Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
2. bře 2011

@kamillka100 No, to je prave ten problem, za ja brisko vubec necitim. pri clostiku jsem ho citila, ale ted nic. I ty teploty jsou zahadne, no uvidime. Vlastne ani hlenik, proste nic 😝

nathali
2. bře 2011

ahojky holkyyy 🙂
@jania023 tak grafik zatial vyzera krasne snad tie teploty zostanu a aj so stastnym koncom 🙂
moj graf je taky zvlastny teplota mi lieta hore dole :http://www.fertilityfriend.com/home/331739
snad ovu vobec pride ach jaj

jika10
2. bře 2011

@nathali Ahojky, ty jsi ted bez clostiku, vid??? A kdyz jsi takhle v te pauze, citila jsi, kdy ti prijde ovulka, myslim bolesti briska atak. Ja jsem totiz tenhle mesic bez clostiku a vubec na sobe nic nepozoruju, tak nevim, jestli ovulka bude nebo ne. Ani z tech mych teplot nejsem nejaka moudra 😒

nathali
2. bře 2011

@jika10 no ked som mala clostil bolo to vyraznejsie aj som si bola ista ze kedy asi ovu prisla ale teraz je to take o nicom vobec sa neviem zorientovat vo svojom tele a aj co sa hlienu tyka tak jeden den ho mam a druhy skoro nic 😕 a bolesti som mala ale slabulinke a to som si uz myslela ze ovu prichadza ale nie teploty si skacu hore dole tak neviem ze co s toho nakoniec bude
ja uz aj ratam ze tento cyklus bude asi anovulacny ale keby ovu prisla tak ma to veeeelmi prekvapi a potesi 🙂
no uz musim tomu dr.behnut
a ty teraz si len mesiac bez clostilu???

veronika19833
2. bře 2011

@jania023 - hej, vsak ja netvrdim, ze to nie je pravda, ale chcela som tym povedat to, ze to vobec nie je jednoduche a myslim, ze je to skor nemozne... Tych 10 rokov ti fakt nezavidim, lebo my sa snazime 2 roky a zacina mi z toho hrabat. 1. rok snazenia som tomu nevenovala ziadnu pozornost, no potom to zacalo... a je to cim dalej tym horsie. Ja viem, ze sa nemozem porovnavat napr. s tebou, ale myslim ze ma chapes - urcite vies o tom svoje.

Mozno na tom "nesnazeni sa" nieco bude - ja som s mojim Filipkom otehotnela neplanovane a to sme si akoze davali pozor. Kedze sme na dieta boli dost mladi rodicia, jeho otec sa proste na nas vykaslal a zodpovednost samozrejme zostala na mne - takze som zostala ako sa vravi slobodna mammina. Vravel mi, "ked chces dieta, vychovavaj si ho sama, ja ho nechcem, mam len 21 rokov". Dnes viem, ze som ani nemohla lepsie urobit, aj ked udel slobodnych matiek nebyva lahky..... Ale uz by som aj ja rada zazila pocit, ked sa o radost z rastuceho babatka v brusku a neskor aj na svete mas s kym podelit. Samej mi bolo vtedy velmi smutno a ked si na to spomeniem, aj teraz mi je do placu... aj ked som sa na babatko velmi tesila a dala by som za vsetko na svete, obcas to boli naozaj tazke chvile...
A co cert nechcel - teraz, ked sa s mojim manzelom pokusame o babo, jednoducho to nejde.... No netrafil by ta slak?!!
😖

jika10
2. bře 2011

@nathali No prave ze jsem prvni mesic bez clostilu, ale ja necitim zadnou bolest, nic. I kdyz teploty na anovulacni cyklus nevypadaji. No, asi jeste pocakam, s clostikem ovulka byla 16 DC, tak uvidim, zda dorazi v mesici bez clostiku, teda zda vubec dorazi 😅

nathali
2. bře 2011

@jika10 ja tiez dufam ze snad ta ovulka si to este rozmysli a nakoniec pride aj ked neskoro ale pride 🙂
@veronika19833 no paani tak si to teda ruzove vaazne nemala ☹ snad sa mimco podari co najskor a pretoze sa snazite sa asi nedari clovek na to moc mysli-ale ako na to nemyslet ze??? 😅

loretana
2. bře 2011

@gabriellka moc děkuju🙂

eerikaa3
2. bře 2011

pekny den prajem

veronika19833
2. bře 2011

@nathali - ano, asi sa musim ucit mysliet ako na to nemysliet 😀 😀 😅

eerikaa3
2. bře 2011

@jika10 ale dorazi neboj,aj ked nic necitis ovulka moze prebehnut. 😉

jika10
2. bře 2011

@eerikaa3 No ja doufam, ze dorazi.Jen je to takovy divny, po trech mesicich boleni briska pri ovulce najednou nic. Je fakt, ze jsem ted bez clostiku 😅

eerikaa3
2. bře 2011

@jika10 ja som teraz stvrty mesiac na clostiku,prve tri mesiace ma tiez bolelo podbrusko a pri ovulke pocas snazilkovania este viac.Tento cyklus,som necitila podbrusko vobec a dnes mam ovulku a som v pohode,neboli ma.Vysvetlujem si to tym,ze tento cyklus beriem aj estrofem ,ktory mi napravil hladinu estrogenov a preto som bez bolesti.Mozno aj u teba je hladina estrogenu vyvazena a preto si bez bolesti.

