Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzullik3
4. bře 2011

@kamillka100 No ďakujem za podporu idem na to na jednu som objednaná k dokimu tak uvidíme ale predčasne sa tešiť nebudem lebo potom neviem čo so sebou... 😒

loretana
4. bře 2011

@jika10 Ahojky, můžu s zeptat - dr. ti vysadil Clostil po jaké době? Já ho brala první měsíc a na další ckylus už ho nemám, dr. říkal, že si myslí, že to není potřeba, jen ať přijdu 11 DC na folikulometrii, máš podobnou zkušenost? Je možné, aby clostil po jednom cyklu nastimulovat i cyklus další?

puckal
4. bře 2011

@leeena_4 jo jo byla, nemoc jí jen trošku posunula 😵 A jak ty jsi na tom ted? Někde jsem zahlídla, že ti v CARu řekli, že folík dorost, tak bude ovulka? Na FF vím, že to vyznačí do dvou dnů, už jsem to i zkoušela zadat a vyznačí ji na 16DC, pracovali jsme 15 a dnes 17 budeme. Včera mi MM nedorazil domů.

leeena_4
4. bře 2011

@puckal paráda, mám radost, že ti clostík zabírá 😉 snažení ob den je ideální 😉 . Mě sice včera našli folík 31DC má 21mm, měl prasknout včera nebo dnes, ale ovutest jasně negativní, není tam ani duch. Tak nevím jestli se z toho nevyklube cysta. Ale už to neřeším, nijak to neovlivním. Měla bych to asi za 8 dní dostat, ale uvidíme, brala jsem teď proveru 16 dní místo 10 (abysme dali vejci čas), takže uvidíme, kdy přijde. Pak jdu začátkem cyklu na krev a 12DC na průchodnost vejcovodů. Pak zas jen počkat na mrchu, nebudu měsíc baštit hormony, hurááá. a po mrše už mi pan doktor včer objednal injekce FSH na ovulaci a když něco naroste, tak půjdeme do prvního IUI 😵

jika10
4. bře 2011

@loretana No, prave ze dr mi clostik nevysadil, on chtel, abych ho brala porad. Rikal, ze mi ho ude predepisovat do te doby, nez otehotnim. No a jelikoz jsem ho brala 3 mesice v kuse, tak jsem si sama udelala pauzu a doktor o tom nevi, ani mu to rikat nebudu. Jen vim, ze tady holky psali, ze by se mela udelat pauza kvuli cystam a tak. A co doktor to jiny nazor. V tom aby se cunatko vyznalo

jika10
4. bře 2011

@leeena_4 Ty jo, taky to nemas jednoduchy. Ale mozna budes driv tehulka nez my tady. Drzim palce 😉

leeena_4
4. bře 2011

@jika10 nojo, co se dá dělat, už jsm se přestala trápit a věřím panu doktorovi 😵 😉 Nějak prostě věřím, že letos tam ta fazolka v bříšku bude 😉 Děkuju za palečky, taky držím a chodím se k vám koukat na novinky 😉

puckal
4. bře 2011

@leeena_4 no to koukám, u tebe se teda taky něco děje, udivíš, když nedoroste tak aspon víš co bude dál. Já jsem se včera pobavila, volala jsem k mému Dr. že potřebuju objednat na UTZ na další cyklus a oni že nemají už čas. Tak mě nakrkly, že jsem se rozhodla pro změnu doktora. Tady u nás je ještě jedna soukromá, a je tam každý den. Tak jsem tam vyrazila, že se potřebuju poradit. když jsem mu vče řekla, tak mi sdělil, že pokuk k němu přejdu tak vše vysadí a nechá tomu ještě 1 rok volný průběh. Že až po 2 letech to řeší.......ryhle jsem vypadla a tiše se omluvila svému Dr. Sice nemá čas na utz ale aspon řeší.

leeena_4
4. bře 2011

@puckal 😀 😀 😀 tak to je hustý. Je fajn, že ti dal clostík a proveru, to je dobře, když to nepomůže, tak pak je čas jít třeba do CAR, nebo nechat udělat další vyšetření. Podle teplotek i testů ovu máš, tak to není až tak nezbytné ten utz. bylo by to lepší, ale když nemá čas, neva jak píšeš, aspoň to řeší 😉

puckal
4. bře 2011

@leeena_4 přesně, aspon to řeší, tamten Dr. mě docela dostal. Ale hlavně jsem si našla jiné aktivity, chci studovat tak ted se musím učit na přijímačky 😉 Téda dneska je ale krásně, jaro se blíží 🙂

leeena_4
4. bře 2011

@puckal to je hodně důležité, já jsem začala cvičit a tvořit doma z fimohmoty a je to hned znát. Hodně jsem omezila i koníka. večer a o víkendu sem už vůbec nechodím a přes den jen občas.

puckal
4. bře 2011

@leeena_4 já taky koníka omezuji, ale setjně v týdnu denně na chvíli juknu. Ale víkendy nestíhám, užíváme si s manžou 😀

