Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
11. únor 2011

@vera_j ovulační ted nevím jakou značku, mrknu doma, ale ani nevím že je víc citlivostí u nich....

puckal
11. únor 2011

@vera_j ohledně FF- po přihlášení na levé straně majde Sharing- potom home page setup, klikneš a zobrazí se ti odkaz na tvůj graf, ten zkopíruj a vlož si ho sem. Já ho mám i v krátkých zprávách aby ho nemusela pořád kopírovat.

lucka_0906
11. únor 2011

@leeena_4 cau leni, dlho si tu nebola 🙂 Ja ta tiez ukudnim.. mna boleli vajecniky pri Clostile len prvy mesiac (a nenarastlo nic). Zvysne dva ma brucho takmer nebolelo, sem-tam trochu a vzdy folik narastol 🙂
Drzim paste a daj vediet ako si dopadla

sysinek
11. únor 2011

@leeena_4 ahoj, ani mna neboleli vajecniky a lekarka tam nasla viac folikulov...takze je to na dobrej ceste 🙂

vera_j
11. únor 2011

@puckal tak snad jsem to udělala dobře 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/33843b

puckal
11. únor 2011

@vera_j jo jo, dobře. Myslím že ovu byla 15DC, ale uvidíš až zadáš další teploty 😉

vera_j
11. únor 2011

@puckal ale to by vyšel test alespoň drobet pozitivní...a fakt jsem před tím 3 hodiny nepila...to nechápu... ☹ ..nu uvidíme

puckal
11. únor 2011

@vera_j a děláš ráno nebo odpo?

vera_j
11. únor 2011

v práci od 14h nepiji a v 17h dělám test, každý den pořád stejně...

veronicka33
11. únor 2011

Ahojte dievčatá 🙂ako sa máte?tu je moj grafík dnes BT 36,9 kedy mi ukáže na grafe zelený štvorček ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

puckal
11. únor 2011

@vera_j aha tak to nevím. Já když jsem poprvé cítila že se něco děje, tak jsem potom dělala ráno a odpo a byli dálnice. To fakt neporadím.

vera_j
11. únor 2011

@puckal ...já dnes fakt hoooodně cítím, že se něco děje, takže jestli dneska nebo zítra to nebude pozitivní....tak z toho budu jelen 😀

puckal
11. únor 2011

@vera_j já ji taky cítila, tak asi teprve bude. Hezky měř a pracujte už na tom.
Za chvíli pádím na nehty a domů, potom vyzvednout synovce a válečka..... ozvu se v pondělí.....ale asi MS....nevěřím že by se hned zadařilo...

jika10
11. únor 2011

Ahoj holky, dneska je nejaky den blbec. Rano jsem se pohadala s kolegyni v praci, ted s manzelem po telefonu ... Jsem nejaka dooost podrazdena. Jo a tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

@puckal Ja si taky myslim, ze bude spis mrcha nez mimco

gabriellka
11. únor 2011

tak dnes začínam další cyklus s clostylom, dúfam že tento krát úspešnejšie.
dievky mám otázku. Je tu niektorá, ktorej mm nebol ešte na spermiogram? Lebo moj doktor tvrdí, že až po pol roku liečby pošle manžela na vyšetrenie. Niekedy sa mi tie postupy lekárov zdajú nejaké zabrzdené... Alebo je to normálne?

lucka_0906
11. únor 2011

@gabriellka Caves..tak moj este na spermiograme nebol. Ak teraz dostanem MS, pojde.. lekarka odporuca, nakolko ide o bezbolestne vysetrenie 😀 Dobrala som teraz 3ti cyklus Clostil.

leeena_4
11. únor 2011

Čauky holky, tak jsem dostala u doktora studenou sprchu. Vejce dominantní ani jedno, zato jasná diagnoza: PCO, doktor vůbec nepřipustil pochybnosti. Takže šance na normální početí jsou prý u nás hodně malé a hned mi vypsal žádanku do CARu. Prý to někteří doktoři řeší půlročním až ročním nasazením antikoncepce, pak tříměsíční stimulaci clostíkem, ale prý to není moc úspěšná léčba a že u nás to vidí rovnou na IVF. Mám z toho docela šok, ale vesměs jsem v pohodě. Holt co se dá dělat. Už jsem nás objednala do Gestu, kde byl Tom na spermiu a jdeme na první konzultaci už 23.2. Takž tolik. Já jsi jdu dát jointa a nějak to strávit. Byla jsem si jistá, že tam ty vajíčka najde, nebo aspoň jedno, nebo mi zvýší dávku, ale že bude takhle rezolutní, to jsem nečekala. Na druhou stranu dobře, že mi to řekl natvrdo.

lifinka
11. únor 2011

@leeena_4 prosím tě! ten tě teda řekl rovnou ortel!Ale na druhou stranu je fajn, že byl otevřený a netahá tě za nos, takže půjdete na konzultaci do Caru,jdete brzy 23.2. tak aspoň uvidíš, co řeknou tam!držím pěsti a clostík jsi měla 2x1 teď?