kamillka100
2. bře 2011

@veronika19833 neboj sa, ziadnu cystu nebudes mat, ja som tiez brala clostil 3 mesiace a ako nahle som zacala brat duphaston, tak ma zacalo boliet brusko, ako na mrchu, citala som, ze to duphaston moze sposobovat, tak sa neboj i ja som si to stale namyslala 😉

linka
2. bře 2011

@kamillka100 cudne je,ze mna pri duphastone brucho neboli,po ovulke zacalo boliet,ale prestalo 😕

kamillka100
2. bře 2011

@linka no ahoj, ako sa mas? mas nieco nove? dlho si tu nebola, kazda sme ina, mna brusko pobolievalo, tak ozaj neviem......

linka
2. bře 2011

@kamillka100 ahoj 🙂 vsetko po starom,som po nocnej,tak sa trapim trochu...podla utz je vsetko jak ma byt,teraz uz len cakat,ved prave,ze mi to je divne,ked som nebrala duphaston,tak hned po ovulke ma bolelo brucho az do mrchy a teraz zatial nic,bolelo minuly tyzden a prestalo,asi to ma na svedomi ten liek,uvidime 😉

jania023
2. bře 2011

@veronika19833 no ved ono je to stale tak ze zakon schvalnosti ked nechceme tas sup na prvy pokus a ked sa snazime tak nic 😒

jania023
2. bře 2011

mate niektora skusenosti z ovu testikmi v tehu??pocula som ze ked si v tehu tak su pozitivne...kolko dni od oplodnenia sa mozu robit aby to uz bolo vidno??

zuzka1.
2. bře 2011

@jania023 myslim , ze najskor 9-10DPO. najlepsie cca 14DPO.
a o pozitivnych ovu testoch som pocula aj ja.

jania023
2. bře 2011

@zuzka1. tak len zo zvedavosti som si robila ovu testik...je negativny ael mam dojem ako keby som bola pred ovu ...ta ciarka tam je slaba a akokeby mala kazdym dnom zosilniet...ale pozit..neni..no apon viem ze uz nebudem mat nejaku pozdnu ovu😀

zuzka1.
2. bře 2011

ja mam doma len clerblue a ten robit nebudem, 10dpo BUDEM V SOBOTU, mozno vtedy spravim, no uvidime. ale potom co mi vysli minuly cyklus pozitivne, neuverim. a tiez potom, ze dr povedal, ze sa to stat moze. tak pockam asi az do mrchy.

kamillka100
2. bře 2011

@jania023 janka na ovulacny test stale ukazuje slabu ciarku, aspon mne ukazoval i ked ovulka urcite nebola, je to este skoro na testovanie, ovulacny test ukaze ci si v tehu az cca 13-14DPO, aspon si myslim

jania023
2. bře 2011

@kamillka100 tak este pockam...ale citim sa nejako divne,nic nemozem zdvihnut labo ma hned rozboly vajecnik a podbrusko tak neviem co je to 😒

jania023
2. bře 2011

@zuzka1. mas ten digi?? v ziadnom pripade ho nerozoberaj aj ked bude negat lebo ked ti napise ze je negat to aj plati a aj ked tam tu druhu najdes tak to sa nerata

jania023
2. bře 2011

@kamillka100 no ved sa to uz ani neoplati robit lebo 13-14DPO tu ukaze uz aj tehu test

zuzka1.
2. bře 2011

@jania023 ani som nemala v plane ho rozoberat 😀 😀 😀 ale dik.
uvidim, neriesim, musim sa ucit, v piatok mam skusku, v sobotu ples, tak ani nemam kedy mysliet

jania023
2. bře 2011

@zuzka1. tak ja budem mysliet aj zateba je mam vela casu na myslenie 😒 😒

kamillka100
2. bře 2011

@jania023 jasne, pockaj, ale drzim velmi palceky, prajem ti to, nech nam niekto posle tehu bacile 😀 a mas pravdu, ze na 13-14DPO ukaze aj teh.test, ale ked ho nemas mozes vyskusat s ovulacnym 😉

jania023
2. bře 2011

@kamillka100 tehu testy ma este 4 a dalsie uz nechcem kupovat tak dufam ze to vyjde a ked nie tak uz to necham tak