Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzka1.
9. únor 2011

idem volat dr mam malo clostylu. a nnezrat, lebo som pribrala takmer 3 kila a idmee na ples o 2 tyzdne nech som kocka, ked uz nie tehoska.

a ideme na dalsie kolo. ani slza nebola, zeby preto, ze som tomu az tak neverila, ze?
no neviem, nathali zapises ma do tabulky? dnes 1DC, 24rokov, snž 15mesicov, PC 31D, dakujem a

@jika10 drzim ti strasne palce.

nathali
9. únor 2011

@zuzka1. to myslis vaaaaazne???? ☹
tak to uz vaaazne nechapem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 baby maju krasne grafy a nic s toho ty mas pozit. testik a nic s toho 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ co je tento mesiac zakliaty????
tak to testit cez vikend nebudem pockam kym ms nebude meskat ach jaj ☹

nathali
9. únor 2011

Tabulka 9.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....51DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......42DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r......42DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....44DC...(PC28dní)
pici..................27r....snž.....25m.....33DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......30DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........27DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........27DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......24DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........24DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........23DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........19DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................18DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........14DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........14DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.........10DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........9DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž..14m.............8DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž.......................2DC...(PC31dní)
zuzka1. ............24r.....snž......15m........1DC....(PC31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....8tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......7tt..........(snž..3r)

nathali
9. únor 2011

baby toto si nezvykajte ze ja vas budeme prepisovat na 1DC!!!! uz ziadna ms!!! 😀
keby to bolo take lahke ze?? ☹ ☹ ☹

zuzka1.
9. únor 2011

@nathali jj tak tak, tie testy nechapem, ja uz nebudem testovat. pokial nezacne brucho rast, nebudem riesit nic 😀 😀 😀

mozno pojdem rovno porodit iba 😀 😀 😀

jika10
9. únor 2011

teda holky ja to nechapu. Snad nebude unor nejaky proklety a objevi se mezi nami z nas alespon dalsi dve tehulky. Mohlo by to byt krasne po dvou, v lednu 2, ted v unoru taky a takhle bych postupne pokracovala, az tabulka snazilky bude pekne prazdna 😀

nathali
9. únor 2011

@zuzka1. to som si aj ja vravela ze ziadne testy uz nic nebudem skusat pokial nebudem citit pohyby nepojdem na utz 😀 a mozno ma rovno poslu do porodnice 😀

nathali
9. únor 2011

@jika10 no snad mas pravdu a ze to nenozstane len pri peknych grafoch a pozit tehu testov ktore su o nicom ☹

zuzka1.
9. únor 2011

vsetko bude ako ma byt. nebojme nic, do konca roka vsetky tehoksy, jo?
cabalkova a lifinka vy porodte do konca roka, necakajte na nas 😀 😀 😀 😀

jika10
9. únor 2011

No ja myslim, ze mam 4 nebo 6 dni do mrchy. Na tehuse taky necitim. Jediny co mi je blbe od zaludku, ale to si myslim, ze mam z hladu. Jdu jist a pracovat 😉

lifinka
9. únor 2011

@zuzka1. já tu nic už nechápu ☹ 😔 je mi to líto, ale ještě vyčkej je to silné jo?

zuzka1.
9. únor 2011

@lifinka skusala som si robit test , nic, lebo sa to len rozbieha. ale bude mrcha, lebo uz ma boli vsetko. Len prsia prestali, bolia cely cas a teraz prestanu 😀 😀 asi sa hodim do vyskumneho ustavu, nech ma porieisia 😀 😀 😀 😀 😀 sak to cudne cele

lifinka
9. únor 2011

@zuzka1. a co když máš ms a jsi i těhule? přece ten test byl pozitivní? Já bych šla na krev na hcg než začneš clostyl, co? nechceš to říci dr?

zuzka1.
9. únor 2011

@lifinka poviem to dr jasne, nech vie.

