Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
16. únor 2011

@lifinka Popravde ti reknu, ze po vcerejsim zklamani a jedne carky na TT ani nelaka. POckam na mrchu, pokud prijde a pokud neprijde do nedele, tak teprve testnu

jika10
16. únor 2011

@puckal Na grafiky ja uz neverim, vim jak to dopadlo u jinych holek. Radeji pocitam s mrchou. No ja si spis beru priklad s cabalkove, ty se to podarilo myslim v pauze .... Takze zkusim mesic az dva bez clostiku a pak kdyztak znovu nasadime

puckal
16. únor 2011

@jika10 je pravda že z grafu jde málokdy vyčíst těhu, aspon dle mě, ale ovu se podle toho pozná. Proto dál budu měřit.

jika10
16. únor 2011

@puckal Jo, tak ovu je podle me v pohode, taky bude merit hlavne kvuli ovulce, abysme vedeli, kdy na to hupsnout ve spravny cas 😀 😀 , ale pak uz je to o dej se vule bozi 😅

puckal
16. únor 2011

@jika10 přesně, potom zamknu teploměr do trazoru at si zbytečně nedělám naději a bude se čekat.

jika10
16. únor 2011

@puckal No asi tak bych to taky videla. Jen kde vzit doma trezor. V praci by se asi divili, kdybych si ten teplomer tam donesla 😀

puckal
16. únor 2011

@jika10 to jo, to by trošku nechápaly. trezor u nás není ale dám ho asi manžovi a ten si poradí, kam ho schovat aby na něj nepřišla. Ale já jsem ráda i za to, že po prvním braním clostíku tu byla ovu a věřím že se nám do 3 měsíců zadaří. Ty chodíš průběžně na kontoly k Dr.?

lifinka
16. únor 2011

@jika10 promiň já zapomněla, že jsi testila...tak vydržme, no já měla mít po 3cyklu s clostíkem pauzu, ale s tím, že jsem se obj. do Car tak jsem ještě letěla k dr, když jsem dostala ms, že prostě chci jetšě naposledy zkusit clostík a tak souhlasil a vidíš vyšlo, asi jsem to vnitřně cítila, že mám potřebu na poslední cyklus clostík mít...

holky to s clostíkem dáte!!!pokud na něj tělo reaguje chce to více snažení 😀

kamillka100
16. únor 2011

ahojte baby, no TT negativny ☹ ☹ ☹ , skoda, tak som dufala, cakam na mrchu, dnes som 24DC to by uz mala ukazat ☹ , ovulka bola na 14-15DC podla dr. tak ja neviem, uz si nerobim ziadnu nadej a isti to CAR ☹

lifinka
16. únor 2011

@kamillka100 cože? to je mi líto, kamilko!!!! 😔 myslela jsem, že už konečně přibide těhulka další....

holky chytejte ode mně bacilky prosííím moc!!!!!

lifinka
16. únor 2011

@kamillka100 a graf ukaž

jika10
16. únor 2011

@puckal No prave ze nechodim. Ja jsem mela dlouhe cykly, nejdelsi 38 dnu, ale byli ovulacni. Jen jaksi manzilka to vetsinou kolem 20 -22 DC prestalo bavit. No tak mi dal clostik a rikal, ze nam to pomuze rychleji otehotnet. No jenze 3 mesice ubehli jako voda a bublinka zatim nikde. Asi nam toho capa nekde nekdo strili, jak rika manza 😀

kamillka100
16. únor 2011

@lifinka aj mne je to velmi luto, tak som sa na to spoliehala ☹ ☹ ☹ , dr. mi vypocital ovulku, ze urcite bude na 14-15dc, poistila som si to s pregnylom a vestko bolo zbytocne ☹ uz si BT nemeriam, sklamala som sa ☹

jika10
16. únor 2011

@lifinka Jasne v pohode, za nic se neomlouvej, myslim, ze kdyby jsme si meli vsechny pamatovat co ktera kdy napsala, testila atd, tak z toho mame hlavu jak patraci balo 😀 😀

No nase snazenicko je ob den, tak nam to kazal i doktor a to by pry bylo, aby se to nepodarilo. Ze pry si nejaka ta mrska na to vajucho pocka. Kdyz byl manza na spermiu, tak mame 37 milionu a pohyblivost 67%, coz je pry na otehotneni prirozenou cestou akorat, tak nevim 😅

jika10
16. únor 2011

@kamillka100 Jeeee, kami to je mi lito, ja uz taky doufala v dalsi tehulku,

teda ten unor nam dava nejak zabrat. Jak nam krasne zacal leden, tak unor se ne a ne chytit co

jika10
16. únor 2011

@kamillka100 Ja budu merit teplotky jen kvuli ovulce, ale pak dal uz je to zbytecny. Pak je clovek podle teplot natesenej a mrcha mrchovata pak stejne dorazi. Ja uz jsem se taky tesila

kamillka100
16. únor 2011

@jika10 a tebe dosla mrcha?

