ako dlho trva hniezdenie?? aj brusko citim troska ale zatial sa snazim na to moc nemyslet

jania023
6. únor 2011

ahoj tak ja som dnes mala strasnu noc od druhej som s kazdu hod budila tak o 5h30 som merala bt a ta bola 36,8 ale to som uz hod nespala ale nemerala som skor lebo bolo skoro ja meraim inak okolo 7hod..potom som este zaspala a zobudila som sa o 8h a tam som hnd zmerala mala som 37,3 takze ktoru napisat??

jania023
6. únor 2011

@zuzka1. ahoj nekupuj clearblue le ten vysledok tam je iba kratko zobrazenya potom uz nic nebudes mat ziadnu pamiatku ☹

kamillka100
6. únor 2011

@nathali joj, to ti neporadim, ze ako dlho sa babo zahniezduje, ale pocula som, ze to netrva len jeden den, ono sa stale zahniezduje hlbsie a hlbsie, tak dufam, ze to nebude nic vazne, ale myslim si , ze teraz to uz vyjde a budes tehulka, minuly mesiac sa podarilo, len sa neudrzalo, tak mas istotu, ze nie si neplodnal a ze mozes kedykolvek otehotniet, drzim vsetky prsteky 😉

nathali
6. únor 2011

@jania023 ja by som zapisala tu co si namerala v 8 hodine lebo ked merias o siedmej tak ta hodina az tak moc nevadi 😉
@kamillka100 no ved uvidim ze co bude dalej ale dakujem ze na mna myslis 😉 🙂

lifinka
6. únor 2011

@jania023 napiš první tepl.

jania023
6. únor 2011

@lifinka pisala som tu druhu...pri tej prvej som nic nespala vlastne som bola uz hod a po hore len bolo este skoro na meranie a aj o 5hod 30 s mi zdalo skoro ale zvedavost je zvedavost..pozri grafik len neviem preco ta gulka je priesvtna viete dala som aj sleep draiving tak asi koli tomu ci nie??
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

kamillka100
6. únor 2011

no baby uz mam aj zvysenu riadnu teplotu 37,2, tak ja mam riadnu smolu ☹ , mam sancu traz otehotniet?ale asi nie ☹

lifinka
6. únor 2011

@jania023 průsvitná je proto, že teplota nebyla měřená v daný čas, je to jakože odchylka od normálu, jinak graf super! už bys mohla testnout!

nathali
6. únor 2011

@jania023 no grah je uuuzastnyyy 🙂 a kedy testnes??ja som na teba zvedavaaaaaa 😀
@kamillka100 je to len zvysena teplota tak sa neboj a myslim ze ked je vajicko je sanca na oteh vzdy 😉 🙂

lifinka
6. únor 2011

@kamillka100 nemusíš být nemocná, při těhu stoupá i teplota, ale uvidíš...

jania023
6. únor 2011

@kamillka100 preco si mylis ze 37,2 ne nejako esxremne vela??ja som mala rano 37,3 a chora sa necitim 😀 nestrachuj len sup nato 😀 😀 cim viac si myslis ze to nevijde tym vecsia je sanca 😀 😀

kamillka100
6. únor 2011

@nathali myslis?????????normalne mi je do placu ☹ ked sa dari, tak sa dari ☹

jania023
6. únor 2011

@lifinka ty uz nemeras bt??ukz nam grafik nech mozeme porovnavat 😀

kamillka100
6. únor 2011

@jania023 ale ja som si merala riadnu teplotu a mala som zvysenu a boli ma aj hlava, ako keby na mna nieco liezlo , ale teraz som si zmerala teplotu zase pod druhou rukou a mam 36,5, chapete to??? ten moj teplomer nie je presny, asi najlepsi bude ortutovy

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 nozno ti len teplota kolisa alebo je teplomer zly
hlavne sa neboj uvidis ze za chvilku nam budes pisat ze ake mas ty kraasne // 😉 🙂
@jania023 ty nas ale napinas 😀

verglesitka
6. únor 2011

@zuzka1. Ahoj,jojo,ale ja bych podle rozpisu mela jeste pet dni brat ten utrogestan,ale kdyz uz treti den krvacim,tak nevim jestli to ma vymenit za clostik?ten mam brat treti az sedmy den....Mam to cele prehazene.....

