Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

verglesitka
6. únor 2011

@zuzka1. ja prave ovulaci nemam,proto mi bylo vysvetleno,ze utriogestan na podporu sliznice a clostik abych mela ovulaci

zuzka1.
6. únor 2011

@verglesitka hej tak to je.

jania023
6. únor 2011

@nathali ved jasne ale viez ze ake sme my zeny nevieme co chceme🙂)ja osobne uz ani nechcem druhe lebo maja mala je uz velka ale len koli nej sa snazim ..nechcem aby ostala v zivote sama ked my sa uz pominieme..ja pochadzam z 3 deti takze nech mala nieje sama..viem ze jedno dieta viem aj zabezecit do zivota ale druhe to bude tazko..ale ved nejako to zvladneme-nie? 😀 malu som minule pristihla ako listuje katalog na oblecenie a pri kazdom malom dievcatku povedalaze....aj takto bude vyzerat moja sestra a otocila stranu a na dalsej to iste a to iste 😀 blo to chutne a to bolo to co ma vlastne posunulo dopredu..inak som bola spokojna z jednym krasnym zdravym babatkom..

verglesitka
6. únor 2011

@zuzka1. utrogestan mam brat 16.-25. den cyklu a clostik 3.-7. den....ale ja ten utrogestan brala a v patek coz byl 20. den cyklu jsem zacala krvacet a to uz trva treti den...a podle rozpisu ten treti den,uz mam zase zacit brat clostik.....tak ja nevim,jsem z toho zmatena...doktorka ordinuje az od utery a to uz by je pozde 😒

jania023
6. únor 2011

@verglesitka skus zavolat na pohotovost a tam sa opytaj lebo ked to neni mn tak sa nema brat..pri utrogestanu alebo dufastonu je caste krvacanie ale nieje to mn tak ty musis vediet aku ma to tvoje krvacanie intenzitu ci ako mn ci skor iba spinenie..

verglesitka
6. únor 2011

@jania023 ja prave sedm let brala ntikoncepci,pri ktery jsem mela mentruaci jako hodinky presnou,ale v listopadu jsem ji vysadila a 40 dni spinila v kuse,tak mi daly leky a krvacei se zastavilo,pak jsem mela vyckat na mentruaci,ktera prisla hned za dva dny a sla jsem na krev,podle vysledku mi prave doktorka udelala tady ten rozpis.....ale krvaceni je to silne,neni to jen spineni prave....ja to mam cele prehazene proste....ale zkusim nekam zavolat...dekuji

zuzka1.
6. únor 2011

presne ak ise jania, xlostyl sa bere len pri menzese. ja som pri dufiku tiez krvala slabsie ale hej asi cely cas jak osm to brala. teraz nie, ale predtym hej, je to aj v neziaducich ucinkoch., doberes do 25 DC a potom pauza. ma prist menzes, na 3.den cyklu nasadit clostyl.

verglesitka
6. únor 2011

@zuzka1. jenze ja jsem to prave nedobrala podle rozpisu,jelikoz nekde uprostred jsem zacala krvacet....takze myslite,ze ty dva dny velkeho krvaceni muzu tedy povazovat za mentruaci,tim padem bych si mela vzit clostik?i kdyz menstruace jakoby prisla hrozne brzy?ja se vam omlouvam,ale mam v tom takvy zmatek,ze opravdu nevim

jania023
6. únor 2011

@zuzka1. ako sa drzis co mn??a grafik je aky??kedy mas dostat mn??ja zajtra tak som zvedava

verglesitka
6. únor 2011

@zuzka1. ty myslis,ze tedy to mam brat dale?a pak by tedy mela prijit opravdova menstruace?a pak normalne nasadim clostik?asi zbytecne plasim ze?Ale tady ta intenzita krvaceni prostred mi prave prijde divna!!!

jika10
6. únor 2011

Ahoj holky, tak je mi smutno. Ted jsem byla u moji 74 lety babicky a prvni co bylo, tak se me zeptala, jestli uz cekame miminko, ze uz nejsem nejmladsi ☹ ☹ ☹ No, tak to me opravdu potesilo

Jinak muj grafik vypada takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/333757

zuzka1.
6. únor 2011

@verglesitka ano mala si to brat, to nebola mrcha urcite. a ked sa ti to nezdalo hend si mala volat dr. uz to nechaj radsej tak, su to hormony , nie lentilky, chod v utorok dr, povedz jej a priadne si zapis co ti povie, aby si vedela co mas ako jest. a riadne aj na vedlajsie ucinky.
@jania023 celkom fajn, som 29DC, mrchu neviem kedy mam mat, ja som mavala cykly vselijake, tak uvidim kedy rdie, ked nepride do 35, tak cinknem dr, nech ichne injekciu, to uz budem veidet ci som alebo nie som tehu, totalne som sa uvolnila, a neriesim uz, ked nic, ideme odznova.

