Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzka1.
14. únor 2011

dobre ranko,
mna zatial nic neboli dnes, vcera ma pobolieval lavy vajecnik. grepik pijem ostatne tiez. uvidime ci nieco narastie .

nataly kde sii????
zeby od radosti z testu ani nepisne?

jika10
14. únor 2011

@lucka_0906 Ahoj, no ja taky zatim nic, navic nevim co se deje, tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

A bohuzel nic necitim. Vcera vecer me jenom zacaly bolet zada, ale to si myslim, ze mam od toho, jak jsem pracovala 😝

jika10
14. únor 2011

Jo a jinak vsem preji krasne rano a krasneho valentyna 😀

lifinka
14. únor 2011

také všem krásného Valentýna, no mě mm odjel na týden na cvičení, takže já jsem bez pusinek ☹

kamillka100
14. únor 2011

ahojte baby, moj graf vyzera ako EKG, strasny 😀 , no som zvedava co z toho sa vykluje 😀 , minuly mesiac ukazkovy a teraz divny, nechapem
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

lifinka
14. únor 2011

@zuzka1. já to říkám cítím, že se něco stalo s natty, od večera od čt tu nebyla, to není u ní zvykem..........doufám, že jí nejde jen PC...

kamillka100
14. únor 2011

@jika10 mas krasny graf , netestnes? uz by ti malo ukazat 😉

lifinka
14. únor 2011

@jika10 jsem na tebe dost zvědavá, graf super, já měla podobný...a netestneš?

kamillka100
14. únor 2011

@lifinka ona nas urcite napina a dnes sa urcite ozve, ze je v tehu 😉

lifinka
14. únor 2011

@kamillka100 myslíme na to stejné u jiky, co? 😀 a jak je tobě? a co test?

kamillka100
14. únor 2011

@lifinka este som nestestovala, drzim sa nejako 😀 , mam dva balicky, takze 4 TT, laka ma to, ale vydrzim do stredy a potom testnem, no som zvedava 😉

puckal
14. únor 2011

Ahojky, tak u mě nic nového, MS nikde a doma jsem měla jen test 25 a ta negat. Tak budu čekat. Tady graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

jika10
14. únor 2011

Holky myslite, ze je kazdy mesic jina lutealni faze, jako ze jeden mesic bych ji mela 12 dnu a jiny mesic 16 dnu??? Nekde na internetu pisou, ze tahle faze se nemeni, tak ja nevim

lifinka
14. únor 2011

@puckal no chtělo by to test s 10 citl. nekoupíš? na zítřek? graf máš taky hezký a vysoké teploty, co? a ma kdy čekáš?

kamillka100
14. únor 2011

@puckal tak to nechapem, graf mas ukazkovy, ale test by ti uz mal ukazat, nechapem uz tomu, grafy ukazkove a mrcha pride 😠

jika10
14. únor 2011

@kamillka100 @lifinka Holky, kdyz ja se fakt bojim te jedne carky 😒

lifinka
14. únor 2011

@jika10 tak to nevím, a po ovu zobáš nějaké prášky?

lifinka
14. únor 2011

@jika10 a co když tak vykouknou // a ty to jen oddaluješ...když bude / tak máme další kolo, já se s tím naučila žít a testila jsem už od 9DPO 😀

jika10
14. únor 2011

@kamillka100 No prave, graf sice mozna vypada dobre, ale znas to zklamani od sebe

lifinka
14. únor 2011

@puckal a dnes jsi si dělala test? s 25? a když na něj koukneš není tam duch? ale asi jsi v práci, co?

jika10
14. únor 2011

@lifinka No, prave ze nezobu zadne prasky po ovu, to uz pak zalezi vsechno na me 😀 😀 ,
Taky si rikam, ze to mozna oddaluju, ale ja mam doma testy jen s citlivosti 20. Nevim, mozna to vyzkousim zitra. No kdyz by byla jenom /, tak jsem rikala, ze pak zacnu cvicit a tak. Uz mam naplanovanou dovcu na zari 😀

kamillka100
14. únor 2011

@jika10 ja to poznam moja, ale aspon budes vediet nacom si, ja tiez planujem testit, ale ked budem 12-13DPO, lebo mam pichnuty pregnyl, nevydrzim do mrchy 😀 , bud budu dva alebo len jedna, no ale ako chces, ja viem ze je to velke sklamanie,ale verim tomu, ze budu // TT, chcem cestrve bacilky 😀 , tak posli mi aj s foto TT

kamillka100
14. únor 2011

@lifinka moja ale TT by uz mal ukazat na 14DPO aj s citlivostou 25, aspon si myslim, no ale nechajme sa prekvapit, tu na konovi su riadne zahady

veronika19833
14. únor 2011

Ahojte baby, tiez beriem clostil + duphaston. Chcem sa Vas spytat - beriete po clostile VZDY aj Pregnyl? Ja som ho zatial vobec nedostala a kopec bab tu o nom pise.

kamillka100
14. únor 2011

@veronika19833 mne ho tiez dr. neponukol, prvy a druhy cyklus som ho nemala a teraz treti som si ho popytala, aby som si bola ista,ze ovulka prebehne, citala som niekde, ze nie vzdy ti moze prasknut folikul a s pregnylom je istota, ale co je na tom pravdy neviem, drzim palce 😉

sysinek
14. únor 2011

@veronika19833
ano...pregnyl beriem...zase Duphaston...nie

puckal
14. únor 2011

@lifinka jsem v práci tak ducha neuvidím. Ale mám problém že i když se snažím, tak jsem večer vypila 1l tekutiny před spaním a snědla jablka a to jsem se krotila.....já hrozně piju, ale nevsázím na to. MS jsem měla minule až po píchnutí agolutinu po 48 dnech tak na tu také nemůžu spoléhat. Ale dr. mi dal prášky na srovnání cyklu a na uhnízdění, ty jsem brala do pátku a potom se teploty pořád drží nahoře i po vysazení, a co jsem četla, tak vesměs všem po sysazení klesnou. Dr. říkal že MS přijde do 3 dnů od vysazení. Jinak 10kový test už u nás nemají, volala jsem do lékárny. Musím počkat až pojedu někam do většího města.

sysinek
14. únor 2011

@kamillka100 mne v lekarne jedna babenka vysvetlila, ze s pregnylom prebehne ovulacia a mam sa poznazit v rozpati 30 hodin...vraj vtedy je najucinnejsi...

lifinka
14. únor 2011

@kamillka100 já měla TT 15DPO s citl. 25,ale třeba ukáže už dříve 😉 jde o to jaké je HCG...

kamillka100
14. únor 2011

@puckal nie je pravdilo, ze do 3 dni po duphastone sa mrcha objavi, mne prisla az o 7 dni a teploty neklesli,kazda sme ina,no ale som strasne zvedava ako dopadnes , drzim palceky 😉