jika10
11. únor 2011

@leeena_4 Ahoj, no to je mi lito, jak jsi dopadla. Muj gynekolog mel u me taky podle krevnich testu podezreni na PCO, ale nastesti se to nepotvrdilo. Ale rikal mi, ze i kdyby to bylo PCO, tak nemam veset hlavu, ze s tim se da krasne pracovat. Neboj v CARu Vam pomuzou a treba to nebude tak horky. preci jenom, tam maji vetsi moznosti, nez obyc gyndar. Tak drzim palecky a hlavu vzhuru 😉

leeena_4
11. únor 2011

no, on je hrozně férovej, jsem ráda, že mě nemazal med kolem huby a víme, na čem jsme 😉
No, říkal, že těch cystiček jsou tam desítky. Viděla jsem to na uzt a holky těch bylo, vůbec nepochyboval, že je to ono a i mi řekl, že zvyšovat clostil mi nebude, že to u mě nebude mít žádný smysl 😒 Naštěstí do CARu jdeme brzy a určitě nám pomůžou, věřím, že letos to miminko v bříšku mít budu 😉

jika10
11. únor 2011

@leeena_4 Mas spravny pristup, hlavne tomu nepropadat 😉

leeena_4
11. únor 2011

@jika10 nějaké PCO nás na kolena nedostane 😎 😉

lucka_0906
11. únor 2011

@leeena_4 no kocka ☹ to mi je moc moc luto. Posobis velmi silno, takze verim, ze to zvladas. Co vsak velmi chvalim je pristup doktora..necaka a riesi. Takato je aj moja lekarka.
Uz mas aj termin v CAR? Ked pises, ze idete skoro..
Baby, co je vlastne PCO?? Stale o tom citam, ale nie je mi to asi uplne jasne...

tyrisa
11. únor 2011

Zdravím všechny,můžu se k vám přidat?
Čeká mě druhý měsíc s Clostilem.Minulý jsem brala 5-9den 2prášky,ale vůbec jsem nereagovala,tento měsíc mám 3prášky denně,tak jsem zvědavá,když to nezabere jdu do gyncenta ☹

lienkapp
11. únor 2011

ahojte baby. Chcem sa opytat či sa mi posunie cely cyklus do normalu po clostile. Ja mavam okolo 45-50 dnovy. Može sa mi to teraz vratit do normalu? Kedy mam cakat mrchu?

leeena_4
11. únor 2011

@lucka_0906 mě to taky není úplně jasné 😀 , ale zkoumám a pak podám hlášení 😉 . Zvládáme to v pohodě, tak má to i výhody - nepotřebuju ovutesty, nemusím měřit, nemusíme sexovat ve vhodné dny i když bysme radši chrněli, prostě budeme mít paradoxně větší duševní klid a věříme doktorům, že nám pomůžou a víceméně to zařídí za nás😀. Je to jediné řešení a díky za něj!

kamillka100
11. únor 2011

@leeena_4 to nemyslis vazne, to iste som mala aj ja, tiez prvy krat clostil krasne zabral,na druhy cyklus mi povedal, ze nie a tiez mi povedal, ze mam PCO, ale volala som jednej znamej do CAR v BA a povedala mi , ze polycysticke ovaria to nie su, ze sa to moze urobit s clostilu, ze mam skusit este jeden mesiac s clostilom, lebo vraj vajecniky sa striedaju, ze prvy krat bol folikul napr. na pravej strane a teraz mal byt na lavej a vytvorili sa ti male cysticky, teraz co som bola na folikulometrii , tak som sa dr. pytala a on mi povedal, ze tam nic nie je, ze sa museli vytratit a je to hlupost, PCO su vrodene, stym sa zena narodi a nevytvori sa ti to z jedneho mesiaca, tak nesmut a skus este jeden mesiac s clostilom a az tak chod do CAR, ja to tiez tak chc em urobit, este som zabudla, ze tiez mi povedal, ze druhy cyklus anoovulacny a ovulacne testy mi to potvrdili a aj graf, vsak ste ho videli, ja uz tych lekarov nepochopim 😠

leeena_4
11. únor 2011

@kamillka100 tak to je divné, že by jen tak zmizely, to se nestává! No, doktor si je jistý, že je to PCO a on už tam hodně malých folikulů viděl před 4 měsíci, jen doufal, že se to nepotvrdí a bohužel ano :-/.

leeena_4
11. únor 2011

@kamillka100 ten můj doktor grafům a ovulačním testům nevěří a já věřím doktorovi. měla jsem tam kolem 30 vajíček a celé vaječníky (oba) pokryté "krustou", takže prý není pochyb. I jsem se ho ptala na další cyklus s clostíkem a vyšší dávky zavrhl, že si je jistý, že to nepomůže, naopak by pak ty vaječníky reagovali odolněji na léčbu v CARu. On je fakt dobrej a já mu věřím. Je to super chlap a neříkal by mi PCO, kdyby si fakt nebyl jistý. Já mám i další příznaky PCO, než jen ty vaječníky. Ale budem bojovat 🙂

kamillka100
11. únor 2011

@leeena_4 aha, no ja som tam nikdy take nemala, az ked som bola na druhy cyklus na ultr. tak mi ukazal vajecnik a tam kopu malych cyst, no a teraz na treti cyklus som tam nic nemala, hladal a nic tam ozaj nebolo, tak preto som myslela, ze ci nebudes moj pripad, ale ked si ich uz mala, tak asi bude mat pravdu tvoj dr. mne teraz clostil zase zabral, tak som zvedava, ked pride mrcha tak ucite pojdem aj ja do CAR, drzim palceky a potom daj vediet ako si pochodila, mne kazali prist do CAR az ked budem cista bez hormonov, ze vraj musia mi urobit HP, ale kazde car je ine a ma ine pravidla 😉 , normalne ta obdivujem, ja som bola z toho hotova, vsak som vam to aj pisala, drz sa 😉