Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
8. únor 2011

@zuzka1. No ja tam ducha vidim. Tak drzim palce

lifinka
8. únor 2011

@zuzka1. je tam a krásně ju vidím...joj sa raduji

lifinka
8. únor 2011

@puckal no můžeš si ráno před odběrem zkusit TT s citl, 10 třeba by na tebe vykoukl duch, ale je to na rozhraní, co?

puckal
8. únor 2011

@lifinka no taky nad tím uvažuju....mám je doma, asi to zkusím, bud se ukáže, a nepojedu nikam, nebo neukáže a pojedu a stejně budu dál naptuná. De mi o to aby si to tím zbytečně nepohnojila, ale zase si říkám že tělo je na to 10 let zvyklé a pokud bych to takhle brala pořád tak nemůžu skoro nic....co kdybych byla těhu....

jania023
8. únor 2011

@zuzka1. Ale toto nieje duch moja 😀 Aj ja som lala taky prvy tehu test..to je ocividne pizitivny testik-aspon niektora 😀 A teploty mas ake??

lifinka
8. únor 2011

@zuzka1. a já se bála napít coly 😅 a dát si kafe, to caro mě nechutí 😝

lifinka
8. únor 2011

@puckal no zkus to, jen kdyby vyšel TT později a ty byla na odběrech tak nevím, nikdy jsem to nezažila, ale když se jich ráno zeptáš, zda to může mít vliv a kolik ti berou krve??? 😕

lifinka
8. únor 2011

@kamillka100 jak se cítíš, chřipka ustupuje?a graf?

kamillka100
8. únor 2011

@lifinka ahoj, no chripka uz ustupuje, len hrdlo ma pobolieva, vcera som uz teplotu nemala, moj graf je cudny,
http://www.fertilityfriend.com/home/333213 , no dufam, ze ovulka prebehla, nezda sa mi, ze po tolkych hodin po pichnuti by neprebehla, dnes som citila bolest vajecnika, tak ma trochu znepokojil, ale vraj pobolieva aj po ovulke, no uvidime ako sa budem citit zajtra

lifinka
8. únor 2011

@kamillka100 teď ten graf byl s nemocou a také s pregnylem, tak uvidíme až budeš dobrá, co to udělá 😉

kamillka100
8. únor 2011

@lifinka moze graf ukazat inak ked je pregnyl???

lifinka
8. únor 2011

@kamillka100 holka, to netuším... ☹

puckal
8. únor 2011

@lifinka no uvidím, zkusím ráno test an potom se zeptám.... berou mi 45O ml.

lifinka
8. únor 2011

@puckal to jsem myslela, že berou více, ale co by ti zůstalo, že 😀 a je ti potom dobře nebo zle?

jania023
8. únor 2011

tak ja hlasim 1DC ☹ ☹

lifinka
8. únor 2011

@jania023 prosím tě fakt?

jania023
8. únor 2011

@lifinka hej..ale len zacina mn takze pockam pokial sa rozbehne..ale uz je to iste..lebo je tu mrcha ☹ ☹ aspon som nemusela cakat neviem kolko dni a potom by dosla aj tak

lifinka
8. únor 2011

@jania023 tak hlavu vzhůru a šup do dalšího kola 😉

gabriellka
8. únor 2011

@jania023 mne prišla včera, takže ak ostaneme tento mesiac tehu, tak budeme mať rovnaký termín pôrodu 😉

jania023
8. únor 2011

@gabriellka uz len ostat tehu 😒 😅

jania023
8. únor 2011

Taaak ja som vyzbrojena na tento mesiac..Od 5DC clostil+ACC+Alchemilkovy cajik 2x denne+grepikovy dzus do 15Dc a potom od 15-21Dc Bromelaine 2xdenne no a ked to potom nevijde tak asi uz to nikdy nevyjde ☹ ☹ ☹

lifinka
8. únor 2011

@jania023 no máš toho požehnaně, to musí vyjít!

jania023
8. únor 2011

@lifinka uz to musi tak vyjst..ale verim ze vyjde coskoro..vsade kde citam moje horskopy a aj vestenia a take veci vsade mi pisu ze bude babo 😀 len nepisali ze kedy..takze bud alebo obmesiac urcite..sa neponahlam..zacina jar tu ja zboznujem tak sa podari urcite 😉

lifinka
8. únor 2011

@jania023 jaro bude plodnééé ažaž 😀

nathali
8. únor 2011

ahojky babulky 🙂
tak ja som uz konecne doma
@zuzka1.no gratulujeeeeem 🙂 ja ich tam vidim obe kraasne 🙂
@jania023 to snad nemyslis vaazne to ako fakt ms prisla??? ☹

nathali
8. únor 2011

baby dnes jak som bola na vystave brigadovat tak som sa s tymto maly chplaacom musela odfotit 😀 no neni uzastnyy ??? 😀 😀 😀

lifinka
8. únor 2011

@nathali a pohladila jsi si ho 😕 myslím toho lvíčka 😀

jania023
8. únor 2011

@nathali ano prisla ☹ len neviem v akej intenzite ale nieje to ziadne spinenie ale bude to normalna mn..myslim ze uz nebudem merat BT viac ako do ovulky lebo potm je z toho clovek mimo..vydis pekne pteploty a nic..tak bud cyklus iba do toho17DC a potom uz nemeram

nathali
8. únor 2011

@lifinka 😀 😀 😀 nie ☹ nechceli mi dovolit vraj ze radsej nie 😀

jania023
8. únor 2011

@nathali ze ta nezozral-hehe ale on este asi mlieco to bolo mlada vsak??ale je kraaasny...pocuj hod mi do tabulky 1Dc..