jania023
6. únor 2011

@zuzka1. aj ja som tak natom s tym ze ta moje je ocakavana zajtra tak sa vidi..test som robila posledny 11DPO a bol negat tak uz potom dlsi som nerobila ..ved naco ...tak sa uvidi ja som dnes 30DC..ja mam mn presne na den tak motno plus,minus jeden den.ty si bola na folikulmetrii kolko so mala folikulov??ja som nebola tak to bude prekvapko

kamillka100
6. únor 2011

ahojte baby, tak horucka ide hore, uz mam 37,6 a musela som zobrat paralen, dufam ze to ovulacii nezabrani ☹ , ale citala som neziaduce ucinky pregnylu a pisali tam, vynimocne pripady horucka bolest hlavy, tak mozno som ta vynimka, ako vzdy, to by som nebola ja, dufam ze zajtra uz budem fit, nieco strasne ☹ ☹ ☹

jania023
6. únor 2011

ahojn tak ja som nakoniec ten test robila ale moje testy su chybne asi na kazdom teste je duch tak ako aj na tomto..takze podla mna nic lebo 15DPO uz musi byt pozit...nie moje testy su vraj 10iui..neviem tie testy su chybne..ale aspon viem ze niesom tehu

adenka84
6. únor 2011

jania pokud máš na tesu ducha tak je pozitivní...teď už jen záleží na tom jak vysoké máš HCG......

jania023
6. únor 2011

@adenka84 ja ma toho ducha ale uz od 8DPO a staletoiste dnes je ale ten duch vidiet ked zaschol test lebo ked som videla ze nic tak som na neho uz nepozerala a ked vyschol tak ho tam vydno..normalne duch je tky sivy a toto je skor do fialova..stale mam ten isty typ testu..asi je chyba v nom..

zuzka1.
6. únor 2011

@jania023 odla mna si tehotna 😵 😵 😵 😵
, ja som na tom jednom mala ducha, 2x sa mi stalo, ze tam bola taka bodka. 😉

zuzka1.
6. únor 2011

@kamillka100 teplota urcite nezabrani ovulacii, ani chrika

jania023
6. únor 2011

@zuzka1. u mna je ciarka komplet ale slaba taka divna..ale testy by uz boli pozit den pred mn nie??

lifinka
6. únor 2011

@jania023 víš co, kup si radši jiný test, je to divné, pokud hcg stoupá pomalu budou to duchové //, kup jiné značky....

aduskatt
6. únor 2011

pekny vecer babenky🙂)

jania023
6. únor 2011

@lifinka no asi budem musiet..mam este 3 ale to je ta ista znacka..pockm tk do stery a ked nedojde mn tak testnem...dnes ma neboly nic ziaden priznak na mn tak neviem..tebe vysiel kedy pozit tehu test?a co nejake priznaky tehu mas ci ani nie?

lifinka
6. únor 2011

@jania023 já jsem testla 9DPO a nic, 10 už slabý duch, ten byl myslím až do 13DPO a pak až sílily, měla jsem mamatest s citl.10. jinak 3dny jsem špatně spala, pak zimnice, bradavky, nafouklé břicho, podbřišek píchal a někdy špatně...

aduskatt
6. únor 2011

no pozeram, ze sa tu riesia zaujimave veci🙂 ze by dalsia tehulka?🙂

jania023
6. únor 2011

@lifinka aj moj bol 10iui ale je neja divny ved sa uvidi ci dojde mrcha..mne nieje zle ani nic ziadne priznaky..ani pri prvom som nemala nic ale tam bol test pozit 4dni pred mn a dnes osm den pred mn a je tam duch ale ten tam je uz od 8DPO takze je to negat podla mna..

jania023
6. únor 2011

@aduskatt moja neraduj sa nic sa nedeje ☹ ztial ziadna tehu do plusu ☹ ☹

aduskatt
6. únor 2011

@jania023
ja sa veru neradujem, dosla mrcha...tak od utorka zasa clostil..dobru chut si zelam 🙂

jania023
6. únor 2011

@aduskatt aj ja si budem zelaz tak za tyzden ked ki dojde mrcha zajtra 😒

aduskatt
6. únor 2011

@jania023 no jo, co sa da robit