• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@kamajota25
ahoj, ja takisto beriem clostil...prvy cyklus...zatial v pohode...uvidime dalej.A caj z alchemilky., jedna bylinkarka mi poradila,aby som ho pila vzdy v kombinacii s nejakou bylinkou.Vraj sam o sebe je nebezpecny, a vyvolava potraty.
15. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamajota25 tak sme na tom podbne aj s dlžkou snaženia aj s liečbou. Tiež beriem clostyl v kombinácii s duphastonom a pijem aj alchemilku. Clostyl beriem teraz tretí cyklus a s alchemilkou som začala iba min. týždeň. Ja bývam z clostylu nafúknutá ako balon, ale hneď ako ho prestanem brať tak sa cítim v poho. Tak snáď zaberie :wink:
15. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_0906 mne sa nechce čítať celá tá téma, ale zaujíma ma to. Dozvedela si sa tam niečo zaujímavé?
15. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabriellka ja som dnes precitala 15 stran a dalej som nevladala :slight_smile: Zaujimave citanie, ja rozhodne do toho idem. Je to vec neskodna, ublizit nemoze, len pomoct. Tie baby odporucaju napriklad na ovul.hlien grepovy dzus, ja som ho teraz skusala a ti poviem, ze zabral skvele :slight_smile: Teraz som dobrala treti cyklus Clostil a skusim aspon mesiac-dva, potom CAR..
15. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_0906 tak som zvedavá, asi sa pustím aj ja do čítania... videla som ťa prispievať aj v téme o jonášovi. máš aj výpočet?
15. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata ste tu este niektora?moj graf >http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d
15. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamajota25 Zdravím! S čajíkem sice nemám zkušenosti, ale s clostibegytem jen ty nejlepší-po 2.cyklu se nám podařilo otěhotnět, tak držím pěstičky i vašemu snaženíčku, ať vše klapne k plné spokojenosti!!! :slight_smile: :wink:
15. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule presne taký príspevok ako si sem dala mi dáva množstvo energie a nádeje, že sa to za chvíľu podarí aj nám. dakujem za príspevok :wink:
16. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já taky povzbudím. :wink:
Clostil jsem brala 2 měsíce v dávce 1x1 tabl., třetí měsíc v dávce 2x1 tabl. a vypadá to, že se zadařilo :grinning: . Takže po třech měsících s clostilem.
Už jsem si myslela, že ty dvě // snad nikdy neuvidím :wink:.
Držím palce!!!
16. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamillka100 tak co testík???
16. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak MS dnes dorazila v plné parádě, aspon že na sebe nenechala dlouho čekat. V pátek začínám zase s clostíkem :wink: Ted ani nevím, kdo dělá tabulku, komu napsat? Nathali?
16. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal no nathali tu od zítřka nebude už celý týden, nezdá se mi to....
16. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka A nathali vede tabulku? Tak já jí zkusím najít a ten týden jí klidně budu vést za ní. A nevíš jak je na tom? Ta taky měla šanci :wink:
16. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal no právě, říkala, že o víkendu testne...ale kde je nevím, jj dělala tabulku ona...snad je ok...
16. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal myslela jsem jakože už tu týden není, špatně jsem to napsala, ale klidně pokud chceš udělel tabulku...
16. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska72 ,aidule, moc vám holky blahopřeji k // :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka musím jí první najít.... jen doufám že je holka v pohodě, byla tu předtím skoro každý den....
16. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule
jeeeeee...super...gratulujem :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal no právě mám obavy, aby se jí něco nestalo,je to divné už týden tu nebyla to se jí nepodobá...
16. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska72
tak to je pozitivna spravicka...aspon si nam dala nadej...pekne :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal takze dorazila svina :frowning2: Ja uz som mala dnes spinenie, takze cakam kazdou hodinou.

@gabriellka jo, mam aj vypocet od Dr. Jonasa. Moj blizky kamos ho mal tiez - im sa zadarilo. Tak som to riskla. Aj ked to bude uz rok, co ho mam..Dr. Jonas vraj za 30 rokov praxe ma 99% uspesnost do 2 rokov...
Nic zle na tom nie je.. proste si urobis pekny vecer, ked ti on vyrata "plodny" den :slight_smile: Aj ked je mimo ovulky. Rozmyslas nad tym? Stalo to tusim 20 eur. Ked si zratam co vsetko som uz minula za vsetky veci suviasiace s tehu..tak je to zanedbatelna ciastka :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_0906 aj ja som si dala spravit vypocet od Dr. Jonasa...uz na tom fungujeme pol roka, uvidime dalej...inac poznam dost bab, ktorym pomohol.Dokonca im naplanoval presne pohlavie dietatka....
16. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek super :slight_smile: Snad nam vsetkym pomze.. Preco nie.. verit treba vsetkemu a hlavne ked to je bezbolestne :wink:
16. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak podle grafiku vypadam asi takhle http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , ale pocitove vypadam spise na mrchu, takze ji cekam do patku v plne parade :unamused: . No nic mame dalsi kolo, i kdyz ted si dam od clostiku mesic pauzicku. Beru ho uz 3 mesice v kuse. Doktor chce, abych ho brala pekne celych 6 mesicu, ale o te pauze se nemusi dozvedet :sweat_smile:
16. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si delam starosti od Natali. Bud nasla dve // a uziva si to, ale myslim, ze by nam to dala vedet a nebo se neco stalo, coz doufam ze ne. Musime doufat, ze jim jenom doma nefunguje internet a nedostane se za nama
16. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka taky zjištuji. No musíme doufat že se brzo ukáže, třeba s pozitivní zprávou....nebo jí třeba nefunguje net apod.
16. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal snad jen nefunguje net...psávaly jsme si i IP a maily a teď tohle...
16. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 ještě ji nemáš tak žádné závěry :wink: a test tě neláká?
16. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 no ale grafík máš pořád pěkný :slight_smile: Mě teplota ale taky klesla až dnes, když jsem jí do hodky potom dostala, a vůbec jsem se na ni necítila. A nechceš ještě 1 kolo zkusi s clostíkem? Podívej na lifinku, ta dala ještě 4.kolo že půjde potom do CAR a zadailo se :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek