Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronika19833
17. únor 2011

@kamillka100 @veronicka33 - caute baby , takze vcera som bola na kunzultacii u ineho lekara, a ten len hlavou krutil. moja byvala lekarka ma mala sledovat (mala byt folikulometria, pripadne podany pregnyl), vobec mi nebol robeny hormonalny profil.... :( No co vam budem vysvetlovat ked viete... Takze je dost mozne, ze dane lieky do mna "pchala" zbytocne....
Vravel mi, ze on Clostil nenasadza alebo lieky jemu podobne, pokial nema na stole partnerov spermiogram. Su to proste umele hormony a ich uzivanie treba fakt zvazit... Kedze mam teraz clostil 3. cyklus, kazal mi, aby som ho riadne brala a na FM idem v utorok, potom v piatok a v pondelok. takze uvidime...
😉

jika10
17. únor 2011

@lucka_0906 No, musis verit, ze se zadari, clovek nikdy nevi. Vcera se tady probiralo, ze clostik muze zabranovat vysce sliznice, tak treba ted bez clostiku se to povede, protoze sliznice by mohla pekne narust a mohlo by se vajicko kam zavrtat. Muzes mi prosim rict, odkud jsi si tu soju objednala??

puckal
17. únor 2011

@nathali Ahojky už jsme měli strach co je s tebou. Já změnu v tabulce, jsem 2DC, a posl. délka 29dní. Tak jsme na tom stejně, co?

lucka_0906
17. únor 2011

@jika10 jj.. o sliznici som tiez vela citala. Ja som sa preluskala asi 15timi stranami temy o fytosoji. Velmi zaujimave citanie.. ked to je skutocne vsetko pravda, tak ze wowo 🙂
http://www.mojalekaren.sk/fytosoja-forte-60cps/ objedanala som to vcera, dnes to uz mam pripravene na osobny odber. Ak by si to nevedela nikde zohnat u vas, mozem ti to objednat a poslat ja do CR. Aj ked tento mesiac to uz nestihnes, lebo sa odporuca brat od 2 dna cyklu..

vera_j
17. únor 2011

@puckal ....jé já si ani nevšimla, že si 2DC...máš někde graf? Jak ti vypadal?...a co teď, další kolo s clostilem?

sysinek
17. únor 2011

@nathali
ahoj, ja som dnes 23DC a PC/28dni/.

puckal
17. únor 2011

@vera_j jo jo další kolo s clostíkem. Já naštěstí s braním clostíkem ani potom s orgametril nemám žádní problémy, tak mi to nevadí. Na 1.kolo jsem spokojená s ovu. Co graf, včera ráno teplota klesla o 0,2 st. a za hodku tu byla mrcha. Jinak graf vypadal slibně. Budu měřit dál, ale jen do ovu, tu si chci ohlídat a potom podle mě teploty už nejsou potřebné, jak se potvrdilo u několika holek. Co ty?

vera_j
17. únor 2011

@puckal ...jo já jsem také spokojená s ovu, uvidíme jak dál, teplota zatím pořád stoupá 😉 dnes jsem 22DC, ovu se přestěhovala z 15 na 19 DC...ale dle bolestí jak jsem ti psala by to odpovídalo...ale nemyslíš, že na to když beru clostil od 5-9DC a ovu přijde takhle pozdě?...dej sem ten graf 🙂

jika10
17. únor 2011

@lucka_0906 No ja jsem na lekarna.cz nasla pouze tohle FYTOSOJA OSTEO cps.60, myslis, ze by to mohlo byt ono??

puckal
17. únor 2011

@vera_j nevím, ale co jsem vypozorovala tady na diskuzi, tak většinou ty co ho berou od 5. dne jí mají mezi 17-22 a ty co od 3. tak jí mají od 10-15. Tak asi tak. Graf je tu. http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

lucka_0906
17. únor 2011

@jika10 skus napisat na forum kocke s nickom ella. Poradi ti. Zavisi vraj od toho, kolko izoflavonov sa nachadza v tablete.. Ona ti odporuci aj davkovanie podla toho, aky mas cyklus a pod. Ale zrejme to budes brat rovnako ako ja 😀

vera_j
17. únor 2011

@puckal ...byl vlastně tvůj manžel na spermiogramu?

