Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
22. únor 2011

@jania023 No super, jdu volat kolegynce, az pujde do prace, aby mi ho koupila

jania023
22. únor 2011

@jika10 😀 😀 😀

puckal
22. únor 2011

@jania023 nevím zda pozdě, ale dr. mi řekl, že přijde od 11 do 15, tak se trefil. No a pokud ty ji máš od 16-17 tak já beru closík o 2 dny dřív, tak by to i vycházelo 😉

puckal
22. únor 2011

@kamajota25 aha, tak to máš pěkný..... clostík je na to aby ti narostli velký vajíčka a byla ovu. Ne jen na načasování. I já měla dlouhé cykly a dr. říkal že byly anovulační protože mi prostě moje nedorostly. Ale když ti píchl pregnyl, tak měl na 99% prasknout....to tomu potom už také nerozumím.

puckal
22. únor 2011

@lifinka no tak to si pěkně užíváš.... chudáčci, ale snad brzo ant. zaberou, jen aby jsi to nechytla taky 😲

jika10
22. únor 2011

@jania023 Tak v lekarne jsem si ho objednala, protoze ho zrovinka nemeli a bude dnes kolem 15,00 hod. Tak pro nej pobezim 😀 No to by bylo, kdyby se to uz ted nepodarilo, kdyz jsou podchycena vsechna opatreni 😀

puckal
22. únor 2011

@jika10 tak to asi jo. Já myslela že právě dle toho začátku braní se ovu dostaví, tak jak jde vidět, tak je stejná 😨

jania023
22. únor 2011

@jika10 ale radsej rataj tak 3 cykly to je tiez uspach..ja som tiez zasobena vsetkym tak sa uvidi ze ci to vyjde lebo zatial po ovu ani stopa..

jania023
22. únor 2011

mam take tusenie ze ovu uz bola a ze som ju presvihla..ale az teraz ma zacinaju boliet vajecniky tak neviem..ovu bola asi 12dc no a to som prepaslaale ani ff nic nevyznacil ☹

lifinka
22. únor 2011

@puckal no to si říkám stále, až toto budu mít já, tak nemůžu léky a budu nahraná, jsem s ním 24h denně...

jika10
22. únor 2011

@jania023 Tak treba ovu jeste nebyla. Musis verit. Protoze si myslim, ze FF by ovulku mohl vyznacit. Ja vim, ze musim byt trpeliva, ale uz mam za sebou 3 cykly s clostikem. Ted si davam pauzu, takze kdo vi, co z toho bude. Budu jen na prirodnich preparatech

jika10
22. únor 2011

@puckal No asi je stejna, nebo teda alespon u me je 16-17 DC. Uvidim ted bez clostiku, zda neco bude nebo ne 😅

jania023
22. únor 2011

@jika10 ja mam za sebou 2cyklus z clostilom..no a ma taky tusak ze som to asi prepasla..test bol akoze pozit na 12dc ale ja som si hovorila ze to je blbost lebo ja mam ovu pozdejsie tak sa nechame prekvapit..ale ked si spominam dobre tak som si robila okolo 13hod ovu test a bol pozit a vecer som robila okolo 18hod digi a ten bol negat..tak neviem

kamillka100
22. únor 2011

ahojte kocky, ako sa mate? nechce sa mi vsetko citat, dlho som tu nebola, no dlho.,..dva dni 😀 , ja mam vsetko po starom, dnes budem vediet ako som na to s hormonalnym profilom, spolieham sa, ze bude problem v tom a ze sa to da do poriadku

vera_j
22. únor 2011

ahoj holky...tak končím návštěvnost na této diskuzi a stěhuji se na jinou...spermiogram vyšel špatně..je jich málo a točí se..potvory jedny 😝 ...manža dostal vitamíny a za 2 měsíce kontrola, když nebude zlepšení, tak půjdem na inseminaci.... snad to dobře dopadne...ale určitě se na vás budu dívat, jak to s vámi vypadá 😉

jika10
22. únor 2011

@vera_j Jee, to je mi lito. Tak se na nas obcas prijdi podivat 😉 A kdo vi, treba budes driv tehu, nez my tady. tak drzim palce

aduskatt
22. únor 2011

@kamillka100 daj vediet ako si dopadla, drzim palce
ja taham zasa s clostilom, neskutocne ma bolia vajecniky.........

