Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
2. bře 2011

@jania023 presne tak, ja som si to uz 100 krat hovorila, ze uz testit nebudem kym mi nebude mrcha meskat, ale neda sa, aj ja mam este 2 testy doma, tak ich vyuzijem 😀 a dost, viac ich nebudem kupovat, nechcem sa uz stresovat

nathali
2. bře 2011

@zuzka1. tak aj ja na teba budem myslet tiez mam toho casu dost 🙂
a na aku skolu chodis??no tak drziim palce aby ti skuska vysla na vybornu 🙂

inak som sa zacitala do jednej super knihy a ta hlavna hrdinka ma s nami tiez taak vela spolocne tiez sa snazia uz rok o mimco a je s toho hotova asi som intuitivne vedela ze co mam citat 😅 😀

@kamillka100 a jak to s tebou vypada???a co v CARe??

eerikaa3
2. bře 2011

@nathali ahoj ,ako sa to u teba vyvija?

nathali
2. bře 2011

@eerikaa3 no tak teraz je to take vselijake ja som uz 3mes.bez clostilu ale uz sa chystam k dr aby sa na mna uz pozrel a neviem ci budem mat tento mes.ovu BT mi skace hore dole a co ty jak je to u teba???

eerikaa3
2. bře 2011

@nathali ja stvrty cyklus clostyl od stvrteho dna tohto cyklu estrofem.Dnes folikulometria a sliznica 12 a folikul 3O.Dr mi hovoril ze aj ked je velky,je to super a hlavne v mojom veku.Dnes ovulka,snazilkovanie 😀 a uz len cakat ci motyka vystreli. 🙂

eerikaa3
2. bře 2011

@nathali pouzivas ovu testy?

jania023
2. bře 2011

@nathali s tebou je to uz vazne ked aj na take knizky si natrafila 😀 😀

nathali
2. bře 2011

@eerikaa3 tak to je super ze folik tak kraasne narastol 🙂 tak to by bolo aby to nevyslo
nie ovu testy nemam naco?len meram BT myslim ze je to uplne staci a potom chcem uz k dr.na kontrolu a nech mi povie ze co dalej
no a to som myslela ze je to o niecom inom ale uz som sa zacitala tak to musim do konca docitat 😀

eerikaa3
2. bře 2011

@nathali mas pravdu,ja tiez ovu testy nerobim a BT nemeriam lebo neviem merat v rovnakom case.Nechavam to na osud .V praci sa ti ako paci?

nathali
2. bře 2011

@eerikaa3 no ja nastastie meram vzdy v rovnaky cas o 6 rano 🙂
v praci je super mam tam jednu v pohode kolginu a s tou tam blbneme 😀 niektore su strasne falosne a nema zmysel sa s nimi bavit

eerikaa3
2. bře 2011

@nathali Je to tak,s takymi je najlepsie komunikaciu obmedzit ozaj len na minimum.som nejak unavena,pojdem uz do hajan 🙂 ,dobru noc prajem

zuzka1.
3. bře 2011

@nathali chodim strvty rok na vsemvs. zacala som studovat, ked som otehotnela. minuly rok som statnicovala, buduci rok zase. tak myslite kocky.
na mna lezie nejaka choroba, prsia ma nenormlane zase bolia, hadam o cislo vacsie su zase, no ale to je z dufiku.

puckal
3. bře 2011

Dobré ránko, tak já dnes 16DC, a včera pozitivní ovu test. teplota dnes klesla, tak doufám že stoupne. Asi se jen ovu opozdila kvůli nemoci, ale aspon že dorazí. Tak včera jsme hned vlítli do postýlky, dnes je MM mimo domov, a pátek to jistí. Co jinak u vás nového?
@zuzka1.- no to hezky zvládáš studium, gratulace, já to letos také zkouším přímačky na 2 školy, tak doufám že něco už vyjde. Zkoušela jsem už 2krát ale na takové obory, kam prostě nemám šanci. Ted jsem už snížila nároky, tak uvidím 😉

veronika19833
3. bře 2011

@kamillka100 dakujem Kamilka, uz som kludnejsia... Ved uvidime, co bude....

lujziana123
3. bře 2011

aj ja som skúšala liečbu clostíkom....3 mesiace, potom 3mesiace pauza a znova clostík.....teraz mám znova pauzu a môj lekár povedal, že k ovulke dochádza a niektoré ženy vraj v pauze skor otehotnejú....tak čakáme,som 8 den po ovuláciía neviem sa dočkať, či to vyšlo.