Holky mějte se ja za chvíli pádívm, musím vařit, péct a snažit se 😉

leeena_4
4. bře 2011

@puckal dobře děláš, krásný víkend, taky se už nemůžu dočkat 😵

zuzullik3
4. bře 2011

Ahojte babeny ja by som sa chcela trochu pochváliť aj keď neviem či to neni predčasné, boli som na folikulometrii 14 DC a je tam 18 mm folik, síce len jeden ale predsa je. Len sa chcem opýtať doki mi kázal pichnúť pregnyl ale keďže ho nemali v šiestich lekárňach čo som bola tak si ho musím pichnúť až zajtra, ale bojím sa aby to nebolo neskoro lebo dosť ma bolí podbruško ako pred menštruáciou a bojím sa aby nepraskol dnes... ☹ ale zase na druhej strane hovoril že do zajtra ešte podrasie ale keď ma to tak bolí už dnes tak sa bojím aby ovulka neprebehla dnes a všetko bude zmarené ... ☹ ☹ ☹ . Myslíte že keby sme sa snažilkovali už dnes a zajtra tak by sa niečo stalo mohlo by to nejako ovplyvniť??? inak doki hovoril že pichnúť zajtra a snažilkovať sa v nedeľu, tak neviem mám hlavu ako melón ... poraďte prosím niekto 😕 😕

leeena_4
4. bře 2011

@zuzullik3 když praskne dnes, tak pregnyl vůbec nepotřebuješ, ne? vždyť pregnyl je jen na to, aby folík prasknul 😉 Snažilkujte se dnes, zítra i v neděli a máte to pojištěné 😉

akin
4. bře 2011

Ahoj zuzullik3 , nejsem žádná odbornice, tak jen radím, co bych udělala já 🙂 Při 18mm a bolavém podbřišku bych se snažila už dnes večer...folík by při té velikosti mohl zítra opravdu prasknout sám, tak ať tam spermiiky pěkně už čekají..Pokud seženeš někoho, kod ti pregnyl píchne v sobotu, super . Je to těhotenský hormon, takže by ti podle mně neměl nijak ublížit i kdyby už bylo po ovulce. Snažila bych se pak určitě dál v sobotu i v neděli....Hodně štěstí 🙂 Já jsem dnes 2DPO (14DC), tak už se nemůžu dočkat, až budu testit...ale musím ještě tak nejméně 10 dní počkat než vyprchá pregnyl z těla 😒

zuzullik3
4. bře 2011

@leeena_4 No to viem že keď praskne dnes tak ho už potrebovať nebudem, ale ako to zistím??? Počula som že nie je dobré sa snažilkovať skôr tak sa bojím aby to nejako neovplynilo ...

zuzullik3
4. bře 2011

@akin no asi to tak urobím aj moj mužíček je za to aby sme to tak urobili aj keď sa tomu vôbec nerozumie ale vieme aký sú chlapi že áno 😀 😀 😀 veľmi si od toho sľubujem ale uvidíme nechám sa buď príjemne alebo nepríjmne prekvapiť ...

leeena_4
4. bře 2011

@zuzullik3 naopak je lepší dřív, než pozdě. Kvalitní spermie vydrží čekat na vajíčko až 3 dny! Jak to poznáš nevím. Bez utz těžko 😒 a nemůžeš ještě zkusit nějakou jinou lékárnu?

nathali
4. bře 2011

Tabulka 4.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....56DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....53DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......37DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......37DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......33DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........27DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....25DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................25DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....24DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......24DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........18DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........17DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........16DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........16DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................15DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................13DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........12DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......7DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........4DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r........//...........(snž.3m)

veronicka33
4. bře 2011

Ahojte dievčatá 🙂 iba nakúkam že ako sa máte 🙂

nathali
4. bře 2011

@veronicka33 ahojky 🙂 aj ja som vtedy len nakukla a rychlo spravila tabulku lebo idem robit fasirky 🙂 a co ty jak je???

zuzullik3
4. bře 2011

@leeena_4 no práveže v celom meste som bola a ani v jednej lekárni že až zajtra to bude do obeda ... už to nechám tak zajtra mi manžel pre to behne a hned do obeda si to dám pichnúť budem dúfať že to nebude neskoro ale snažilkovať sa budeme už asi aj dnes myslím že to bude istejšie ale veľmi pekne ďakujem za rady 🙂

jania023
4. bře 2011

@nathali Fasirky by som si dala aj ja...mam nejake divne chute asi bude mn 😠

akin
4. bře 2011

Tak ať to dobře dopadne,zuzullik3 . Hlavně si říkej, že o nic nejde. Pokud přijde ovulka v noci na zítřek sama, tak super že to funguje samo a když ne, zítra to pregnylem pojistíš 🙂 Každopádně bych dneska udělala velký nákup, abys o víkendu mohla jen "relaxovat " s manžílkem 🙂 🙂 😀

nathali
4. bře 2011

@jania023 ja uz som nevedela ze co mam varit tak som spravila fasirky 😀 tie uz dlho neboli
a co budete varit vy baby???

veronicka33
4. bře 2011

@nathali ale no nemám nanič náladu ☹ robota sa nedarí nájsť,bábo tak isto nič som v koncoch asi 😢 kamoška z talianska mi písala strašne túžila po bábätku no zistili jej veliký polip na maternici tak ide na operáciu a potom zase vyšetrenia či nebude rakovina no hrúza všetko sa akosi sype na mna 😒

zuzka1.
4. bře 2011

babule tak ktora bude tehoska, hm?
ja idem do postele, teplotu nemam, ale totalnu slabost, ma boli clee telo.

a skuska za A chvalabohu 😵

nathali
4. bře 2011

@veronicka33 no su dni kedy cloveku skoro nic nevychadza je to cele na nic ale budu aj tie dobre snad tvoja kamoska bude v poriadku a miminka sa docka a my vsetky tiez 😉

nathali
4. bře 2011

@zuzka1. jeeej tak to je supeer vidis aka si sikulka 🙂
snad ti ta choroba odzvoni a budes fit ale je fajn ze namas teplotu no a dalsia tehulka??na tu som aj ja zvedava ze ktora bude jasat 🙂