vera_j
22. únor 2011

@jika10 děkuji...je to hloupé, ale drobet se mi ulevilo, jelikož si připadám poslední dobou v manželově očích jako hypochondr, že pořád lítám po doktorech, bádám, měřím cpu se hormonama a ono je to takhle...samozřejmě, že z toho nemám radost i on byl překvapen, takže já vysazuji všechny hormony a teď se bude snažit on....ale nějak to spolu zvládneme 😉 ...hlavně aby u něj byla psychika ok a neházel flintu fo žita.... jaké má třeba spermio tvůj manžel? Už byl? my máme oligoasthenospermie...prostě snížená kocentrace a pohyblivost....

jika10
22. únor 2011

@vera_j No muj manze podle doktora je na tom dobre 37 milionu na ml a pohyblivost 67%. Coz pry na otehu prirozenou cestou staci a je pry ted normal. Tak snad jo

jika10
22. únor 2011

@vera_j Neboj, oni Vam pomuzou. kamosky manza na tom byl s chlapakama spatne a sel na nejaky zakrok a ted je to v pohode a rikal jim doktor ze by se jim to ted prirozene melo do pul roku povist. Drzim palce

nathali
22. únor 2011

Tabulka 22.2.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....46DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....43DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......27DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......27DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.....23DC...(PC 35 dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......23DC..(PC45dní)
veronicka33...33r....snž.........14m...20DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........17DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....16DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................15DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....14DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......14DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........8DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........7DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........6DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........6DC...(PC31dní)
kamillka100...25r....snž......................3DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........2DC....(PC27dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....9tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......8tt..........(snž..3r)
jessika............27r.....//...........(snž.3m)

vera_j
22. únor 2011

@jika10 hm, tak to je jiná my máme 13 milionů a pohyblivost 59% ale z toho 48% se točí dokola (nelineární pohyb)...ale říkal, že mimi bude 😉 děkuji ti za info a podporu

nathali
22. únor 2011

ahoj holky 🙂
tak ja som pred chvilkou prisla s prace a idem varit a potom na navstevu tak sa zastavim asi az vecer
@vera_j tak to ma mrzii ze to takto dopadlo so spermiogramom ale na druhej strane aspon viete kde je chyba snad na nas nezabudnes a prides sa nam ukazat a povedat na ze co mas nove 😉 🙂

kamillka100
22. únor 2011

no ahojte, uz viem vysledky, vyzera to zle ☹ , mam prist pondelok na krv a priniest moc , vraj mi daju nejaku tabletku a na druhy den zase na krv a 24 hodinovy moc, asi bude problem z hormonmi ☹ , ma niektora take skusenosti z Endokrinologiou???? co ma bude cakat dalej???

kamillka100
22. únor 2011

@aduskatt no dopadla som zle, v pondelok budem vediet viac, idem na krv a mam priniest moc, vraj mi daju nejake tabletky, asi v tom budu hormoni, zly hormonalny profil ☹

jika10
22. únor 2011

@kamillka100 No, ale alespon se prijde na chybicku, a muzou s tim neco delat, aby byl mimisek. Neboj, skoro vzdycky se mimisek podari a ty taky jednou budes stastna maminka. Ale co me stve, ze doktori jen tak mirnyx tyrnix predepisuji hormony, my se jima ladujeme a pak se prijde na to, ze je to zbytecny, protoze chyba je jeste nekde jinde, viz. Ty a Leena, vera_j

aduskatt
22. únor 2011

@kamillka100 nieco konkretne?
ten profil mame asi viacere zly☹

aduskatt
22. únor 2011

@nathali este ze ta mame, aspon mam prehlad aj bez kalendara, xixi

jania023
22. únor 2011

ahoj tak moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b
som presvihla ovu urcite 😒 su tie teploty poovulacne ci lan snivam??

kamillka100
22. únor 2011

@aduskatt a bola si pri endokrinologovi, lebo ja mam priniest moc, zoberu mi krv a daju mi tabletku, po tej tabletke musim zbierat 24 hodinovy moc, nechapem tomu, viac budem vediet v pondelok, pytala som sa ci niektora nemala taky isty problem, lebo mne gynekolog profil nerobil, ale je to zaujimave, ze teraz co som bola na krv pri endokrinologovi, tak som brala clostil a ovulka bola, tak asi moje telo vydava nejake ine hormony co napr. nicia spermie, alebo neviem.......uvidime