Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
14. únor 2011

ja som normalne z toho hotova, ze baby beru clostil bez pozorovania, moj dr. je riadna brzda , ale povedal mi, ze sa berie len 3 cykly, dlhsie nie, lebo sa mozu vytvorit z toho cysty.
BABY treba sa pchat na kontroly, ci sa im to paci alebo nie, nenechajte sa odbit, nieco strasne 😠

chersi
14. únor 2011

holky, chtěla bych se Vás zeptat, jak dlouho po laparoskopii se opět v centrech začlo něco dít. respektive poslat jim tam výsledky a čekat nebo se objednat a řešit co dál. Já se obávám toho že zase prošvihnu třeba 2 měsíce. Na laparku jdu 9.3. pak cca 14 dní nemocenské

lifinka
14. únor 2011

přesně tak člověk se musí ptát, ať to vypadá jak cche, je to naše zdraví... 😵

lucka_0906
14. únor 2011

Dievcence, niektorej z vas lekar odporucil aj laparoskopiu? Ja som teraz dobrala 3ti cyklus Clostilu. Dost sa toho desim 😖 Aj ked citam aj pozitivne ohlasy

lifinka
14. únor 2011

@chersi no já byla na laparce a pak jsem čekala na ms a jak se dostavila hned clostyl 2x1tbl a byla jsem těhu, ale byla jsem u svého dr...to bylo před prvním těhu...musíš se zeptat v centru, držím pěsti laparku zvládneš a pak hurá do těhu!!!

lifinka
14. únor 2011

@lucka_0906 před prvním těhu jsem byla na laparce po 3 cyklech clostylu pak jsem měla laparku a ještě jednou clostyl a zadařilo se, já bych po neúspěšných clostylech radila laparku, mě to pomohlo a hlavně se prostě zprůchodní vejcovody i když mě tam nic nenašli i ty nejmnší překážky se zoperují a je cesta nachystána pro spermijky 😀

veronika19833
14. únor 2011

@kamillka100 - dakujem za radu. Idem teda rovno hladat noveho gynekologa... Nad niektorymi lekarmi (cest vynimkam!!) sa fakt cloveku zastavi rozum... Skoda sa rozclulovat - vsak?! 😒

kamillka100
14. únor 2011

@veronika19833 presne tak , dobre urobis, ja tiez ostanem este chvilku pri mojom a ked nic nebude robit, tak urcite beriem kartu inde, ku mojeme sa musim pchat na folikulometriu, bal by sam navrhnut, potom daj vediet ako si dopadla

lifinka
14. únor 2011

@minis na kolik jdeš na sono?

veronicka33
14. únor 2011

@veronika19833 ahoj si presne tak na tom ako ja ☹ aj ja som brala clostil a žiadny pregnyl mi dr nikdy nepichol tak neviem ako to je a prečo tak ☹

veronicka33
14. únor 2011

@lucka_0906 ahoj mne 😒 ja som brala clostil a nepomohlo tak mi dr povedal ešte v novembri že či nechcem ísť na laparoskopiu tak neviem stále uvažujem 😒

lucka_0906
14. únor 2011

@veronicka33 podla coho sa rozhodujes? 🙂 Jasne, ze nam to musi odporucit a vysvetlit lekar.. len sa chcem utvrdit, ze ten postup je spravny.

cutty
14. únor 2011

No tak minuly tyzden v pondelok som dobrala duphaston a hned v utorok som skusala test ale ten co ma citlivost az 25. Bola vidiet slabulilinka druha ciarocka. Tak som pockala do stredy a kupila taky co ma citlivost 10 a ciarka bola jasne viditelna. No a v piatok som urobila jeden s citlivostou 25a jeden s 10. Lebo oboje co som kupila boli dvojbalenia tak som ich pre istotu pouzila vsetky🙂 No a v pitok uz boli ciarky jasne na oboch 🙂 Asi v stredu zajdem za doktorkou a uvidim ale snad to vyslo 🙂))

minis
14. únor 2011

@lifinka tak na 15tu... zachvilu odchadzam z roboty...

veronicka33
14. únor 2011

@lucka_0906 neviem načo čakám ☹ proste nemám asi odvahu je to predsa zákrok tak mám obavy 😖

lifinka
14. únor 2011

@cutty nechceš nám odfotit testy ať se pokocháme!

lifinka
14. únor 2011

@minis držím pěsti, ať hledá 🙂

lifinka
14. únor 2011

@veronicka33 neměj, vzpomeň na mě co jsem vše měla v roce 2007 zvládneš to!

veronicka33
14. únor 2011

😉 @lifinka dakujem si zlatá🙂že ma tak podporuješ,ale skor ako v júli nepôjdem lebo moja dcéra by to asi neprežila a takto ju dám k babke na prázdniny a môžem riešiť problémy ved to rýchlo ubehne 🙂 dnes som mala BT 37 divné nie? 🙂

veronicka33
14. únor 2011

@cutty super gratulujem že máš krásne // 🙂 kiežby sme aj mi už našli ☹

veronika19833
14. únor 2011

@veronicka33 - prave som pisala 1 nemenovanemu lekarovi a odpisal mi toto:"

Indukcia ovulácie sa musí kontrolovat pomocou ako sama píšete FM (folikulometrie) aby sme vedeli efekt indukcie,či dávka stačí a či dat Pregnyl v dalšom cykle alebo nie...Pregnyl je homon HCG je jeho efekt je v prasknutí narasteneho folikulu po clostylb.teda podporuje priamo ovuláciu ...Duphaston je gestagen dobrý na sekrečnu premenu sliznice..Ta cysta je zrejme trochu dosledkom nepodaneho pregnylu a keby robila riadne FM tak by sa vysoko pravdepodobne tomu dalo zabranit..."

Takze tak... Cystu som mala v 1. cykle uzivani Clostilu a napiek tomu mi pregnyl v dalsom nasadeny nebol. v stredu idem na konzultaciu k inemu lekarovi, uvidim, co mi povie.

veronika19833
14. únor 2011

@cutty33 - srdecne gratulujem!!! To Je super, tesim sa s tebou! 🙂 😵

veronicka33
14. únor 2011

@veronika19833 ahá no tak to ma mrzí a držím silno palce,možno aj ja zájdem ku môjmu ale asi až ked sa bude blížiť moja ms nech mi ešte skúsi dať clostil a uvidíme čo na to povie ☹ ja už ho neberiem od min roka od septembra ☹

veronicka33
14. únor 2011

@lifinka ty už sa ani nemusíš, 😀 ale skôr mi by sme chceli 😒

veronicka33
14. únor 2011

@chersi fúúúú tak držím silno päste aj ja mám ísť tak dúfam že potom napíšeš ako to prebiehalo? 😒

leeena_4
14. únor 2011

Ahojky holky 🙂
@chersi max. od druhého cyklu můžeš začít stimulovat na IUI nebo IVF 😉

leeena_4
14. únor 2011

@veronicka33 laparky se neboj, mě taky čeká a těším se na ní. Hodně holek po ní otěhotní přirozeně 😉 Nic neucítíš, budeš v narkoze, lepší než do sebe cpát měsíce hormony 😉

veronicka33
14. únor 2011

@leeena_4 ahojky no tak to máš pravdu 😀 ved uvidíme ako dopadne tento mesiac 😠

leeena_4
14. únor 2011

@veronicka33 uvidíš, ale nebála bych se laparky a hup do toho rovnýma nohama, každý měsíc váhání oddaluje o měsíc i miminko 😉

veronicka33
14. únor 2011

@leeena_4 myslíš pozitívne super kukni moj grafík 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d