Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
8. únor 2011

haaahaaa tak mm ji asi včera vypil, není tu už 😒

lifinka
8. únor 2011

tak jsem si vzala broskvový kompot 😀

linka
8. únor 2011

@lifinka poslem ti,mame doma 🙂
@zuzka1. tiez potichucky gratulujem,som zvedava na test 😵

linka
8. únor 2011

@lifinka ja tlacim merunkovy 😀

lifinka
8. únor 2011

@linka a nejsi těhule, že máš chutě jako já? 😀

linka
8. únor 2011

@lifinka tak to ti so 100% istotou nemozem potvrdit 😀

lifinka
8. únor 2011

@linka 😀 😉 😉 😉

puckal
8. únor 2011

@lifinka myslím si že trocha coly nemůže moc uškodit 🙂

lifinka
8. únor 2011

@puckal díky, jen ji mm už vypil ☹ i jsem si koupila Caro místo kávy, ale nemůžu si na něj zvyknout....

jika10
8. únor 2011

@lifinka A co kdyby jsi si koupila kafe bez kofeinu

jika10
8. únor 2011

Jo a holky neni divny, ze jsem mela vcera ovu testik pozitivni??? Kdyz ovulka byla pred 7 dny

lifinka
8. únor 2011

@jika10 no to jsme s mm hleděli v obchodě v regále jsme nemohli najít kafe bez kofienu no hotová katastrofa! Tak jsem práve sbalila Caro, to pil můj 90 letý dědeček 😀

lifinka
8. únor 2011

@jika10 no a nejsi těhule? je na mk diskuze také jsem ji četla, zjištění těhu podle ovu testů???

lifinka
8. únor 2011

@jika10 máš BT graf?

jika10
8. únor 2011

@lifinka Grafika posilam, ale myslim, ze z nej nic nevyctes.
http://www.fertilityfriend.com/home/333757

lifinka
8. únor 2011

@jika10 a co když ti řeknu, že tepl. zítra stoupne, možná i pozítří a pak zase klesne na jeden den???a pak nahoru půjde....uvidíme....

jika10
8. únor 2011

@lifinka No ted nezbyva nez cekat a nechat se prekvapit

jika10
8. únor 2011

@lifinka A navic ja tomu moc neverim, ja se ani jako tehulka necitim

lifinka
8. únor 2011

@jika10 však uvidíme, co z toho bude 😎

jika10
8. únor 2011

@lifinka Jo, jo uvidime. Je fakt, ze me od vcerejska obcas boli jakoby vajecniky, tak nevim. Hold musim cekat. No a bud mrcha prijde a budeme mit dalsi moznost, nebo se povedlo a budu stastna. Nic horsiho me potkat asi nemuze 😅

zuzka1.
8. únor 2011

nejde mi sem pridat fotky, v kazdom pripade to snad dnes hodim. tie ciarky su teraz, po takej dobe inak silnejsie 😝 v lekarni u nas nemali testy 10ml, tak skocim do mesta, waa. ze by????

puckal
8. únor 2011

@jika10 Ahojky, no já včera měla to stejné, bolelo mě na pravém vaječníku, ale myslím si že to mohlo být i to, že bylo vůbec vejce, a tělo je z toho rozhozené 😉 Já jsem 8DPO, tak jsem také zvědavá. Ale mám problém, že jdu ve čtvrtek na darování krve, a nevím zda jít, když nevím.......zda se třeba nezadařilo 😅

zuzka1.
8. únor 2011

@puckal ved ti to hadam zistia, ci uz ti testy asi netobia, ked darovavas.

lifin ka neboj sa, ja som pila colu hadam na litre, ked prisla chut pri prvom tehu

zuzka1.
8. únor 2011

a kavy som pila 2 denne.

puckal
8. únor 2011

Tady je můj graf, tepolta se hezky drží http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
ale z té vyšší teploty už mám opar ☹

zuzka1.
8. únor 2011
puckal
8. únor 2011

@zuzka1. - no myslím že tetsy dělají, ale až v laborce a né před odběrem.... což bych byla radči, protože bych jinak nešla. No uvidím.....

kamillka100
8. únor 2011

@zuzka1. ja tam vidim slabucku ciarku, tesim sa s tebou 😉 😉 😉 , no a postupne sa budeme pridavat k lifinke 😉

puckal
8. únor 2011

@zuzka1. vidím ji také, sice slabá ale je 😉 Je jasný že v orig. je to asi lepší

zuzka1.
8. únor 2011

waaa uvidime, clearblue ma aku citlivost? neviete??

dakujem