Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
15. únor 2011

@lifinka No diky, ja je sama sobe taky drzim. I kdyz moc neverim, ze bych byla ta vyjimka a zahnizdeni by bylo az ten 12 den, uvidime 😀

@kamillka100 No prave, ze po Vasich zkusenostech s leeenou uz taky prestavam grafum verit a tak radeji pocitam s horsi variantou. Drzim palce, aby na TT byly //

leeena_4
15. únor 2011

čauky holky, jdu se na vás podívat, jak válčíte.

@jika10 to mě mrzí, že zas jen / :-/, ale hlavu vzhůru, další šance bude za chvíli 😉 Jinak uhnízďování je 5-9 den 😉

jika10
15. únor 2011

@leeena_4 No jo, co se da delat, ale treba jeste neni vsechno ztraceno 😉

leeena_4
15. únor 2011

@jika10 to není nikdy 😉 věř a doufej, ale nepočítej s tím 😉 budu tě sledovat 😀

jika10
15. únor 2011

@leeena_4 No ja uz skoro po tom roce vubec s nicim nepocitam 😀 A jak rikam, taky se dockam, hold to bude pozdeji nezli drive. mam rada, kdyz jde vsechno jak ma, ale tohle se ovlivnit neda 😅

kamillka100
15. únor 2011

@lifinka no uvidime, ale normalne som z toho nervozna, krasne grafy a nic z toho 😠 , velmi som jej to priala
moj graf je taky 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/333213

leeena_4
15. únor 2011

@jika10 když tak znova koukám na ten tvůj graf, tak bych podle testů spíš viděla tu ovulku později - v den posledního pozitivního ovutestu! a to by v tom případě mohlo být ještě brzy na test 😉

aduskatt
15. únor 2011

ja pre istotu grafy ani neriesim🙂)by som sa scvokla z toho za tych 5 rokov🙂

jika10
15. únor 2011

@leeena_4 No uvidime, bud z toho bude bublinka nebo mrcha 😉

lifinka
15. únor 2011

@kamillka100 no hezky to stouplo, co?ale víš jak je to s grafy, ale dobrý

kamillka100
15. únor 2011

@lifinka hezky???divny je, raz som hore, raz dole 😀 😀 😀 ,ale ja grafom uz neverim 😠 posledny krat si meriam

lifinka
15. únor 2011

@kamillka100 jakože krásný skok na dnešek, víš?

lifinka
15. únor 2011

@leeena_4 no taky vím, že se říká, když jsou poz, testy po sobě, že se počítá ovu za poslední poz. test, to by měla vše jika posunuté o dva dny...takže to hnízdění pokud bylo tak by to bylo na 10DPO, tak uvidíme co se z toho vyklube, a jak ty, co teď máš v plánu?

leeena_4
15. únor 2011

@lifinka příští středu jdeme do CAR a tačnou vyšetření a chci jít na laparku a pak IUI, doku budou vaječníky ve formě po laparce 😀

jika10
15. únor 2011

@kamillka100 No, krasna horska draha 😉

lifinka
15. únor 2011

@leeena_4 super, tak to bude ok, po laparce, je jak když pohnojíme 😅 😀 super postup

lifinka
15. únor 2011

@leeena_4 v dobrém slova smyslu 😉

kamillka100
15. únor 2011

@jika10 no ja sa z toho smejem 😀 , raz som hore, raz dole 😀 a ospravedlnujem sa ti, ze som ti robila nadeje, ja som si ozaj myslela, ze si tutovka, nechapem, este raz prepac ☹, mrzi ma to, ale kym mrcha nie je , stale tam nadej je 😉
a

leeena_4
15. únor 2011

@lifinka přesně tak, jen ať je tam pohnojeno 😀. Oni mi udělají hlavně propíchání těch vaječníků a odstranění těch starých ztvrdlých folikulů. Pak už je nabudí injekcema a můžem se vrhnout na IUI a pojistit do i doma 😵

lifinka
15. únor 2011

@leeena_4 aha tak to jsem ještě tak neslyšela, tak to vyjde hned, uvidíš...

leeena_4
15. únor 2011

@lifinka co jsi neslyšela? o drillingu, nebo o postupu? Ten postup jsme si vymysleli s manžou 😀. nechceme, abych musela žrát měsíce další hormony. Ta laparka se u PCO děla a pak se někdo snaží sám doma a nebo s práškama, to mi nechcem, chcem IUI a když se to nepovede tak IVF s hormonama v tabletkách nemám dobré zkušenosti - mraky vedlejších účinků a efekt 0

clauda2010
15. únor 2011

mne nepukol jeden folikul ,.........dnes som bola u doktora 2 tyzdne po ovulke , stalo sa to aj Vam? nie je to nebezpecne?........, ....

lifinka
15. únor 2011

@leeena_4 o tom drillingu, já měla jen laparku profuky vejc...

jika10
15. únor 2011

@kamillka100 Jeee, kamilko vubec se za nic neomlouvej. Vzdyt to neni zadne trapeni. No tak se hold nepovedlo, povede se jindy. A mrcha stale neni, takze kdo vi

kamillka100
15. únor 2011

@clauda2010 nie, nic sa nedeje, on praskne pri mrche, i ja som to raz mala, preto je lepsie sa uistit a pichnut si pregnyl, lebo s neprasknuteho folikulu sa robi folikularna cysta, ktora rastie az do 5cm, aspon ja som to tak pochopila ked mi to dr. vysvetloval, ale ona urcite praskne a kazal ti prist este po mrche na kontrolu?

lucka_0906
15. únor 2011

@jika10 jo, myslim tu fytosoju. Citala si o nej?

clauda2010
15. únor 2011

ja som mala clostil pred viac ako 2 tyzdnami aj pichnuty pregnyl, narastol mi folikul 22 mm a ten praskol , teraz som isla na kontrolu a nasiel tam tento jeden co mi narastol po ovulke , mam mat za 5 dni kramy, potom budem zas brat clostil a potom idem na kontrolu tak asi za 15 dni

clauda2010
15. únor 2011

@kamillka100 asi som to zle napisala , teraz mi uz nemal ziadny narast lebo mam mat kramy

jika10
15. únor 2011

@lucka_0906 No jenom jsem nekde zahlidla neco v tom smyslu, ze pusobi uplne stejne jako clostik. Ale nic jineho. No a navic ani nevim, kde se da sehnat a jak se s tim vubec da pracovat 😅

kamajota25
15. únor 2011

Ahojte, môžem sa k vám pridať? Už 1,5 roka sa snažíme o bejby a zatiaľ sa nedarí... 🙂 Mám PCO a v piatok začnem brať prvý krát clostil... Včera som dostala MS na 49 DC a to je u mňa veľký úspech, lebo som nemala žiadne lieky... 🙂 Chcela som sa spýtať, ako znášate tento liek... Ja som už brala Duphaston asi 3/4 roka a bolo to bez problémov, ale pred Vianocami mi ho Dr opäť nasadil, ale spravili sa mi cysty, ktoré našťastie o pár dní aj zmizli... Duphaston by som mala začať brať aj teraz od 17 DC, ale budúci piatok idem na folikulometriu, tak uvidím, čo mi povie... Beriem aj Calibrum Baby Plan a dnes mi sestra kúpila aj čaj z alchemilky žltozelenej. Pijete ho niekto?