linka
9. únor 2011

ahojte
@nathali mozno uz aj ja zacinam 1DC,zacala som spinit,tak skoro,vyckam este do vecera a zajtra zahlasim ci sa to rozbehlo 😒
@zuzka1. nemam slov,dufam,ze to este niekto zachrani do konca mesiaca 😔

nathali
9. únor 2011

@jika10 no niektore tehulky nemaju ziadne priznaky a jak tak na to pozeram tak asi je aj lepsie ze nic nevnimas a potom pride prijemny sok v podobe pozit TT 🙂
tak to mozes za par dni testit ze??? a sup sa napat 🙂

nathali
9. únor 2011

@linka no teeda ☹ ☹ tak vecer mi daj vediet ze ako si na tom snad ti to prejde
ja tu budem okolo pol piatej

linka
9. únor 2011

@nathali dnes sa tu uz nedostanem,idem do prace na poobednu,tak az zajtra 😉

lifinka
9. únor 2011

@linka 😔
sama to nezvládnu rozdávat těhubacilky, potřebuji pomocnice, tak co?????????????????? holky??? 😔 😕

linka
9. únor 2011

@lifinka dufam,ze sa k tebe este niekto prida,to neni mozne,aby to tak nebolo 😔

nathali
9. únor 2011

@lifinka no zatial je to len a len na tebe a na @cabalkova-ta tu dlho nebola snad sa ma dobre a je vsetko u nej ok 😉
normalne ste ma vystrasili baby co je toto za mesiac?? ☹

cabalkova
9. únor 2011

@nathali Ahoj Nathali, mame se super, od vcerejska mame potvrzene srdicko, tak jsme stastny... ale moc se mezi vas nedostanu, nejak nestiham... kazdopadne vam vsem moc a moc drzim palce, abyste brzy hlasily //. 🙂

lifinka
9. únor 2011

@nathali okamžitě, ostřežitě, ať je februar těhulkový!!!!!! Tak by to teda nešlo!!!!! 😔

kamillka100
9. únor 2011

joj to mi je luto, to ozaj nic neznamena mat krasnu teplotu a pozitivny testik? ta ciarka tam urcite bola, ja mam graf cudny, ale meriam posledny krat ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
no som sklamana, cakala som, ze aspon niekto tu napise pozitivnu spravu, nieco strasne, to nie je vobec spravodlive ☹

lifinka
9. únor 2011

@cabalkova no super gratulka, tak vidíš, vše je jak má být, kdy jdeš na další kontrolu, já 1.3.

lifinka
9. únor 2011

@kamillka100 graf je celkem dobrý máš tam pokles to je dobré, ale víš už ani nechci nějak reagovat na grafy, je to šílený, co se to tu děje....už jsi Ok?

zuzka1.
9. únor 2011

Nevesajme hlavy, zo slnieckom pridu aj babatka. 😵

linka
9. únor 2011

ja uz asi tento mesiac tiez nebudem meriat BT,u mna to nema aj tak ziadny vyznam,moje ukazkove grafy su mi naprd pri tom prolaktine ☹

nathali
9. únor 2011

@cabalkova tak to je super ze mate srdiecko 🙂 moc moc gratulujeeem 🙂
aspon nejaka super sprava za dnesok 😅 😕
@lifinka snad mas pravdu a napriek dnesku bude februar tehulkovii 😉 😉 😉

kamillka100
9. únor 2011

@lifinka no uz mi je lepsie, teraz trosku preslo na nos, ale je to ovela lepsie, vsak preto uz nechcem merat teplotu, to je strasne, vsak som zaskocena ,ze je tam pokles, to by asi mala stupat a nie klesat tak skoro, no ale ja uz som z toho jelen, asi sa vyprdnem na BT , dr. mi ovulku potvrdil, ze bola na 14DC, tak musim tomu verit a uvidim ci sa vajko uhniezdi, treba dufat , ze hej aj napriek bacilom , ktore v tele mam ☹ , ked to teraz nevyjde tak ma caka CAR, pojdem tam a uvidime co so mnou bude, tak sa utesujem, ze oni mi pomozu 😉