Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
13. únor 2011

jika10 čudné tebe som otvorila graf a máš to tam pekne vyznačené a ja ho nemôžem otvoriťa ani mi neukazuje ako tebe čo s tým je?

jania023
13. únor 2011

hoj ja som zacala 2kolo clostilu tak sa uvidi ten zazrak 😀

zuzka1.
13. únor 2011

@jania023 len dnes? ja dnes. som 5DC

jania023
13. únor 2011

@zuzka1. nie vcera..a som bola 5dc vcera takze dnes uz je druhy den..a ty co??tiez clostil?

zuzka1.
13. únor 2011

@jania023 hej hej clostik od dnes. v sobotu rano idem na 11DC na folikulometriu

jania023
13. únor 2011

@zuzka1. pi alchemilku 2x denne plus grepovy dzus do ovulky a kup si ACC tak tiez do ovulky a poto od ovulka bromelaine alebo ananas pocas 5 dni

zuzka1.
13. únor 2011

grepovy dzus mam, aj alchemilku lekarsku caj 2x denne? dzus kolko?

jania023
13. únor 2011

@zuzka1. pol litra denne do ovulky ale nezabudni ACC lebo po clostile velmi hustne hlien tak aby si ho rozriedila

zuzka1.
13. únor 2011

na co je dobry grepovy dzus? na zvysenie hlienu?
a alchemilka?

jania023
13. únor 2011

@zuzka1. ano obe su na hien zvysenie hlienu

kharik
13. únor 2011

@leeena_4 bohužel před 2 a půl roky nám vyšla blbě morfologie a teď dr. říkal, že další spermio je zbytečné 😠

lifinka
13. únor 2011

@kharik 33 let, kde jsi to vzala, to mě je 30 a vypadáš lépe 😵 a spermio bych udělala znovu, myslíš, že šance jako není, že b\ se to mohlo zlepšit?A bere vitamíny mm?

lifinka
13. únor 2011

holky mě je tak dnes blbě...pomoooc 😖

lifinka
13. únor 2011

@veronicka33 je možné, že jsi měla brzy ovulku, já ji měla někdy i 10DC, jako podle teplot to odpovídá 😉 aspoň dříve můžeš testnout, co? 😀

pici
13. únor 2011

baby vcera mi skoncila stimulka. je mozne ze ma neskutocne bolia vajecniky? zajtra idem na kontrolu, ci mi tam nieco narastlo... aj minuly mesiac ma to tak bolelo...

jania023
13. únor 2011

@pici po stimulaci je to normalne ..co si brala?injekcie ci len clostil??ja som mala kedisy injekcie uz ani neviem co tam bolo 2 druhy a bolo to hrozne ta bolest ci paaana..a po clostile tam bola tiez bolest ale nie taka intenzivna len tak trocha som ich citila

pici
13. únor 2011

@jania023 no ja som citila ovulaciu aj bez clostylu dost intenzivne... a teraz s clostylom je to masaker... ale akoze da sa to vydrzat... len nechapem preco je to take bolestive...

gabriellka
13. únor 2011

@pici mne je zle aj z toho clostylu. dnes ho beriem tretí deň a ledva čakám na utorok kedy s ním končím. som nafúknutá ako balon 😒 celé zle 😖

pici
13. únor 2011

@gabriellka no tak super :D teda nie super, ale super ze nie som jedina

jika10
13. únor 2011

@veronicka33 No me se tvuj graf otevre, ale ty tam mas poue zakladni radek dole pod grafem. Kdyz tam zadavas teploty, tak v dalsich zalozkach je: primary - tam zadavas ty teploty, pripadny sex (posledni polozka dole), menstruaci, v dalsi zalozce secondary zadavas ohledne hleniku (tu nepouzivam), dalsi zalozka je test - ovulacni nebo TT, dalsi zalozka je specified - tam jsem si dala pouze Ovulation Pain (ovulacni bolesti), meds - clomid=clostik . Tak si s tim zkus pohrat 😉

jania023
13. únor 2011

@gabriellka
@pici ja ovu necitim aspon nejako si tym niesom vedoma ale po clostile som pribrala 3 kg a tiez mam bolesti pred ovu..ani neviem ci to vobec funguje na moje telo ten clostil ale ved sa uvidi

jika10
13. únor 2011

@veronicka33 Jo a tady je to faakt krasne popsany co a jak http://merenibt.xf.cz/index2.html

jessika
13. únor 2011

@kharik My máme aktuálně problém v manželovi. Sice má 4násobné množství spermií, než je současný standard, ale jen 6% má správnou orfologii. Ale právě proto, že už byl na spermiogramu několikrát vím, že se to může hodně lišit!!! Na prvním to bylo hodně zlé, na kontrolním po 4 mesících až neuvěřitelné zlepšení, teď to zase kleslo. Takže bych rozhodně neřekla, že další vyšetření nebude mít cenu. Jen prostě zapojit vitamínky, zdravý životní styl a ono to půjde! Taky mám zkušenost z CARu, kdy po prvním vyšetření nás div nezapisovali na IVF. Úplně se jim ty doláče protáčely v očích 😀 takže ne vždy se dá doktorům úplně věřit 😉

vera_j
14. únor 2011

dobré ráno holky...já dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/33843b...sice je fajn, že se ovulka vyznačila, ale testím od 14DC a testy negativní...až včera strašné bolesti a pak to ustalo, tak jsem si udělala test a byl dá se říci pozitivní, ale né úplně, ale to sem byla 18DC...takže asi z toho nic nebude... ☹

vera_j
14. únor 2011

@leeena_4 držím palce...alespoň teď budeš klidnější a nebudeš se na to tak upínat....je fajn, že to bereš tak dobře... 😉

veronicka33
14. únor 2011

@vera_j ahoj no aj ja som to mala čudné, tento krát nejako skoro 😒ale mala som aj bolesti vaječníkov ale nenestila som ovu tak neviem http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

vera_j
14. únor 2011

to si ovu měla opravdu brzo...no jsem na nás zvědavá 😉 🙂 ty měříš také poprvé?

veronicka33
14. únor 2011

@vera_j nie ja meriam už asi 3 krát,ale čo s toho ☹ ked je graf super a aj tak dostanem ms ☹ no uvidím čo sa s toho vykluje tento krát dúfam že 😲 😀 držím palce aj tebe a všetkým dievčatám 😉

lucka_0906
14. únor 2011

@jika10 Ahoj, no ako? 🙂 Dnes mame obidve 28 den.... ja zatial nic, ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiitim 😖