Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
3. bře 2011

@nathali No jo, budu cekat, vsak uvidime. Jeste je mozny ze ty teploty mam takove kvuli tomu, ze piju kontryhelovy caj, taky prvni mesic.

@kamillka100 Ja jsem ted prvni esic bez clostiku a vubec zadne bolesti necitim, tak se trochu obavam, jestli ovulka vubec bude. No snad jo. Jsem si zvykla, ze s clostikem jsem ovulku citila a ted jsem z toho takova nesva 😅

kamillka100
3. bře 2011

@jika10 len nie vzdy bolesti mozu byt ovulka a toho sa obavam, lebo dnes ma boli a dost vajecnik a vcera pri styku som myslela, ze nevydrzim , rozbolel ma vajecnik a citila som ho riadne ☹ , no uvidim ci zajtra bude pobolievat

nathali
3. bře 2011

@puckal tak ja som to vyskusala tak jak ty napisala som tam vyzsie teploty a vyznacilo mi ju na 16DC 🙂 tak to maaam radost ze ovu je 🙂

nathali
3. bře 2011

@kamillka100 ja som mala take iste bolesti ono to moze byt s toho ze blanka co prichytava vajecnik o stenu tak v tej blanke je mala dierka a tadial ti ide vzduch a preto ta to moze boliet ale neboj sa nic vazne to neni mne to takto vysvetlil dr. ono to asi samo prejde v cz som mnou nevedeli ze co robit a na sk uz dr.vedel ze o co ide a po clostile mi to preslo
ale ked tak radsej to dr.povedz ze co a kde ta boli
ja som mala vcera hlien a aj som citila slabuuucko podbrusko tak snad ze by to vyslo na ovu?? 🙂

jika10
3. bře 2011

@kamillka100 No ja vim, ze bolesti nejsou vsechno. A nemuzes si zajit k doktorovi, aby na tebe kouknoul co a jak???

puckal
3. bře 2011

@nathali no vidíš, je dobře že i bez clostíku je 😉 Tak u mě asi ještě nebude když na to nereagoval FF na zvýšení teploty, ale včera test pozi. tak nevím....

jika10
3. bře 2011

@nathali No vydis, ja jsem treba vcera hlenik nemela, ani boleni briska ne. To spis az dneska zacinam pozorovat jakys takys hlenik. Tak snad ovu teprve bude. Uvidim.
Strasny je, jak rikam, ze to nebudu resit a podivejme, zkoumam, zda ovulka bude nebo ne 😀

nathali
3. bře 2011

@jika10 ja som na tom rovnako raz si poviem ze uz na to vaaaaaazne kaslem a ze sa tiez nebudem pozorovat a ze len BT meerat a potom sa pristihnem ako pozeram na ovulacne testy ze ci nekupim a ci som mala hlien a ci brsuko boli 😅 myslim ze u nas je to asi nejaka automatika a ze to ani nevnimame ze sa tak sledujeme 😅 😀 😀 😀

jania023
3. bře 2011

tak,uz som tu..moja teplota pomaly sa uz ani neoplati merat nic sa nemeni stale to iste
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

kamillka100
3. bře 2011

@jika10 ja uz tam nechcem ist, nebudem ho uz pytat, ja som mu to spominala ked som bola na kontrole na 10DC, lebo uz som ho pocitovala a on nic na to, ani sním nepohlo a nerobil mi folikulometriu, tak mu mozem nasrat, prepac za vyraz, on je dobry ked mu davas korunky, ked som pytala marodku, tak bol zlatucky a dal mi bez nicoho , ale musela som pomastit 😠

nathali
3. bře 2011

@jania023 no a mozno to teraz vide 🙂 graf vyzera vaazne super no drzim palceky tuf tfuj tfuj 🙂

jania023
3. bře 2011

@nathali myslis??no boh vie zatiak namojom grafe ziaden pohyb ani dole ani hore..len som nafuknuta ako balon,je mi stale zima asi bud chora ci co

jania023
3. bře 2011

@puckal ale FF ti to vyznaci az po 3 dnoch tak ked si mala ovu pozit vcera tak musis este pockat,lebo on na zaklade ovu testou vyhodnocuje,ja ked si odoberem ovu testik pozit tak podla ff som ovu vobec nemala

jika10
3. bře 2011

@nathali No a myslis, ze bych mohla mit ovulku, kdyz ovu testiky nejsou pozitivni. Dneska jsem ho teda zkousela 😅 a druha carka byla slaboucka. Tak nevim jestli teda ovu bude pozdeji, nebo uz byla. Ted premyslim nad tim, jake teploty asi namerim zitra. Uplne se bojim toho, ze ovulka nebude 😖

nathali
3. bře 2011

@jania023 no ved uvidis nehcem hovorit ze to vypada na dalsiu tehulku lebo som to mohla zarieknt a to nechcem ja len ze graf ma pekny 🙂 ja take vysoke teploty snad nikdy nebudem mat
@jika10 prestan sa stresovat aj tak tym nic nezmenis a bud ovu bude za tri dni vyznacena alebo sa o nieco posunie 🙂hlavne klud 🙂

