Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
7. únor 2011

@vera_j Teda nam spermio delal muj gynekolog a volal mi jeste ten den vecer 😀 Ale vim, ze kamoska byla u Apolinare, tam meli objednaci doby 14 dnu a do 3 dny vysledek. Takze je to misto od mista

lucka_0906
7. únor 2011

@vera_j super, ze folik rastie 😉 Co sa tyka Mojzisovej..ja na to velmi neverim.. ALE.. pohyb urcite nie je zly. Ja chodim na Pilates - niektore cviky su velmi velmi podobne.. a ked nic ine, aspon sa ponatahujem, pridem na ine myslienky a mam dobry pocit, ze mozno pomoze 🙂
@jika10 my sme na tom uplne rovnako .. mne tiez chce dat nepretrzite 6 mesiacov. Teraz som dobrala 3ti krat.. a tiez uvazujem aspon mesiac nad pauzou... neviem co je spravne 😖
@leeena_4 o tom spani mi hovor! 😀 ja som bola uplne na nervy..ani zaspat a ked som horko-tazko zaspala, za chvilu som bola hore, rozmyslala som a cakala co bude ☹ 😀

jika10
7. únor 2011

@lucka_0906 Jo, jsme na tom uplne stejne, az me to desi, ze jsme se takhle potkali. No, ale ja si tu pauzicku dam, myslim, ze tim nic zkazit nemuzu. Podivejme se na cabalkovou, tak taky otehotnela v clostikove pauze, tak co kdyby nahodou 😉 Zkusit se ma vsechno

jika10
7. únor 2011

@lucka_0906 Navic clostik ma branit rustu sliznice, takze se pripadny mimisek nema kde uhnizdit. Ja bohuzel neberu zadne leky na udrzeni atd, takze za zkousku nic nedam

vera_j
7. únor 2011

@jika10 to tě namíchají v lékárně nebo tam kde prodávají bylinky a pak už si jen dáváš lžíci té směsi...řekl mi, že pořád 🙂

jika10
7. únor 2011

@vera_j Aha, to je dobre vedet. No, tak by me zajimalo, kde v praze sezenu bylinkarstvi 😝

vera_j
7. únor 2011

@jika10 🙂 to ti bohužel neporadím, já jsem z plzně a mám ho kousek od práce...

lucka_0906
7. únor 2011

@jika10 u nas su bylinky dostat takmer v kazdej lekarni. Keby naaahodou nie, tak skus www.mojalekaren.sk - mozno je mozny aj odber do Ciech.
Inak to, ze sme na seba natrafili a takmer vsetko mame na vlas rovnake mi tiez nahana zimomriavky 😀 Snad motyka vystreli cez mesiac, ked nic uzivat nebudeme...

jika10
7. únor 2011

@lucka_0906 Jo diky, mrknu na to.

No snad se nam to povede, kdyz ne ted, tak jednou urcite 😅

lifinka
7. únor 2011

@vera_j no nám spermio výsledky dali za hodinu po odběru!

nathali
7. únor 2011

babyyy co porabate?? 🙂

kamillka100
7. únor 2011

ahojte baby, vcera som horuckovala, dnes len mierne zvysena, tak asi meranie BT je na prd ☹ , no ale snazilkujeme aj tak 😉

leeena_4
7. únor 2011

Ahojky holky, chci se zeptat: kolikátý DC jste měly ovulku při užívání clostilu první měsíc a další. Měnilo se to nějak?