kamillka100
3. bře 2011

@nathali ahoj, zatial nic nove, vysledky z endokrinologie budem vediet az v stredu, tak sa nemozem dockat a do CAR idem az cez mrchu cca 20.3, tak som zvedava,dufam ze to nebude potrebne 😀 , tak sa utesujem, no uvidime, nerobim si velku nadej

kamillka100
3. bře 2011

ahojte baby, ja som akurat pred ovulkou, tak dufam ze bude 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

jika10
3. bře 2011

Ahoj holky, tak ja uz nevim, co se to deje. Mrknete na muj grafik. Myslite, ze z toho muze byt vubec ovulka??? 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/333757

nathali
3. bře 2011

Tabulka 3.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....55DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....52DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......36DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......36DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......32DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........26DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....25DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................24DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....23DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......23DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........17DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........16DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........15DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........15DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................14DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................12DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........11DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......6DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........3DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r........//...........(snž.3m)

nathali
3. bře 2011

dobre ranko 😀
@zuzka1. mysliet na teba budem a myslis ze tie prsia su vazne len s toho dufiku??
@kamillka100 snad vyslwedky dopadnu dobre inak aj ja som pred ovulkou ak vobec bude 😅
tu mam graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
myslite ze by mohla byt ovu na 15DC???
@jika10 no na teba som tiez zvedava ze kedy ti FF vyznaci ovulku

zuzka1.
3. bře 2011

@nathali aj minuly mesiac ma strasne boleli, dr povedal, ze to bje z toho, pokialv sa to da vydrzat nech berem dufik, je to aj v neziaducich ucinkoch.- dakujem
podla mna bude, aj ked ja odbornicka na grafy nie som

lienkapp
3. bře 2011

Pan doktor mi povedal že to ešte chvilku nechame na clostik a potom ma čaka laparka. Dufam že ten spermiogram dopadne dobre. Boli ste niektore s manželmi v KE na fakulte na spermiograme? Že ako to tam prebieha.

jika10
3. bře 2011

@nathali No tvuj grafik taky vypada dost zajimave. Jsem na tebe taky zvedava. Ja si myslim, ze ovulka bud byla vcera nebo se to na ni teprve chysta. Uvidime, snad FF ovulku vyznaci a nebude to zadny anovulacni cyklus. Snad ne, kdyz jsem teprve prvni mesic bez clostiku

nathali
3. bře 2011

@jika10 ved uvidim mozno ovu bude vazne neskor len nech je 🙂
u teba to vypada tiez dobre myslim ze by ovu mohla byt na 13DC alebo tiez sa este len chysta prist no som zvedava ze ktora z nas bude mat skor ovu 😀
a co robite????

kamillka100
3. bře 2011

@nathali no dufam, ze moje telo na tie tabletky zareagovalo a nebudem potrebovat ist do CAR 😉
este som sa chcela baby opytat, tie co ste teraz bez clostilu, citili ste aj vy taku bolest vajecnika ako pri clostile, lebo ja uz od 11DC mam bolest, ale zaujimave, ze stale ma boli ten isty vajecnik, nechapem tomu, moze baba ovulovat stale na ten isty vajecnik???

puckal
3. bře 2011

ahojky, můj grafík tady: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Taky doufám že je ovu 😵 Holky dotaz na ty, který používají FF- už mi skončila platnost té placené verze, a zajímá mě, zda to samo i tak vyznačí ovu nebo ne???

kamillka100
3. bře 2011

@puckal aj mne skoncilo a teraz mi to akoze nevyznaci???? nevedela som o tom.... 😒 a ta hore prazdna bodka co znamena??? nevyznam sa velmi 😉

nathali
3. bře 2011

@puckal @kamillka100 baby ovu vam vyznaci ani ja uz nemam clenstvo VIP len nebude ukazovat dni DPO a nebude to farebne ale to nevadi nie??? a ta gulicka hore to neviem co znamena
@kamillka100 ja nejak extra bolesti nemam ale vcera ma bolelo podbrusko maliicko tak neviem ci to bola ovu alebo co?

puckal
3. bře 2011

@kamillka100 já právě nevím, proto se ptám....protože minule když jsem zkusila zadat 3 teploty dopředu, zda to ovu vyznačí tak jí to vyznačilo. Ted jsem to zkoušela tady taky a nic to nevyznačilo, a to jsem tam dala o dost vyšší teploty jako vzestup.....tak mě napadlo, zda to ted vůbec vyznačí.....

puckal
3. bře 2011

@nathali aha, tak díky. Nechám se překvapit, zda ovu bude....teda doufám že musí být.....