vera_j
17. únor 2011

@puckal ..aha, tak děkuji za vysvětlení...ten tvůj graf vypadal opravdu hezky....manžel se mi dnes ráno dívá do notísku s teplotama...a říká: miláčku, je to tam, to je jasný...podívej jak ty teploty stoupají...!!! Někde si něco přečetl a hned je chytrej 🙂 ..ale hlavně, že má radost 😉

kamillka100
17. únor 2011

no caute baby, povedala som si, ze si uz BT nebudem merat, ale tento cyklus to ukoncim 😀 , len neviem ci sa to da opravit, lebo graf mi ukazuje, ze som 2 napred, ale ja som len 11DC, no ale moj graf su velhory 😀 , asi vysoke tatry 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/333213

kamillka100
17. únor 2011

@veronika19833 tak ti gratulujem, konecne sa niekto o teba poriadne postara, ja len cakam na svoj HP a uvidim ake budem mat vysledky a ked budem mat dobre tak beriem aj ja kartu 😉

jika10
17. únor 2011

@lucka_0906 Jo tak dik. zkusim si to najit

vera_j
17. únor 2011

@kamillka100 ...jo jo, krásné tatry 🙂...aby z toho nebyl horolezec 😀

puckal
17. únor 2011

@vera_j - ne ještě nebyl. Zatím ho tam neženu, Dr. říkal že až po těch 3 měsících. Graf vypadal hezky ale Ms je tu a beru to. MM se taky ptal, zda prášky zabraly, zrovna včera ráno. Já že zabraly ale málo se snažil a je tu MS 🙂 Tak příště to víc pojistíme 😉 v Pátek už začínám s clostíkem.

sysinek
17. únor 2011

@kamillka100 pekny graf...mozno sa z neho vykluje silny boy🙂

kamillka100
17. únor 2011

@vera_j dnes mi teplota spadla ako na mrchu, ale zda sa mi to nejako skoro

jika10
17. únor 2011

@lucka_0906 Teda ja jsem nejaka natvrdla, ja to nemuzu najit ☹

kamillka100
17. únor 2011

@sysinek no neverim ked TT bol na 10DC negativny a dnes som uz pre istotu neskusala, necham sa prekvapit

sysinek
17. únor 2011

@kamillka100
mne Dr.povedala, ze nemam testovat az 1 tyzden po ocakavanej mrche...takze uz netestujem...takze cakam...a nechavam sa prekvapit...nech sa stane, co sa ma stat...

jika10
17. únor 2011

@kamillka100 No a zrovinka by to mohl byt tehotensky graf. Kdyz ty grafy co vypadaly krasne tehotensky nebyly. Muzes byt vyjimka 😀

vera_j
17. únor 2011

@puckal já už teď budu po třetím měsíci clostilu a manža jde v úterý, tak se modlím, ať je to OK...

kamillka100
17. únor 2011

@sysinek vsak to je spravne, aj mne to dr. povedal, ze zbytocne testujem skor, ale ked ja nevydrzim , ked citam ze nejakej babe ukazalo uz na 10DC , tak som chcela vyskusat, no zial mne nic neukazalo ☹ , no dnes som 11DC, tak si myslim, ze uz na 13DC by malo uz nieco ukazat, ked budem v tehu, co sa mi nechce verit alebo radsej pockat este jeden den ci pride mrcha? no ja som z toho sialena ☹

kamillka100
17. únor 2011

@jika10 vsak som sa smiala, ze minuly mesiac som mala ukazkovy, trojfazovy a baby pisali ,ze jednoznacne v tehu a teraz sa vyklul ozaj divny graf, tak mi tie teploty skakaju 😀 raz hore, raz dole

puckal
17. únor 2011

@vera_j určitě bude, neboj. a chodila jsi k dr. na kontroly průběžně?

kamillka100
17. únor 2011

este ma napadlo, baby stalo sa ,ze prisla mrcha pri brani este duphastonu???

sysinek
17. únor 2011

@kamillka100 no to ti verim...a ja si hladam aktivitky...aby som na to nemyslela...a den po dni sa tak presuvam pomalicky...a cakam...