jania023
6. únor 2011

@lifinka
@nathali ja uz nebudem testovat zajtra mam dostat mrchu tak uz pockam do zajtra pozajtra a ked nic tak testnem v stredu

jania023
6. únor 2011

@verglesitka urob si najprs testik lebo keby si bola tehu tak nemozes brat clostil

lifinka
6. únor 2011

tu je můj graf, no přestala jsem měřit od té doby, co mě v den ms klesla teplota a já se lekla, co se děje, že jsou snad TT falešné, ale pak jsem schovala teploměr, ale nedalo mi to a večer teploměr vytáhla ze skříně a ráno změřila a pár ní také jsem ještě měřila, ale pak jsem si řekla, zže to už stačí, bylo mi už zle dopoledne, tak to bylo se mnou a bradavky mě strašně jednu dobu pálily a kříže děsně bolely, jako nikdy...teď je mi už týden dobře, jen prsa bolí na dotek
😉

http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34

nathali
6. únor 2011

@jania023 ako mas pravdu tak pockame s tebou na to ze ms nepride 😉 🙂 moc drziim palceky 🙂

kamillka100
6. únor 2011

@nathali joj keby si mala pravdu, no uvidime, tak ma boli chrbar, lebo lezim na bruchu uz vyse hodiny a s jednou rukou pisem s vami, ale este musim vydrzat, ta moja maternica je strasna 😀

jania023
6. únor 2011

@kamillka100 ja sa pamatam ze ked som bola tehu tak som to zistila tak ze na mna liezla chripka noooo a nakoniec to nebola chripka ale tehu 😀 nestresuj a sup nato..aj keby si bola chora tak to vajko sa neoplodni,oplodni sa iba v dobrych podmienkach tak sa neboj nebola by si jednina tehu a chora 😀 len neber ziadne lieky a pojde to...ja sa pamatam ze som chodila aj do solaria rve 2 tyzdne tehu lebo som nevedela e som v tehu a vobec to neprekazalo..

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 nie aby ta seklo 😕
no ja na bruchu lezat nemozem vcera som tak chcela pozerat film a nevydrzala som dlho boli ma podbrusko a musim si lahnut na bok

kamillka100
6. únor 2011

@nathali ja uz skusam vsetko, mne dr. povedal, ze po styku mam lezat na bruchu aspon hodinku, lebo mne zabranuje prechod spermii moj krcok, tak ho mam blbo polozeny, ale uz ozaj dlho 😀 nevydrzim

jania023
6. únor 2011

@nathali je mi to v podstate jedn ci pride a asi bi bolo aj lepsie keby pisla lebo idem na svatbu v lete a kedze by so bolo uz vysoke stadium tehu tak by som nemohla ist...uz som vyzbrojena na dalsie kolo lieky a tak takze sa uvidi co bude...aj sa pamatam ze som mala problem z teplom v zime som sa sprchovala iba v ladovej vode a z kupelky som dal robno na balkon tak mi bolo teplo a to bol januar..no toho sa bolim ze ked budem tehu tak to budem mat to iste ae niekedy v july a umrem od horucavy...ja som otehot.prvy krat v july takze letu som sa vyhla..tak neviem trocha sa bojim 😢

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 ked ti to poradil dr. tak fajn ze to aj skusas ved nic neni na zahodenie ze?? 🙂 a tento mesiac to uz klapne 🙂 ved nemozeme nechat februar bez ciarok na testiku 🙂

nathali
6. únor 2011

@jania023 ved uvidis ako to vsetko dopadne ale verim ze ked by si videla ciarky tak sa tesis ako male decko s toho 😀 a nejake teplo ti bude ukradnute a na svadbu si kupis vejar aby ti nebolo tak teplo 🙂

zuzka1.
6. únor 2011

@verglesitka neber clostik, ber utrogestan, vysad. mala by rist mrcha, priadne nemas cislo na dr.? podla davkovania dr
clostyl si nedavaj, ten je na ine veci.

verglesitka
6. únor 2011

@jania023 testik jsem si udelala,tehu nejsem....ale jakoby nevim zad tohle krvaceni mam brat jakoby menstruacni....podle toho bych si dnes mela vzir clostik,ale zase bych nemela zadnou pauzu,protoze ten utrogestan jsem jeste v patek mela dvakrat denne....