nathali
7. únor 2011

@leeena_4 ja som mala prvy mesiac 16DC a potom sa mi to upravilo a chodila na 14-13DC
@kamillka100 a ako sa citis snad je to lepsie

kamillka100
7. únor 2011

@nathali no dnes je o trochu lepsie, ale citim, ze mam chripku, vsetko ma boli, to je jak narokom, no ale co uz ☹ , uvidime, to by bol riadny zazrak, ze sa podari 😉

leeena_4
7. únor 2011

@nathali díkys, tak to jsem potřebovala vědět, jestli se to stává 😉

kamillka100
7. únor 2011

@leeena_4 to je tazko povedat, kazda sme ina, kazda ma inaksie ovulaciu, ja ju mam stale medzi 13-16 dnom, ale su baby , ze pri brani clostilu maju aj 19,21DC ovulku, myslim, ze lifinka ju mala tak neskoro, to je ozaj individualne, vsetko zalezi od dlzky cyklu, aspon si myslim

nathali
7. únor 2011

@leeena_4 mne vzdy chodila ovu ako chcela ked som nic nebrala a po liekoch sa to upravilo a teraz sa normaalnr cudujem ze mi prisla na 15DC ovu ked nic neberiem 🙂
@kamillka100 zazraky sa dejuuu 🙂 a ked nemas nejake velke teploty tak neni dovod aby sa to nepodarilo 😉 🙂

leeena_4
7. únor 2011

@nathali no super, tělo se nahodilo a maká samo, parádička 😵

kamillka100
7. únor 2011

@nathali no neviem ci velke teploty....hm, vcera som mala 38,7, zda sa mi to dost, no ale ozaj zazraky sa deju, tak som zvedava, velmi, tak o 11 dni budem testovat 😀 i ked si myslim, ze asi nic z toho nebude, to by nebol mesiac aby som netestovala 😀

nathali
7. únor 2011

@kamillka100 prestan byt pesimistickaaaa!!! to ja nemam rada!!! ked tomu budes verit tak sa aj zazrak stane 😉 🙂
@leeena_4 som bola vaazne prekvapena 🙂 ale som rada a tebe ako chodim ovulka?

lifinka
7. únor 2011

@leeena_4 no já měla 10,12Dc a teď 4 cyklus až 20DC ovulku...

kamillka100
7. únor 2011

@nathali ja stale verim, ze raz budem tehulka, ale tento mesiac som dala do toho vsetko, taka som bola stastna, ze ovulka sa potvrdi, este som si pytala pregnyl aby som si bola na 100% ista a dostala som chripku, ale ak to budem najmenej ocakavat,tak sa podari
akurat teraz som sa dozvedla, ze kamoska je tehotna a povedala mi, ze stale to skusali, ked mali chut a tento mesiac nebol o chuti, ale o plodeni baba a podarilo sa, tak ja tomu uz ozaj nechapem

lifinka
7. únor 2011

@kamillka100 musíš doufat, že to vyšlo 😉

leeena_4
7. únor 2011

@lifinka wow, zajímavé, díky za info 🙂
Já ji měla jen jednou za celých 8 měsíců a to minulý cyklus 19 DC a nevěděla jsem, kdy se objednat na utz, doktor říkal 11DC, tak jsem ho poslechla, ale pokud budu mít ovuli zase kolem 19DC, tak tam asi moc neuvidí.

lifinka
7. únor 2011

@leeena_4 nevadí půjdeš vícektrát, aspoň si to pohlídáš 😉

kamillka100
7. únor 2011

@lifinka dufam, dufam, este dnes musime snazilkovat, potvrdit si to, len skoda, ze mi nekazal prist na kontrolu a bolo mi trapne ho tolko otravovat, on nechcel aby som prisla o dva dni, ci sa folikul zvacsil, to len ja som ho popytala, od mojho dr. musim pytak vsetko sama, aj pregnyl som pytala, tak som uz studovana, ze sa zo mna smial 😀

lifinka
7. únor 2011

@kamillka100 dobře si udělala, jinak bys neměla takový teď postup s pregnylem, snažte se, ať je ti lépe

kamillka100
7. únor 2011

@lifinka dakujem, ste tu vsetky zlate, ani sa osobne nepozname a drzime po kope, kazda jedna ma taky isty problem, no ale ty ho uz nemas, ale postupne budeme pribudat k tebe 😉

leeena_4
7. únor 2011

@lifinka půjdu jen jednou, za další bych musela platit 800,- a on pozná, jestli je tam nějaký dominantní a bude ovulka 😉 minulý cyklus, hned první s clostíkem byla, tak určitě bude i teď 😉 🙂