jika10
3. bře 2011

@nathali No jo, hlavne klid si rikam taky, ale copak to jde na to nemyslet. Misto toho, abych pracovala, tak nad tim dumam. Asi se budu muset zakousnout do prace 😒

nathali
3. bře 2011

@jika10 ked som doma a sedim na mk tak na to myslim aj ja 😀 ale v praci na to nemam cas a mam tam koleginu ktora stale "otravuje" a je s nou sranda
no ja asi pojdem pomaly do praci a pride az vecer v 20:00 🙂 tak papa 🙂
a pekny den 🙂

jika10
3. bře 2011

@nathali No ja jsem taky v praci, snazim se u toho pracovat, ale nejak mi to nejde 😉 Tak preju krasny den 🙂

jania023
3. bře 2011

neviete nahodou strasne sa mi zmenila plet tak posledne 5dni asi no hroza som sama vyrazka ani v puberte som ich tolko nemala...neberiem nic az na clostil a bromelaine ale to je vsetko

kamillka100
3. bře 2011

@jania023 nie si sama co sa ti zhorsila plet, aj mne sa zhorsila, ja si namyslam, ze to bude clostilom, predsa su to hormoni, robia v tele co chcu.... 😉

kamillka100
3. bře 2011

@jania023 inac, graf mas ozaj krasny, ale tiez nechcem zarieknut, uz sme take mali a boli sme vsetko z toho riadne sklamane, ale drzim palce aby si bola vynimka a velmi ti to prajem 😉

kamillka100
3. bře 2011

@jika10 ako keby si mi citala myslienky, to iste prezivam aj ja, tiez som v praci a stale o tom rozmyslam, nechce sa mi nic, to je strasne, uz chcem aby som bola 18DC ☹

jania023
3. bře 2011

@kamillka100 neviem ci je to clostil lebo ja mam hroznu plet iba 5dni ale vsetko je mozne..co sa tyka toho gragu tak to neriesim aj min cyklus som mala ukazkovy a nakoniec den pred mn pokles a boloto 😢 takze tento mesiac to necham na nahodu a uvidi sa ze co z toho budeale min. mesiac o takomto case ma boleli uz prsia ako na mn a dnes nic tak neviem co z toho..inac mna nebolia nikdy tak to bolo asi kostilom...ale mam take tusenie ze to vyslo som nejako extra kludna tak neviem ci je to nejake znamenie...pamatam sa ze pri dcerke aj keby bomba spadla tak ma to nerozculilo takeho flegmatika si nevidela este nikdy co inokedy som nervak aj dobry den ma vedelo rozculit...sef hovoil te mam byt stale v tehu tak budem stale ako baranok 😀

kamillka100
3. bře 2011

@jania023 joj keby si mala pravdu, drzim palce a daj vediet a testit budes kedy? ja uz do predu nebudem testovat, nechcem sa trapit, iba sa tak pytam..... ci nebudes ty skor, ale treba tomu verit, ze to uz vyslo

jania023
3. bře 2011

@kamillka100 dnes som len 7DPO tak mtam je iba uhniezdenie test tak neviem uz asi pockam do mn ale urcite budem robit 9.3 lebo 10 idem na chemicky piling a neviem ci sa tam moze ist v tehu

kamillka100
3. bře 2011

@jania023 to uz by ti mal ukazat ci si v tehu, no som velmi zvedava

jania023
3. bře 2011

@kamillka100 mne je to uz jedno ci to vyjde mam este jeden mesiac z clostilom a potom na leto to necham tak akurat budem testovat z ovu testmi ale tam to bude koncit,ziadna teplota a ff a tak..

jika10
3. bře 2011

@kamillka100 No jasne, ted jsem se zkusila soustredit na praci. Dobre, ted jsem hodku opravdu pracovala a nemyslela na to, ale jak mam chvilku hned mi to zacne v hlavicce srotovat a jsem na mk. No ja bych spis chtela vedet, zda ovulka vubec bude, protoze se na ni nejak necitim a i ovu testik dneska nebyl pozitivni 😒

ja_lu
3. bře 2011

ahojte, hľadám nejaké info o liečbe clostíkom.. užívali ste niekto clost. + pregnyl? kedy po inj. pregnylu vám prišla ovu? mne dr. vždy povie že by mala prísť o cca 30 hod.po vpichnutí inj., ale už 2 mesiace sme to tak skúšali a zatiaľ nič. Ovu síce prebehla, ale neviem kedy, bolesti v podbrúšku som mala už v prvý večer (hneď po pregnyle). O bábo sa snažíme už 5 rok, mám za sebou 2 potraty, endometriózu.. Nerozumiem tomu, je možné, že aj keď mám počas ovu styk neotehotniem? Folikul sa mi tvorí vždy v rovnakej veľkosti cca 23 mm 13 den c. tak veľmi by sme už chceli mimi.. už som z toho fakt zúfalá a unavená.. dík za vaše reakcie

jania023
3. bře 2011

@ja_lu a aku ma vysku sliznicu lebo clostil ju znizuje velmi a je tam casto problem.ono nestaci k pocatiu len samotna ovulacia ale aj vhodne podmienky pre uhniezdenie..ktory si den cyklu si?