kamillka100
16. únor 2011

@lifinka chcem sa ta opytat, ze preco ked si dam dnes do grafu teplotu, tak mi ukazuje, ze som 12DPOale ja som v 10DPO, nechapem 😒 , vsak ovulku som mala pred tyzdnom v nedelu alebo v pondelok, to sa rata aj ten den?

jika10
16. únor 2011

@kamillka100 No jeste ne, takze na ni taky cekam. Kdyby nahodou neprisla do nedele, tak teprve bych testla, ale ja si myslim, ze stejne dorazi.

kamillka100
16. únor 2011

@lifinka aha, prepac uz som na to prisla, lebo ja som vecer ked som dostala spinenie, dala ze mrcha prisla, ale krvacat som zacala az na druhy den, tak preto a v grafe to automaticky ukazalo,lebo podal grafu by som mala dostat mrchu na pozajtra a to je skoro ☹

kamillka100
16. únor 2011

@jika10 aj ty mas dostat v nedelu? 😀 aj ja, tak som zvedava, drzim palce aby neprisla, len moj graf ma riadne pomylil 😒 , beries duphaston? lebo ja hej a od kedy ho zacnem brat od vtedy ma brusko boli ☹

puckal
16. únor 2011

@kamillka100 To je mi líto....holt v únoru se asi nedaří. ale březen bude lepší, uvidíš 😉

jika10
16. únor 2011

@kamillka100 No prave ze zadny utrouse ani duphastony neberu. Mrcha myslim, ze by mela prijit do patku, ale kdyby nahodou neprila, tak stejne budu testovat az pristi tyden. Na vikend chci jet pryc a rozhodne bych se sebou nebrala TT . No ja z meho grafu taky nejsem obzvlaste chytra, ale jak rikame, grafum se neda verit

puckal
16. únor 2011

@jika10 Aha. Já jsem naposledy měla MS po 48dnech ale až po injekci. Takže prý jsem měla do té doby cykly anovulační, nasazen clostík od 3 do 7 dne 2x1 a potom od 14-25 dne orgametril na úpravu cyklu. Vše na 3 měsíce, a v průběhu mě nechtěl vidět. Ale asi se mu vnutím, ale spíš až ten poslední cyklus s clostíkem at to zkoukne. Ted to toiž vychází blbě, další pátek tam je ale já jsem na školení mimo, a další pátek už zase budu 17DC a to už bude asi po ovulce. Tak to necháme zase jen na meření a ovu testech a uvidíme.

lifinka
16. únor 2011

holky s jarem to bude lepší, vysvitne sluníčko a vše se začne zelenat a tak budete jistě i těhotné! 😵

kamillka100
16. únor 2011

@puckal no neviem, lebo som bez clostilu, tak tento mesiac bude pauza a potom neviem, idem este 28.2 ku dr. tak som zvedava co nato povie, ze mrcha prisla, lebo on si je isty, ze sa podarilo, aspon terat to v pondelok povedal, ze nevidi dovod preco by sa nepodarilo, tak mu asi sanka spadne, ale urcite som rozhodnuta do CAR, len musim byt cista bez hormonov ☹

kamillka100
16. únor 2011

@jika10 vsak som prekvapena, lebo graf mas ozaj nadejny, ale zda sa mi, ze mrcha by ti mala prist zajtra, vacsinu je to tak, ze kedy bola ovulka, tak raz tolko sa pripocita, stale tam nadej je ked tu mrchu nemas, ja nemam vobec pekny graf, taky cudny, dnes som si posledny krat merala BT

jika10
16. únor 2011

@puckal no ja jsem mela cykly ovulacni, teda alespon podle hormonalniho profilu bylo vse OK. Nejdriv mel u me doktor podezreni na PCO, ale to se nepotvrdilo, protoze testy dopadly na 1. A mzrcha vzdycky dorazila bez injekce, takze alespon to bylo v pohode

mmaarrkkeettkkaaaa
16. únor 2011

Ahoj holky, nakoukla jsem do vaší diskuze 😉 a koukám že po clostíku to zas tak hned nejde...My se s manželem snažíme také rok. Mám od vysazení HA nepravidelné cykly (dalo by se říct že MS bez utogestanu nebo injekce nedostanu vůbec), dr.mi řekl že utr. budu muset brát dlouhodobě třeba rok a jestli chci tak mě pošle na laparoskopii. nic jiného s tím dělat nemůže. Pak jsem se dozvěděla o této možnosti a okamžitě jsem řekla že měním dr., že nechápu proč mi o něčem podobném neřekl už dávno. Příští týden bych měla jít na odběr na hormonální profil a pak mi prý kdyžtak nasadí clostyl. Jsem zvědavá jak na to bude moje tělo reagovat...Všem vám držím palce, ono to jednou přijde 😅

puckal
16. únor 2011

@kamillka100 Vidíš, další naděje na cestě, v CAR pomůžou většinou všem. Neztrácej naději 😉 Musíš být optimista a radost do dalšího kola, aby i mimi bylo potom veselé a nestresované 😉